Kyoto Umekoji Kadensho
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
1 oda, 2 Yetişkin, 0 Çocuk
Kyoto Umekoji Kadensho
Kyoto Umekoji Kadensho
Kyoto konumundaki 4-Yıldızlı Seçkin Oteller listesinde 6. sırada
Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Özel dinlenme havuzu
İdeal konum
Japon stili odalar
Japon kahvaltısı
Harika Manzaralar
+4 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
9,5/10
Temizlik9,7
Olanaklar9,5
Konum9,3
Hizmet9,6
Çevre
Ticari bölge: Kyoto Station and surrounding areas
(2,0 km)
Ticari bölge: Kyoto City Centre
(2,8 km)
Cazibe merkezi: Umekōji Park
(100 m)
Cazibe merkezi: Kyoto Railway Museum
(360 m)
Cazibe merkezi: Kyoto Aquarium
(570 m)
Tren istasyonu: Nishiōji Station
(1,5 km)
Haritada Görüntüle
Odalar
Misafir Yorumları
Hizmetler ve Olanaklar
Politikalar
1
Hollywood İki Yataklı Oda
2 Tek kişilik yatak
23 m² | Kat: 3-6
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
TV
Diş macunu
24 saat sıcak su
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11
İki Yataklı Oda
2 Tek kişilik yatak
23 m² | Kat: 3-6
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Refa Amenities / Top Floor / View Bath Triple Room with Hinoki Bath / 36 Square Meter
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
TV
Diş macunu
24 saat sıcak su
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
1
Universal Triple Room / with Bath / 42 Square Meter
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
TV
Diş macunu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9
Üç Kişilik Oda
3 Tek kişilik yatak
29 m² | Kat: 3-6
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
18
Kuvvet Odası
4 Tek kişilik yatak
40 m² | Kat: 3-6
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9
Çift Kişilik Oda
1 Queen yatak
23 m² | Kat: 3-6
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
11
Deluxe İki Yataklı Oda
2 Tek kişilik yatak
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
TV
Diş fırçası
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle
Doğrulanan Yorumlar
Kyoto içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Annie & Bella
28 Temmuz 2026
We fall in love with this Kadensho. It is so much more than we expected! We enjoyed every single detail in the room & the common areas. The onsen was amazing! Great location next to rail station . We will definitely be coming back ! Love ~ 😘
Çevir
Misafir Kullanıcı
16 Haziran 2026
The hotel is one stop away from the Central Kyoto station you will need to take a local JR line with the locals. At night the train runs every 15-20 mins.
Once there your near the Kyoto Aquarium and Train museums. The bus service 205 is also a 5 min stroll away from hotel.
Çevir
Anonim Kullanıcı
4 Ağustos 2026
I had a wonderful stay at Hotel Kanra Kyoto. The hotel has a beautiful Japanese-modern design, and the room was spacious, clean, and comfortable. The atmosphere was peaceful, and the service from the staff was excellent. The location was also convenient, with easy access to transportation.
Overall, it was a very enjoyable stay and I would recommend this hotel to anyone looking for a comfortable and relaxing Kyoto experience.
Çevir
Johnny kkh
8 Haziran 2026
Amazing hotel superb service , onsen is amazing
The breakfast buffet is probably the best ever
There is also free ramen after 10pm
They also have private onsen which is great for couples
Çevir
Misafir Kullanıcı
16 Haziran 2026
So enjoy my staycation at this onsen resort , they got everything that you want and I am impressed with their japanese buffet breakfast.
Çevir
Misafir Kullanıcı
5 Haziran 2026
We absolutely loved this place. The free perks offered by the hotel makes one feel so welcomed. My kids enjoyed the delicious ice cream and free ramen. Extra comfy pillows and yukata for men/women and kids were offered.
The onsen bath was good too! We didnt need to wait long to use the private baths as there were 5 in total.
Rooms are so huge and comfortable! Highly recommended.
Çevir
Misafir Kullanıcı
12 Haziran 2026
This was my second stay, and I chose this hotel again without hesitation. Comfortable, convenient, and consistently excellent
Çevir
Yeokmalulu
16 Haziran 2026
Good location near by station
Will be easier who use JR line
Room is clean, enough big for 2ppl, kind staffs
Food was good but little bit low rate than other ryokan.
