Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy

Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Evcil hayvan dostu
Bahçe
Odada ücretsiz Wi-Fi
Ücretsiz park yeri
Tesis içinde mutfak alanı
+5 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
Temizlik6,0
Olanaklar6,0
Konum6,0
Hizmet6,0
Çevre
Cazibe merkezi: Katajistonranta
(1,6 km)
Cazibe merkezi: Secret Garden
(1,5 km)
Rekreasyon: Aulanko Outdoors
(1,6 km)
Cazibe merkezi: Aulanko Golf Park
(1,8 km)
Cazibe merkezi: Aulangon Graniittilinna
(1,7 km)
Rekreasyon: Aulanko Golf Hugo
(1,8 km)
Haritada Görüntüle
6

Villa, 4 Yatak Odası, Sauna

4 yatak odası: 9 tek kişilik yatak ve 2 çift kişilik yataklar
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et

Doğrulanan Yorumlar
Hameenlinna içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması

Hizmetler ve Olanaklar

Konaklama Yerinin Politikaları

Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 16:00–24:00
Çıkış: 11:00 öncesi

Self-servis giriş: Anahtarı/kartı nasıl alacağınızı öğrenmek için konaklama yeriyle iletişime geçin

Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.

Beşikler ve Ekstra Yataklar
Tüm oda türlerinde odaya beşik ve ekstra yatak eklenebilir.
Ekstra yatak ve beşik ücretleri toplam fiyata dahil değildir. Ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen otelle iletişime geçin.

Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilirÜcretsiz

Rehber Hayvanlar
Rehber hayvanlara izin verilir

Konaklama Yeri Açıklaması

Yerel otel adı: Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy
  • Oda sayısı:1
Telefon:+358-404173627
Villa misafirlere Hameenlinna bölgesinde, plaj yakınında ve Aulanko Doğal Koruma Alanı ile 7 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu plaj olan villa Sairion Plajı ile 2,9 mi (4,6 km) ve Eerolan Plajı ile 3,6 mi (5,8 km) mesafede.
Misafirler kiralık bisiklet gibi dinlenme fırsatlarından yararlanabilir veya zemin katta teras ve bahçe keyfiyle manzaranın tadını çıkartabilir. Bu villada ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, tur/bilet desteği ve piknik alanı sunulmaktadır.
Gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi ücretlidir. Ayrıca ücretsiz otopark vardır.
Bu villada mutfak, tam boy buzdolabı/dondurucu ve fırın var. Keyifli vakit geçirmeniz için ücretsiz kablosuz internet ve 45-inç akıllı televizyon var. Misafirlerin konforu için masa ve mikrodalga fırın sunulmaktadır; ayrıca kat hizmetleri günlük olarak verilmeketdir.

Öğrenmek isteyebileceğiniz konular

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy için giriş ve çıkış saatleri ne?

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy için giriş saati 16:00-24:00 ve çıkış saati 11:00.

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy evcil hayvan kabul ediyor mu?

Evet, Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy evcil hayvan kabul ediyor fakat önceden arayıp teyit etmenizi öneririz.

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy konaklaması ne kadar?

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.

En yakın havalimanı ile Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?

En yakın havalimanı, otelden doğru hat mesafesi: 63,0 km uzaklıktaki Tampere-Pirkkala Havalimanı.

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy rezervasyonlarının iptal politikası ne?

Aulanko Lake Villa - Peace & Privacy rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.

Bu Konaklama Yeri Hakkında

En Yakın Tren İstasyonuHämeenlinna railway station
Tren İstasyonuna Uzaklığı6.48KM
Ortalama Başlangıç FiyatıTRY32427
Otel Yıldız Derecesi3