Athens - Ezeiza International Airport için Düşük Fiyatlı Uçuşlar
Gelecek üç ay içindeki en ucuz Athens-Buenos Aires uçuşlarını keşfedin. Trip.com'un son 7 günlük verilerine göre, tek yön bilet fiyatları 2.544 PLN tutarından, gidiş-dönüş biletler ise 5.140 PLN tutarından başlıyor.
- Gidiş-dönüş
- En Ucuz
- Önerilen
- En Hızlı
- Sonraki 7 gün
ATH 00:4026 sa. 45 dk.1 durakEZE 22:25Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | Turkish Airlines
EZE 23:5534 sa.1 durakATH 14:55Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Turkish Airlines5.140 PLN 9.100 PLN44% off44% off9.100 PLN 5.140 PLN
ATH 19:3029 sa. 25 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | ITA Airways
EZE 14:4041 sa. 15 dk.1 durakATH 12:55Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Swiss Airlines5.300 PLN 9.100 PLN42% off42% off9.100 PLN 5.300 PLN
ATH 14:4034 sa. 40 dk.1 durakEZE 20:20Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | Air France
EZE 17:0027 sa. 20 dk.1 durakATH 01:20Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | KLM5.931 PLN 9.100 PLN35% off35% off9.100 PLN 5.931 PLN
ATH 15:5030 sa. 35 dk.1 durakEZE 17:25Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | Iberia
EZE 19:1025 sa. 10 dk.1 durakATH 01:20Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Iberia6.215 PLN32% off9.100 PLN 6.215 PLN
ATH 09:1523 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:10Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | AEGEAN
EZE 15:0521 sa. 25 dk.1 durakATH 17:30Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Aerolineas Argentinas6.517 PLN28% off9.100 PLN 6.517 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | Aerolineas Argentinas
EZE 15:0521 sa. 25 dk.1 durakATH 17:30Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Aerolineas Argentinas6.536 PLN28% off9.100 PLN 6.536 PLN
ATH 09:1528 sa. 35 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | Air Europa
EZE 13:1523 sa. 15 dk.1 durakATH 17:30Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | Air Europa6.586 PLN28% off9.100 PLN 6.586 PLN
ATH 15:5030 sa. 35 dk.1 durakEZE 17:25Athens - Buenos Aires | 5 Ara Cmt | British Airways
EZE 13:3521 sa. 10 dk.1 durakATH 15:45Buenos Aires - Athens | 12 Ara Cmt | British Airways7.644 PLN16% off9.100 PLN 7.644 PLN
ATH 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBUE 14:00Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Normal Airline
BUE 15:006 sa.AktarmasızATH 16:00Buenos Aires - Athens | 30 Eki Cum | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
- En Ucuz
ATH 12:4536 sa. 10 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 25 Kas Çar | ITA Airways2.544 PLN 3.165 PLN20% off20% off3.165 PLN 2.544 PLN
ATH 06:0018 sa. 55 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 26 Kas Per | ITA Airways2.554 PLN 3.165 PLN19% off19% off3.165 PLN 2.554 PLN
ATH 12:4536 sa. 10 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 2 Ara Çar | ITA Airways2.555 PLN 3.165 PLN19% off19% off3.165 PLN 2.555 PLN
ATH 12:4536 sa. 10 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 28 Kas Cmt | ITA Airways2.560 PLN19% off3.165 PLN 2.560 PLN
ATH 12:4536 sa. 10 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 21 Kas Cmt | ITA Airways2.575 PLN19% off3.165 PLN 2.575 PLN
ATH 06:0018 sa. 55 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 29 Kas Paz | ITA Airways2.596 PLN18% off3.165 PLN 2.596 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 27 Kas Cum | ITA Airways2.602 PLN18% off3.165 PLN 2.602 PLN
ATH 08:3525 sa. 5 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 2 Ara Çar | AEGEAN2.602 PLN18% off3.165 PLN 2.602 PLN
ATH 06:0018 sa. 55 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 24 Kas Sal | ITA Airways2.627 PLN17% off3.165 PLN 2.627 PLN
ATH 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBUE 14:00Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 26 Kas Per | ITA Airways2.676 PLN 3.773 PLN28% off28% off3.773 PLN 2.676 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 30 Kas Pzt | Aerolineas Argentinas2.762 PLN 3.773 PLN27% off27% off3.773 PLN 2.762 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 7 Ara Pzt | Aerolineas Argentinas2.764 PLN 3.773 PLN27% off27% off3.773 PLN 2.764 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 8 Oca Cum | Aerolineas Argentinas2.884 PLN24% off3.773 PLN 2.884 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 7 Ara Pzt | ITA Airways2.886 PLN24% off3.773 PLN 2.886 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 16 Kas Pzt | ITA Airways2.910 PLN23% off3.773 PLN 2.910 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 4 Ara Cum | Aerolineas Argentinas2.911 PLN23% off3.773 PLN 2.911 PLN
ATH 12:4520 sa. 55 dk.1 durakEZE 04:40Athens - Buenos Aires | 25 Kas Çar | Aerolineas Argentinas2.921 PLN23% off3.773 PLN 2.921 PLN
ATH 06:0018 sa. 55 dk.1 durakEZE 19:55Athens - Buenos Aires | 1 Ara Sal | ITA Airways3.160 PLN16% off3.773 PLN 3.160 PLN
ATH 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBUE 14:00Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 27 Kas Cum | ITA Airways2.602 PLN 3.165 PLN18% off18% off3.165 PLN 2.602 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 29 Kas Paz | ITA Airways3.160 PLN 10.628 PLN70% off70% off10.628 PLN 3.160 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 28 Kas Cmt | ITA Airways3.634 PLN 10.628 PLN66% off66% off10.628 PLN 3.634 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 7 Oca Per | ITA Airways3.648 PLN66% off10.628 PLN 3.648 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 9 Ara Çar | ITA Airways4.124 PLN61% off10.628 PLN 4.124 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 15 Ara Sal | ITA Airways4.612 PLN56% off10.628 PLN 4.612 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 13 Ara Paz | ITA Airways4.612 PLN56% off10.628 PLN 4.612 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 12 Ara Cmt | ITA Airways4.612 PLN56% off10.628 PLN 4.612 PLN
