Stylish Hotel Old City
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
Stylish Hotel Old City

Stylish Hotel Old City

Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Mükemmel hizmet
İdeal konum
Çamaşır kurutma makinesi
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
Binanın sahipleri çok cana yakın.
Çevre
Metro: Vezneciler Durağı
(1,0 km)
Metro: Yenikapı Durağı
(1,1 km)
Havalimanı: İstanbul Havalimanı
(42,0 km)
Havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı
(43,1 km)
Tren: Kumkapı
(570 m)
Haritada Görüntüle
11

Ekonomik Paylaşımlı Yatakhanesi

Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Duş
Havlu
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
14

Standart Çift Kişilik Oda

1 Çift kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Şehir manzarası
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
8

Temel Ortak Yatakhane, Sadece Kadınlar

Sigara içilmez
Klima
Şehir manzarası
Duş
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
16

Deluxe Üç Kişilik Oda

3 Tek kişilik yatak veya 1 King yatak ve 1 Tek kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Şehir manzarası
Duş
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9

Temel Paylaşımlı Yatakhanesi, Karma Yatak Odası

Sigara içilmez
Klima
Şehir manzarası
Duş
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
21

Dört Kişilik Aile Odası

1 King yatak ve 2 Tek kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Deniz manzarası
Duş
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
10

Superior Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda

1 Çift kişilik yatak veya 2 Tek kişilik yatak
Sigara içilmez
Klima
Şehir manzarası
Duş
Şampuan
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
1

4 yataklı kadın yatakhanesinde yatak

Penceresi var
Sigara içilmez
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
1

10-Yatakli Karma Yatakhane'de 1 Kişi

Sigara içilmez
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle

Doğrulanan Yorumlar
İstanbul içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Anonim Kullanıcı
26 Mayıs 2026
Konumu iyi ve personel nazik, ancak temizlik ve olanaklar kesinlikle daha iyi olabilirdi.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Hung Nguyen-Ngoc
1 Aralık 2025
Personel güler yüzlü ve konumu da mükemmel; T6 tramvayına ve Yenikapı istasyonuna çok yakın. Ancak Wi-Fi bağlantısı zayıf.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Mako_____
15 Aralık 2025
Bol güneş ışığı alan odalarla almayan odalar arasında fark var. ><Genel olarak, fiyatına göre iyi bir değer!
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Xiaoyingyingxiao
5 Ocak 2025
Hizmet çok güler yüzlüydü. Aile odası gürültülü olduğu için zemin kattaki sessiz bir çift kişilik odaya geçtik. Otel, eski şehirde iyi bir konumda. Ancak banyoda koku vardı. Fiyatına göre ***et iyi.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
19 Kasım 2024
Eski şehirde oldukça uygun fiyatlı bir otel. En üst kattaki odalar uzaktan deniz manzarası sunuyor ve balkonda manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Alt katta yemek yemek ve alışveriş yapmak çok kolay. Kesinlikle tavsiye ederim!
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Arya Farjand
31 Ekim 2024
Otel, İstanbul'un eski şehir merkezinde çok güzel bir konumda yer alıyor. Ancak bazı eksiklikler var. Oda küçük ama 1-2 gece için uygun, ancak daha uzun süre kalmak için uygun değil. Dışarısı geceleri ve sabahın erken saatlerinde aşırı gürültülü oluyor; birçok cami ve kilise gün boyu çınlıyor ve şarkı söylüyor. Resepsiyonistler çok nazik ve yardımsever, ayrıca biraz İngilizce de konuşabiliyorlar. Genel olarak alışveriş yapmak için 2 gece orada kalabilirim.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
15 Kasım 2025
Binanın sahipleri çok cana yakın.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
15 Ocak 2025
İki hafta önce Japonya'dan rezervasyon yaptırdım. Otele gittiğimde otelin tamamen dolu olduğunu söylediler. Bu otele çok kısa bir yürüme mesafesinde bulunan Avşin Otel'e ekstra ücret ödemeden yönlendirildik ama berbat bir oteldi. Oda kirli ve sağlıksızdı, lobi yakında olduğundan insanların konuşmalarını duyabiliyordunuz, ayrıca hiçbir güvenlik veya gizlilik yoktu. İki gece için önceden ödeme yapmıştım ama bir gece sonra daha güzel bir otele geçtim. AvşinOtel personeli, iki gece kalmayı planladıkları halde sadece bir gece kalan misafirlere karşı tamamen şüpheciydi. AvşinHotel'deki personelin nezaket kurallarına ve müşterilerin duygularına saygısı yok. Old City Hotel'deki personel çok yardımcı oldu, ancak otelin tamamen dolu olduğunu ve o gün başka bir otelde kalacağımızı bize e-posta ile bildirmemelerinin nedenini anlayamıyorum. Eğer önceden bilgilendirilmiş olsaydım, düşünmek için zamanım olurdu. Ancak o gece saat 21:00'i geçmişti ve başka bir otel aramaya ne zamanım ne de enerjim vardı. Otelimi ayırtmak için Trip.com'a güvendim ancak gelecekte tekrar onları kullanmayacağım.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
10 Ocak 2025
Havalandırma sürekli açıksa tuvalet biraz kokabilir, ama onun dışında sorun yok. Eski şehirde ve yakınlardaki restoranlar turistik bölgelere göre çok daha ucuz. Resepsiyon görevlisi Çin'e gitmiş ve insanları sosyalleşmeye zorluyor 🫶🏻🤣
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır

Hizmetler ve Olanaklar

Konaklama Yerinin Politikaları

Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 14:00 sonrası
Çıkış saati: 11:00–11:30

Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24

Çocuklara İlişkin Politikalar
2 yaş ve üzerindeki çocuklar bu oteldeki bazı oda türlerinde konaklayabilir
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.

Beşikler ve Ekstra Yataklar
Ekstra yatak ve beşik politikaları oda türüne göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen oda türüne ilişkin ayrıntıları inceleyin.

Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.

Onay Ayrıntıları
Lisans numarası: 24023

Konaklama Yeri Açıklaması

Yerel otel adı: Stylish Hotel Old City
  • Oda sayısı:17
Telefon:+90-5436559278

Öğrenmek isteyebileceğiniz konular

Stylish Hotel Old City için giriş ve çıkış saatleri ne?

Stylish Hotel Old City için giriş saati 14:00 ve çıkış saati 11:30.

Stylish Hotel Old City kahvaltı sunuyor mu?

Hayır, Stylish Hotel Old City kahvaltı sunmuyor.

Stylish Hotel Old City konaklaması ne kadar?

Stylish Hotel Old City için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.

En yakın havalimanı ile Stylish Hotel Old City arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?

En yakın havalimanı, otelden arabayla yaklaşık 46 dakika (42,0 km) uzaklıktaki İstanbul Havalimanı.

Stylish Hotel Old City rezervasyonlarının iptal politikası ne?

Stylish Hotel Old City rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.

Bu Konaklama Yeri Hakkında

En Yakın Havalimanıİstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı
Havalimanına Uzaklığı41.12KM
En Yakın Tren İstasyonuKumkapı
Tren İstasyonuna Uzaklığı0.26KM
En Yakın Metro İstasyonuVezneciler Durağı
Metro İstasyonuna Uzaklığı1.03KM
Ortalama Başlangıç FiyatıTRY1866
Otel Yıldız Derecesi2