Premier Inn Doha Education City
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
Premier Inn Doha Education City

Premier Inn Doha Education City

Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Mükemmel hizmet
Tertemiz
Ücretsiz spor salonu
Lezzetli kahvaltı
İdeal konum
+3 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
Otel konumu çok iyiydi. Tertemiz ve düzenliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çevre
Cazibe merkezi: QNCC Exhibition Hall
(920 m)
Metro istasyonu: Education City
(1,2 km)
Cazibe merkezi: Qatar National Convention Centre
(1,0 km)
Rekreasyon: THE DOME
(1,3 km)
Cazibe merkezi: The Gallery at VCUarts Qatar
(1,4 km)
Cazibe Noktası: Hamad Bin Khalifa University (HBKU)
(1,6 km)
Haritada Görüntüle
8

Sigara İçilmeyen - Çift Kişilik Oda

2 Tek kişilik yatak
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Özel tuvalet
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
7

Aile Odası-Sigara İçilmeyen

1 Queen yatak ve 1 Tek kişilik yatak ve 1 Çekyat
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Günlük oda hizmeti
Güneşlik
Perde
Uydu kanalları
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11

Smoking - Double Room

1 Queen yatak
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilebilir
Klima
Özel Banyo
Özel tuvalet
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11

Sigara İçilmeyen - Çift Kişilik Oda

1 King yatak
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Özel tuvalet
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et

Doğrulanan Yorumlar
Er Reyyan içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Faseel Shabdeen
1 Ağustos 2025
Oda ile ilgili birkaç endişemi paylaşmak istiyorum: 1. Takılı olan klima ünitesi küçük ve odanın tamamını yeterince soğutamıyor. Özellikle gündüzleri oda çok ısınıyor ve rahatsız edici hale geliyor. 2. Pencere perdesi yetersiz kalıyor. Güneş ışığı ve dışarıdan gelen ışık içeri sızdığı için düzgün dinlenmek zorlaşıyor. 3. Yatak çok küçük. Tek kişilik kullanım için uygun olup, iki kişinin rahatça uyuması mümkün olmuyor. Lütfen bu konuları dikkate almanızı rica ediyorum. Umarım bu sorunlar çözüme kavuşturulur ya da daha uygun bir oda tahsis edilebilir. İlginiz için teşekkür ederim.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
31 Mart 2025
Bu otelin hizmetinden çok memnun kaldım. Özellikle ön büro, restoran ve temizlik görevlileri dahil tüm personel son derece güler yüzlüydü. Ulaşım açısından da çok elverişliydi. Yemeklerin kalitesi ve lezzeti de harikaydı. Kesinlikle tekrar konaklayacağım ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
xillaysubhann
5 Nisan 2025
Otel konumu çok iyiydi. Tertemiz ve düzenliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
1 Aralık 2024
Abu Dabi Hamad Havalimanı'ndan Doha'ya uçuyordum. Yerel havalimanındaki görevliler, Doha'ya giriş için orada bir otel rezervasyonu gerektiğini söyledi. Aceleyle bu oteli rezerve ettim; 1200 küsur fiyata, ucuz bile sayılır. Pasaport kontrolünden geçip, otelin konumuna daha dikkatli bakma fırsatım olduğunda, otelin yarın ayrılacağım Doha Havalimanı'na tam 28 kilometre uzaklıkta olduğunu fark ettim. Sabah erkenden telaşla uçağa yetişmek istemediğimden, rezervasyonu iptal edip daha uygun konumda bir otel bulmak istedim. Ancak otelden gelen yanıt, iptalin mümkün olmadığı yönündeydi. Rezervasyon yaparken açıkça iptal edilebilir olduğunu görmüştüm. Çaresizce kötü bir değerlendirme bıraktım ve Ctrip müşteri hizmetleri devreye girdi. Beni arayıp nedenini sordular ve otelle iletişime geçeceklerini söylediler, ancak tüm bu çabalar sonuçsuz kaldı. Müşteri hizmetleri bana 100 yuan taksi ücreti ödemeyi teklif eden bir mesaj bıraktı. Bu oteli rezerve edecek diğer arkadaşlara sesleniyorum: Adresi çok iyi kontrol ettiğinizden emin olun. Burası çok ıssız bir yer, şehir dışı bir yol kenarında, tek başına duran kare şeklinde bir otel. Küçük bir bakkal bile yoktu, oldukça ıssızdı. Öyle ki, öğleden sonra dört civarında içeri girdikten sonra, ayrılana kadar dışarı çıkmadım bile. Dışarı çıkıp hayalet mi görecektim sanki? Haha.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
26 Temmuz 2025
Burada 1 ay kaldım. Bakım ve hizmetleri mükemmeldi. Kahvaltı da harikaydı. Uzun süreli konaklayan misafirler için 3 adet çamaşır makinesi ve 3 adet kurutma makinesi sağlıyorlar. 2 set daha eklenmesini öneririm. İnternet hızı çok iyiydi. Otopark yeterliydi. Personel sizi her zaman güleryüzle ve samimiyetle karşılıyor. Burası değeri bilinmeyen bir otel.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
11 Mayıs 2025
Uygun bir fiyata kaldık ve genel olarak memnun ayrıldık. Ancak küvette bazı lekeler vardı ve banyo genel olarak çok temiz değildi. Fiyatını göz önünde bulundurunca bu durum kabul edilebilir diyebilirim. Yine de yastıklar tertemiz ve kokusuzdu, bu benim için önemliydi.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
20 Haziran 2025
İki tek yataklı standart oda ayırtmıştık. Ancak bize çift kişilik bir yatak ve bir kanepe verdiler, üstelik bunun ikiz yataklı oda olduğunu iddia ettiler. Gerçekten şaka gibiydi. 😓
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
18 Ağustos 2024
Oda küçük olmasına rağmen çok temizdi. Bu fiyata göre gerçekten harika bir konaklama. Eğitim Şehri'ne ulaşım çok kolaydı; metroya ek olarak ücretsiz tramvay da kullanılabiliyor. Resepsiyon hizmeti de ***et iyiydi. Tei, Anil ve Abdu'ya teşekkür ederim. Özellikle de güvenlik görevlisi Anurag'a minnettarız. Bize paket servis sipariş etmeyi öğretti ve hatta kayıt olmamız için kendi telefon numarasını kullandırdı.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Shuijingmeizi
17 Mart 2025
Gerçekten çok iyiydi, içim çok rahat etti.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır

