Edinburgh bölgesindeki Four Points konaklama yerleri
Four Points

Edinburgh bölgesindeki Four Points konaklama yerleri

Edinburgh bölgesindeki Four Points konaklama yerlerinin en güncel fiyatlarını ve müsaitlik durumunu görüntülemek için tarihlerinizi seçin

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Edinburgh içindeki en iyi 1 Four Points seçeneği

Edinburgh bölgesindeki harika Four Points konaklama yerlerinden oluşan seçkimize göz atın
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
Edinburgh Otelleri Ziyaretçilerin %1.6 kadarı bu bölgeyi tercih ediyor
MMisafir Kullanıcı 2025.12.27
My stay at Four Points by Sheraton Edinburgh has been overall very satisfactory. The location can be quite tricky but I did not mind the walk to Princes Street which is about 10 minutes. The amenities provided were good and the staff was very friendly and helpful. The cleaning staff did a good job but since it is a rug flooring, I found that nails from previous guests were still on the flooring which indicated it needed a proper cleaning process. The check-out time of the hotel (11 a.m.) does not coincide with that on the site (12 00) but it was not an issue since the staff let us keep the room until 11 30 a.m.
Çok İyi
46 yorum
8,2/10
Gecelik
148 €
tutarından başlayan fiyatlar
Müsaitlik Durumuna Bak
Tüm Edinburgh Four Points konaklama yerlerini görüntüle

Edinburgh bölgesindeki Four Points konaklama yerleri hakkında SSS

Trip.com'da nasıl otel rezervasyonu yapabilirim?

Trip.com'da otel rezervasyonu yapmak için sayfada varış noktanızı, seyahat tarihlerinizi ve misafir sayısını girmeniz yeterli. Ardından, müsait otellere göz atarak rezervasyon yapmak istediğiniz oteli seçin. Ekranda çıkan yönergeleri takip ederek ödeme bilgilerinizi girip rezervasyonu tamamlayın.

Trip.com'da otel fırsatlarına nasıl erişebilirim?

Trip.com'da uygun fiyatlı otelleri keşfetmenin birçok yolu var. Arama sonuçlarınızdaki otelleri tercih ettiğiniz fiyat aralığına göre filtreleyebilir veya önce en düşük fiyatlı seçenekleri görmek için sonuçları fiyata göre sıralayabilirsiniz.

Trip.com'da otel fırsatlarını nasıl bulabilirim?

Trip.com, yıl boyunca çok çeşitli otel fırsatları ve promosyonlar sunuyor. Bu özel fırsatları fırsatlar sayfamızda kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, sadakat programımıza üyeyseniz hesabınızda oturum açarak otellerin listelendiği sayfalarda üyelere özel indirimli fiyatları keşfedebilirsiniz.

Otellerde daha düşük fiyatlara nasıl erişebilirim?

Bazen hafta ortasında otel rezervasyonu yapmak daha ucuz fiyatlar bulmanızı sağlayabilir fakat sezon da bir o kadar önemlidir.

Trip.com'da kaç otel listeleniyor?

Trip.com'da 230'dan fazla ülke ve bölgede yer alan 5.000.000'un üzerinde otel bulunuyor. Hangi otele rezervasyon yapacağınıza karar veremiyor musunuz? Fikir edinmek için sitemize göz atın!

Trip.com üzerinden otel rezervasyonlarımda iptal veya değişiklik işlemleri yapabilir miyim?

Bu, otelin politikasına ve iptal tarihine bağlıdır. İlgili otelin sayfasındaki politikalar bölümünü kontrol etmenizi öneririz. Rezervasyonlarınızda iptal veya değişiklik işlemi yapmak için Trip.com hesabınızda oturum açın, "Rezervasyonlarım" sayfasına gidin ve yönergeleri uygulayın.

Trip.com müşteri destek ekibine nasıl ulaşabilirim?

Trip.com'un 7/24 müşteri desteğine Trip.com'daki Yardım Merkezi'ne gidip bir talep göndererek ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, bulunduğunuz yere bağlı olarak müşteri destek ekibimizle telefon veya hizmet sohbeti aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.