ATH 19:3018 sa. 20 dk.1 durakEZE 08:50Athens - Buenos Aires | 15 Kas Paz | ITA Airways4.616 PLN56% off10.628 PLN 4.616 PLN
ATH 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBUE 14:00Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
ATH 11:5527 sa. 15 dk.1 durakEZE 10:10Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Iberia14.360 PLN 17.096 PLN16% off16% off17.096 PLN 14.360 PLN
ATH 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBUE 14:00Athens - Buenos Aires | 28 Eki Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Athens-Buenos Aires uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Athens - Ezeiza International Airport için Düşük Fiyatlı Uçuşlar
Air Europa
Athens- Ezeiza International Airport Uçuş Takvimi
-
A3702
Eleftherios Venizelos Airport
2:55 PM
ATH
5:45 PM
MAD
S M - W T - SAra -
AR1133
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport
8:05 PM
MAD
4:10 AM
EZE
S M T W T F S -
AR7237
Eleftherios Venizelos Airport
12:45 PM
ATH
1:55 PM
FCO
S M T - T F SAra -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
AZ719
Eleftherios Venizelos Airport
12:00 PM
ATH
1:10 PM
FCO
S M T W T F SAra -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
A3650
Eleftherios Venizelos Airport
8:27 AM
ATH
9:27 AM
FCO
S M T W T F SAra -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
W46724
Eleftherios Venizelos Airport
4:40 PM
ATH
6:00 PM
VCE
S M T - T F SAra -
AR7247
Venice Marco Polo Airport
11:20 AM
VCE
12:30 PM
FCO
S M T - T F S -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
AR7233
Eleftherios Venizelos Airport
7:30 PM
ATH
8:40 PM
FCO
- M - - - - -Ara -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
AZ721
Eleftherios Venizelos Airport
7:30 PM
ATH
8:40 PM
FCO
S M T W T F SAra -
AR1141
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
8:45 PM
FCO
7:10 AM
EZE
S - T - T F - -
A3700
Eleftherios Venizelos Airport
9:40 AM
ATH
12:21 PM
MAD
S M T W T F SAra -
AR1135
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport
10:55 AM
MAD
7:00 PM
EZE
S M - - T F S -
A3722
Eleftherios Venizelos Airport
1:45 PM
ATH
4:15 PM
LIS
S - T W T - SAra -
G37021
Humberto Delgado Airport
11:40 PM
LIS
5:40 AM
GIG
S - T - T F - -
G37666
Galeão International Airport
10:10 PM
GIG
1:35 AM
EZE
S M T W T F S
Athens - Ezeiza International Airport Rotasıyla İlgili Uçuş Bilgileri
| Cheapest one-way flight price | PLN 2,544 |
|---|---|
| Off-season for travel | November |
| Peak season for travel | July |
Athens - Ezeiza International Airport Uçuşları için SSS
When are flight tickets from Athens (ATH) to Buenos Aires (BUE) the cheapest?
Airlines adjust prices for flights from Athens to Buenos Aires based on the departure date and time of your selection. By analyzing data from all airlines, we've discovered that on Trip.com, you can find the lowest flight prices on Tuesdays, Wednesdays, and Saturdays.How much do flights from Athens (ATH) to Buenos Aires (BUE) cost?
According to Trip.com's data, the lowest price is around PLN 6,257.What is the transportation method from the main airport to downtown in Buenos Aires?
- The distance from Jorge Newbery Airport to downtown is about 5 km. It takes about 20 minutes by taxi.
- The distance from Ezeiza International Airport to downtown is about 27 km. It takes about 40 minutes by taxi.
What are the cheapest flights from Athens to Ezeiza International Airport?
One-way flights from Athens to Ezeiza International Airport currently start from 2.544 PLN, and round-trip fares start from 5.140 PLN. The lowest fare is currently available on flights operated by ITA Airways departing on 25 Kas Çar. Fares are subject to change based on availability.How do I book flights from Athens to Ezeiza International Airport on Trip.com?
Enter your Athens and Ezeiza International Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and cancellation policy, fill in your passenger details and pay to receive your booking confirmation.
Gidilebilecek en popüler yer
- Atina İstanbul Havalimanı uçak bileti
- Atina Adnan Menderes Havalimanı uçak bileti
- Atina Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport uçak bileti
- Atina Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Atina Charles de Gaulle Havalimanı uçak bileti
- Atina Roma uçak bileti
- Atina Barselona uçak bileti
- Atina Paris uçak bileti
- Atina İzmir uçak bileti
- Atina İstanbul uçak bileti
- São Paulo Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Iguazu Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Madrid Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Ushuaia Departmanı Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Rio de Janeiro Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Marrakesh Menara Airport Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Jose Marie Cordova Airport Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Tom Jobim International Airport Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Antalya Havalimanı Ministro Pistarini Uluslararası Havalimanı uçak bileti