Tombo Beach Home Stay
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
1 oda, 2 Yetişkin, 0 Çocuk
Tombo Beach Home Stay
Tombo Beach Home Stay
Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Yoga seansı
Plaj
İdeal konum
Çamaşır kurutma makinesi
Bahçe
+4 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
8,7/10
Temizlik8,7
Olanaklar8,7
Konum8,7
Hizmet8,7
Çevre
Havalimanı: São Paulo–Congonhas Airport
(58,2 km)
Tren: Valongo Station
(49,4 km)
Tren: João Ribeiro
(54,5 km)
Cazibe Noktası: Casa Canoa - Hotel Boutique
(170 m)
Cazibe Noktası: Tombowl Park
(190 m)
Cazibe Noktası: Casa Prana || Aulas de Yoga || Guarujá
(210 m)
Haritada Görüntüle
Odalar
Misafir Yorumları
Hizmetler ve Olanaklar
Politikalar
13
Junior Oda(çift kişilik yatak)
1 çift kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11
Dört Kişilik Oda
2 ranza ve 2 çift kişilik yataklar
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
12
Aile Odası
1 tek kişilik yatak ve 1 king yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Havlu
Özel tuvalet
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11
Temel Kabin
1 king yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9
Basic Oda
1 çift kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
8
Comfort Çift Kişilik Oda
1 king yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle
Doğrulanan Yorumlar
Guarujá içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Wilton
25 Temmuz 2025
Nossa estádia foi maravilhosa. Fomos muito bem recebidos,
Çevir
Misafir Kullanıcı
5 Şubat 2025
Desde o momento em que chegamos, fomos recebidos com um atendimento humano e acolhedor, algo raro de encontrar. A pousada tem uma energia incrível, um ambiente vivo e cheio de charme. Cada detalhe foi pensado para proporcionar conforto e bem-estar, e isso faz toda a diferença. A localização é perfeita, a limpeza impecável e o café da manhã... simplesmente delicioso! Ficamos encantados com a hospitalidade e o carinho de toda a equipe. Foi uma estadia fabulosa, e com certeza voltaremos. Recomendo de olhos fechados! 💛
Çevir
Misafir Kullanıcı
8 Aralık 2024
Um bom lugar pra se divertir com amigos. Os ambientes da casa sao limpos e organizados. O happy hour perto da praia é top. Vou voltar 1000x Eu conheci a familia do Murilo e eles são bem decentes. Me senti em casa...
Çevir
Roberto O
30 Nisan 2024
Ficamos no quarto privativo. É simples porém aconchegante. A pousada está sob nova direção há dois meses sob a responsabilidade do Marcelo que é uma excelente pessoa que preza pelo ambiente familiar da pousada. Fiquei com minha esposa e 4 filhos por 3 noites. O Marcelo sempre muito atencioso com meus filhos ensinando jogos de tabuleiro e praticando yoga. A pousada fica pertinho da praia do tombo uma praia mais destinada a esportes náuticos por conta das ondas fortes, mas fomos até a praia do Guaiuba que fica a 1km de lá e é mais adequada para as crianças por ter um mar calmo. Está próximo a mercado restaurante e farmácia.Algo muito positivo da pousada é o fato de podermos usar a cozinha, fizemos nosso jantar lá mesmo. Muito satisfeito com a hospedagem. Recomendo
Çevir
Hizmetler ve Olanaklar
Konaklama Yerinin Politikaları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 15:00–20:00
Çıkış saati: 07:00–12:00
Resepsiyonun çalışma saatleri: [Pzt-Paz]07:00-23:00
Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu otelde çocuklar odaların bazılarında konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.
Beşikler ve Ekstra Yataklar
Hiçbir oda türünde odaya beşik veya ekstra yatak eklenemez.
Kahvaltı
StilAlakart
Çalışma saatleri[Pzt - Paz] 08:30-10:30 Açık
| Yaş | Ücret |
|---|---|
Yetişkin | Otelle iletişime geçin |
Ekstra kahvaltı ücretleri toplam tutara dahil değildir ve konaklama yerinde ödenmelidir.
Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara talep üzerine izin verilirEkstra ücretli
Ücret: Ayrıntılı bilgi için konaklama yeriyle iletişime geçin
Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.
Otelde Ödeme
Konaklama Yeri Açıklaması
Yerel otel adı: Tombo Beach Home Stay
- Oda sayısı:7
Telefon:+55-13997971716
Öğrenmek isteyebileceğiniz konular
Tombo Beach Home Stay için giriş ve çıkış saatleri ne?
Tombo Beach Home Stay için giriş saati 15:00-20:00 ve çıkış saati 12:00.Tombo Beach Home Stay için giriş ve çıkış saatleri ne?
Tombo Beach Home Stay evcil hayvan kabul ediyor mu?
Evet, Tombo Beach Home Stay evcil hayvan kabul ediyor fakat önceden arayıp teyit etmenizi öneririz.Tombo Beach Home Stay evcil hayvan kabul ediyor mu?
Tombo Beach Home Stay konaklaması ne kadar?
Tombo Beach Home Stay için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.Tombo Beach Home Stay konaklaması ne kadar?
En yakın havalimanı ile Tombo Beach Home Stay arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
En yakın havalimanı, otelden doğru hat mesafesi: 58,2 km uzaklıktaki São Paulo–Congonhas Airport.En yakın havalimanı ile Tombo Beach Home Stay arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
Tombo Beach Home Stay rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Tombo Beach Home Stay rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.Tombo Beach Home Stay rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Bu Konaklama Yeri Hakkında
| En Yakın Tren İstasyonu | Valongo Station |
|---|---|
| Tren İstasyonuna Uzaklığı | 49.36KM |
| Ortalama Başlangıç Fiyatı | TRY4403 |
| Otel Yıldız Derecesi | 2 |