Hizmetler ve Olanaklar

Restoran
Açık olduğu zaman: Kahvaltı,Öğle Yemeği,Akşam Yemeği
Çalışma saatleri: [Pzt - Paz] 06:30-22:00

Konaklama Yerinin Politikaları

Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 14:00 sonrası
Çıkış: 12:00 öncesi

Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24

Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.

Beşikler ve Ekstra Yataklar
Hiçbir oda türünde odaya ekstra yatak eklenemez. Beşik politikaları oda türüne göre değişiklik gösterir. Lütfen ilgili oda türünün politikasını inceleyin.

Kahvaltı
Mutfak TürüFull English/Irish
StilAçık büfe
YaşÜcret
10 yaş ve altı çocuklar
Ücretsiz
11–17 yaş arası çocuklar
Kişi başına 60,00 QAR(yaklaşık 798,43 TL)
Yetişkin
Açık büfe:Kişi başına 60,00 QAR(yaklaşık 798,43 TL)
Ekstra kahvaltı ücretleri toplam tutara dahil değildir ve konaklama yerinde ödenmelidir.

Depozito Politikası
DepozitoKonaklama yeri depozito istemiyor

Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez

Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.

Otelde Ödeme

  • Nakit

Konaklama Yeri Açıklaması

Yerel otel adı: فندق بريمير إن الدوحة المدينة التعليمية
  • Açılış tarihi:2017
  • Oda sayısı:219
Telefon:+974-40078333
E-posta:reservations.dec@mena.premierinn.com

Öğrenmek isteyebileceğiniz konular

Premier Inn Doha Education City için giriş ve çıkış saatleri ne?

Premier Inn Doha Education City için giriş saati 14:00 ve çıkış saati 12:00.

Premier Inn Doha Education City yüzme havuzu içeriyor mu?

Evet, Premier Inn Doha Education City otelinde misafirler için bir yüzme havuzu var.

Premier Inn Doha Education City evcil hayvan kabul ediyor mu?

Hayır, Premier Inn Doha Education City evcil hayvan kabul etmiyor.

Premier Inn Doha Education City kahvaltı sunuyor mu?

Evet, Premier Inn Doha Education City misafirlerine konaklamaları boyunca kahvaltı sunuyor. Kahvaltı seçenekleri şunları içeriyor: Tam İngiliz/İrlanda.

Premier Inn Doha Education City konaklaması ne kadar?

Premier Inn Doha Education City için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.

En yakın havalimanı ile Premier Inn Doha Education City arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?

En yakın havalimanı, otelden arabayla yaklaşık 29 dakika (29,3 km) uzaklıktaki Hamad Uluslararası Havalimanı.

Premier Inn Doha Education City rezervasyonlarının iptal politikası ne?

Premier Inn Doha Education City rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.

Bu Konaklama Yeri Hakkında

En Yakın HavalimanıHamad Uluslararası Havalimanı
Havalimanına Uzaklığı27.2KM
En Yakın Metro İstasyonuEducation City
Metro İstasyonuna Uzaklığı1.17KM
Ortalama Başlangıç FiyatıTRY3216
Otel Yıldız Derecesi3