Stockholm Kalkışlı Cyprus Uçuşu: Bilmeniz Gerekenler
| Cheapest one-way flight price | 2.084 TL |
|---|---|
| Cheapest round-trip ticket price | 6.051 TL |
| Off-season for travel | November |
| Peak season for travel | January |
| Popular airline | Pegasus Airlines |
| Cheapest month | October |
Stockholm kalkışlı Cyprus uçuşlarında en iyi fırsatları bulmak için çeşitli hava yolu şirketlerini tek seferde karşılaştırın.
Stockholm Kalkışlı Cyprus Uçuşu Olan Hava Yolu Şirketleri
Pegasus Airlines Stockholm Kalkışlı Cyprus Uçuşlarını Arayın
Stockholm kalkışlı Cyprus uçuşlarını kolayca karşılaştırıp en ucuz biletleri bulun!
Stockholm Kalkışlı En Ucuz Cyprus Uçuşlarını Bulun
Stockholm kalkışlı ucuz Cyprus uçuşları mı arıyorsunuz? Önümüzdeki 90 güne ait fiyatlara göz atın. Tek yön bilet için 2.084 TL ve gidiş-dönüş bileti için 6.051 TL tutarından başlayan fiyatlar sizi bekliyor.
- Tek Yön
- Gidiş-dönüş
-
- En ucuz aktarmasız
5 Ara CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Norwegian Air Sweden
12 Ara CmtLCA|ARNLarnacaStockholmAktarmasız | Norwegian Air Sweden6.051 TL 9.393 TL36% off36% off9.393 TL 6.051 TL -
28 Kas CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Scandinavian Airlines
5 Ara CmtLCA|ARNLarnacaStockholmAktarmasız | Scandinavian Airlines7.104 TL 9.393 TL24% off24% off9.393 TL 7.104 TL -
23 Kas PztARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air
27 Kas CumLCA|NYOLarnacaStockholm1 durak | Wizz Air7.376 TL 9.393 TL21% off21% off9.393 TL 7.376 TL -
21 Kas CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Norwegian Air Sweden
25 Kas ÇarLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia7.671 TL18% off9.393 TL 7.671 TL -
19 Eki PztARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air
27 Eki SalLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia7.862 TL16% off9.393 TL 7.862 TL -
15 Kas PazARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Ryanair
17 Kas SalLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia8.149 TL13% off9.393 TL 8.149 TL -
26 Eki PztARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air
27 Eki SalLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia8.318 TL11% off9.393 TL 8.318 TL -
26 Kas PerARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air Malta
30 Kas PztLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia8.370 TL11% off9.393 TL 8.370 TL -
17 Kas SalARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air Malta
19 Kas PerLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia8.473 TL10% off9.393 TL 8.473 TL -
16 Kas PztARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air
24 Kas SalLCA|ARNLarnacaStockholm1 durak | Air Serbia8.547 TL9% off9.393 TL 8.547 TL -
11 Eki PazSTO|LCAStockholmLarnaca1 durak | Normal Airline
13 Eki SalLCA|STOLarnacaStockholmAktarmasız | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
-
En ucuz aktarmasız
28 Kas CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Norwegian Air Sweden2.172 TL 6.003 TL64% off64% off6.003 TL 2.172 TL -
5 Ara CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Norwegian Air Sweden2.275 TL 6.003 TL62% off62% off6.003 TL 2.275 TL -
21 Kas CmtARN|LCAStockholmLarnacaAktarmasız | Norwegian Air Sweden2.356 TL 6.003 TL61% off61% off6.003 TL 2.356 TL -
26 Eki PztARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air2.084 TL65% off6.003 TL 2.084 TL -
8 Kas PazARN|PFOStockholmPaphos1 durak | Ryanair2.135 TL64% off6.003 TL 2.135 TL -
25 Eki PazARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air2.143 TL64% off6.003 TL 2.143 TL -
8 Kas PazNYO|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air2.224 TL63% off6.003 TL 2.224 TL -
4 Ara CumARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Scandinavian Airlines2.282 TL62% off6.003 TL 2.282 TL -
6 Ara PazNYO|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air2.489 TL59% off6.003 TL 2.489 TL -
18 Eki PazARN|LCAStockholmLarnaca1 durak | Wizz Air5.462 TL9% off6.003 TL 5.462 TL -
11 Eki PazSTO|LCAStockholmLarnaca1 durak | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Stockholm-Cyprus uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
SSS: Stockholm Kalkışlı Cyprus Uçuşları
What is the cheapest Stockholm to Cyprus flight route?
The cheapest round-trip flight from Stockholm to Cyprus is on the route from Stockholm to Larnaca, with prices starting at TRY 4,299 for a round trip between 2026-12-05 and 2026-12-12.When is it the cheapest time to fly from Stockholm to Cyprus?
According to our flights calendar over the next 90 days, it seems the cheapest date is on 2026-10-19 for one-way flights.How long does it take to fly to Cyprus from Stockholm?
Based on our flight data, the average flight time from Stockholm to Cyprus is approximately 4 hours 16 minutes based on our most popular routes from Stockholm to Larnaca. The time may also vary depending on your destination.What is the cheapest airline that flies to Cyprus from Stockholm?
The cheapest airline flying to Cyprus from Stockholm is Wizz Air serving route from Stockholm to Larnaca.Where can I fly to Cyprus from Stockholm?
There are direct flights from Stockholm to Cyprus. Larnaca are all popular destinations in Cyprus.
Popüler Uçuşlar
- Stokholm Danimarka uçak bileti
- Stokholm Çek Cumhuriyeti uçak bileti
- Stokholm Polonya uçak bileti
- Stokholm Türkiye uçak bileti
- Stokholm Macaristan uçak bileti
- Stokholm Bulgaristan uçak bileti
- Stokholm Letonya uçak bileti
- Stokholm Romanya uçak bileti
- Stokholm İsviçre uçak bileti
- Stokholm İspanya uçak bileti

