The Grand Residence Hotel Hakata
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
1 oda, 2 Yetişkin, 0 Çocuk
The Grand Residence Hotel Hakata
The Grand Residence Hotel Hakata
Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Küvet
Harika Manzaralar
Self-servis giriş
İdeal konum
Çamaşır kurutma makinesi
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
8,2/10
Temizlik8,4
Olanaklar8,2
Konum8,7
Hizmet7,8
Çevre
Metro istasyonu: Hakata
(1,1 km)
Havalimanı: Fukuoka Havalimanı
(1,6 km)
Alışveriş: Hakata Hankyu
(1,4 km)
Otobüs durağı: Hakata Bus Terminal
(1,5 km)
Alışveriş: Don Quijote Hakataminamiten
(1,6 km)
Haritada Görüntüle
Odalar
Misafir Yorumları
Hizmetler ve Olanaklar
Politikalar
Konaklama yeri sahibi
16
Comfort Çift Kişilik Oda
1 çift kişilik yatak ve 1 futon bed
25.7 m² | Kat: 2-12
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
15
Aile Odası
1 küçük çift kişilik yatak ve 1 futon bed
25.7 m² | Kat: 2-12
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
14
Standart Çift Kişilik Oda
1 çekyat ve 1 çift kişilik yatak
25.7 m² | Kat: 2-12
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Doğrulanan Yorumlar
Fukuoka içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
夏休み
13 Aralık 2024
Higashihie İstasyonu'nun 3. çıkışına kısa bir yürüyüş mesafesinde olduğu için bulmak kolaydı.
Birinci kattaki izakaya güzeldi
Check-in işleminin kolay olması ve güvenliğin iyi olması nedeniyle konaklamam iyiydi.
Gürültülü olduğunu söyledikleri için endişelendim ama kütük gibi uyudum
Tek pişmanlığım temizlik durumu, örneğin çamaşır makinesi tarafındaki saçlar, ama genel olarak memnun kaldım.
Halı zaten kirli ve yıkanınca da çıkmayacak gibi görünüyor.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
나농이
23 Eylül 2024
Klima ***et iyi çalışıyor ve su ılık geliyor!
Ancak dolapta bulunan ütü masasının üzerinde küçük böcekler vardı.
Küvetin biraz küçük olması üzücüydü
Otelin en güzel yanı ise hemen önünden 41 numaralı otobüsün geçmesi.
Ayrıca metrodan otele giderken yol üzerinde çok sayıda market olması da güzel!!!
İyi eğlenceler
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Anonim Kullanıcı
10 Haziran 2026
The location is one stop next to main Hakata station, conveniently located with lawson, familymart and a aeon nearby.
The room is not large, but a good deal comparing to nearby hotel.
However, the cleaning before checking in seems bad because there is 2 lags of trash (left by previous customers), so we immediately emailed the owner. Not a nice experience but they did resolve the problem within the day.
Çevir
Asri Dwi Roechmana
17 Haziran 2026
Really love the hotel, even from balcony can see plane park and the front door has a river view. Super recommended🫶🏻👍🏻 Better to pre-check in rather than check in on the site. Honestly it’s easy to check in if you just read the instructions clearly. Definitely will come back.
Çevir
Play eat
13 Mayıs 2026
Nice apartment. Convenience store many arounds
One station to airport
Çevir
Misafir Kullanıcı
17 Mart 2026
The room is much bigger than usual hotel in Japan. The view here is nice and the transportation is so convenient. Only one station away from Hakata.
Çevir
Misafir Kullanıcı
7 Eylül 2026
Really great stay. Room was clean comfortable and had all the required amenities. Great location close the the airport convenience store and subway. Just the place I needed for this trip. Really a well managed place😊😊😊
Çevir
Berrypiya
31 Ağustos 2026
Better to choose proper hotel to Avoid inconvenience. Well don’t want to write anything bad but not good choice.
Çevir
Misafir Kullanıcı
1 Eylül 2026
The facilities were great, and the apartment was clean and comfortable. The location was also very convenient, with the station and convenience stores just a short walk away. Everything was very practical and easy to access.
The only thing I found a little difficult was the check-in process, as it was a self check-in. 😅
Çevir
Hizmetler ve Olanaklar
Restoran
Konaklama Yerinin Politikaları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 15:00 sonrası
Çıkış: 11:00 öncesi
Self-servis giriş: Giriş kodu için konaklama yeriyle iletişime geçin
Konaklama yeri giriş bilgilerini rezervasyon yapıldıktan sonra sağlayacak
Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.
Beşikler ve Ekstra Yataklar
Hiçbir oda türünde odaya beşik veya ekstra yatak eklenemez.
Kahvaltı
Kahvaltı sunulmaz.
Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez
Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan kullanıcılar için yaş sınırı bulunmamaktadır.
Otelde Ödeme
Onay Ayrıntıları
Lisans/Yeterlilik Numarası 福博保環第313008号
Konaklama yeri sahibi
Leading Property Management
Konuştuğu diller: Japonca
Bu konaklama yeri hakkında
Yukarıdaki bilgiler konaklama yeri sahibi tarafından sunulmuştur. Sorularınız olursa konaklama yeri sahibiyle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bu bilgilere ilişkin tüm yasal sorumluluk konaklama yeri sahibine aittir.
Öğrenmek isteyebileceğiniz konular
The Grand Residence Hotel Hakata için giriş ve çıkış saatleri ne?
The Grand Residence Hotel Hakata için giriş saati 15:00 ve çıkış saati 11:00.The Grand Residence Hotel Hakata için giriş ve çıkış saatleri ne?
The Grand Residence Hotel Hakata yüzme havuzu içeriyor mu?
Hayır, The Grand Residence Hotel Hakata havuz içermiyor.The Grand Residence Hotel Hakata yüzme havuzu içeriyor mu?
The Grand Residence Hotel Hakata evcil hayvan kabul ediyor mu?
Hayır, The Grand Residence Hotel Hakata evcil hayvan kabul etmiyor.The Grand Residence Hotel Hakata evcil hayvan kabul ediyor mu?
The Grand Residence Hotel Hakata kahvaltı sunuyor mu?
Hayır, The Grand Residence Hotel Hakata kahvaltı sunmuyor. The Grand Residence Hotel Hakata kahvaltı sunuyor mu?
The Grand Residence Hotel Hakata konaklaması ne kadar?
The Grand Residence Hotel Hakata için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.The Grand Residence Hotel Hakata konaklaması ne kadar?
En yakın havalimanı ile The Grand Residence Hotel Hakata arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
En yakın havalimanı, otelden yürüyerek yaklaşık 23 dakika (1,5 km) uzaklıktaki Fukuoka Havalimanı.En yakın havalimanı ile The Grand Residence Hotel Hakata arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
The Grand Residence Hotel Hakata rezervasyonlarının iptal politikası ne?
The Grand Residence Hotel Hakata rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.The Grand Residence Hotel Hakata rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Bu Konaklama Yeri Hakkında
| En Yakın Havalimanı | Fukuoka Havalimanı |
|---|---|
| Havalimanına Uzaklığı | 1.77KM |
| En Yakın Tren İstasyonu | Hakata Station |
| Tren İstasyonuna Uzaklığı | 1.23KM |
| En Yakın Metro İstasyonu | Higashi-Hie |
| Metro İstasyonuna Uzaklığı | 0.36KM |
| Ortalama Başlangıç Fiyatı | TRY6647 |
| Otel Yıldız Derecesi | 4 |