교토역에서 한정거장 떨어진 곳에 위치해잇어요
욕탕도, 객실 상태도 다 좋아요
음식은 나쁘진 않지만 후쿠오카 료칸들에 비해 조금 아쉽고 조식은 뷔페식으로 살짝 정신없었어요
Çevir
Natnattie
19 Mayıs 2026
If you’re feeling tired after exploring Kyoto, this hotel is the perfect choice for your last day of the trip. A true therapy and relaxation spot after long walks and busy sightseeing days.
The facilities are excellent, especially the private onsen available 24 hours, which made the stay even more special and convenient. They also provide complimentary ice cream and late-night ramen — such a nice touch for guests to enjoy and relax.
Honestly, this became one of my favorite places in Kyoto. The atmosphere, comfort, and overall experience were amazing. I would definitely rebook this hotel again for my next Kyoto trip for sure.
Çevir
Hizmetler ve Olanaklar
Restoran
Ek bilgi yok
Konaklama Yerinin Politikaları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 15:00–24:00
Çıkış: 11:00 öncesi
Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24
Konaklama yeri giriş bilgilerini rezervasyon yapıldıktan sonra sağlayacak
Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.
Beşikler ve Ekstra Yataklar
Ekstra yatak ve beşik politikaları oda türüne göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen oda türüne ilişkin ayrıntıları inceleyin.
Kahvaltı
Mutfak TürüWestern,Japanese
StilAçık büfe
Çalışma saatleri[Pzt - Paz] 06:30-09:30 Açık
| Yaş | Ücret |
|---|---|
2 yaş ve altı çocuklar | Ücretsiz |
3–12 yaş arası çocuklar | Kişi başına 2.000 JPY(yaklaşık 632,50 TL) |
13–17 yaş arası çocuklar | Kişi başına 4.000 JPY(yaklaşık 1.265,00 TL) |
Yetişkin | Açık büfe:Kişi başına 4.000 JPY(yaklaşık 1.265,00 TL) |
Ekstra kahvaltı ücretleri toplam tutara dahil değildir ve konaklama yerinde ödenmelidir.
Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez
Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.
Otelde Ödeme
- Nakit
Konaklama Yeri Açıklaması
Yerel otel adı: 京都 梅小路 花伝抄
- Açılış tarihi:2022
- Oda sayısı:180
Telefon:+81-75-3160077
E-posta:umekoji-kadensho@dormy-hotels.com
Kyoto Umekoji Kadensho konaklamanızda Kyoto merkezinde, Kyoto Akvaryumu ve Kyoto Kulesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Kawaramachi Sokağı ile 2,6 km (1,6 mil) ve Nishiki Pazarı ile 3,7 km (2,3 mil) mesafede.
Misafirlerimiz için kaplıca, ücretsiz kablosuz İnternet ve otelde alışveriş bulunmaktadır.
Misafirlere her gün 06.30 ve 9 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır.
Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.
Misafirler için LCD televizyon olan 180 oda mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için dijital TV kanalları vardır. Banyolarda duş kabini, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır. Misafirlerimize telefon, emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.
Öğrenmek isteyebileceğiniz konular
Kyoto Umekoji Kadensho için giriş ve çıkış saatleri ne?
Kyoto Umekoji Kadensho için giriş saati 15:00-24:00 ve çıkış saati 11:00.Kyoto Umekoji Kadensho için giriş ve çıkış saatleri ne?
Kyoto Umekoji Kadensho yüzme havuzu içeriyor mu?
Hayır, Kyoto Umekoji Kadensho havuz içermiyor.Kyoto Umekoji Kadensho yüzme havuzu içeriyor mu?
Kyoto Umekoji Kadensho evcil hayvan kabul ediyor mu?
Hayır, Kyoto Umekoji Kadensho evcil hayvan kabul etmiyor.Kyoto Umekoji Kadensho evcil hayvan kabul ediyor mu?
Kyoto Umekoji Kadensho kahvaltı sunuyor mu?
Evet, Kyoto Umekoji Kadensho misafirlerine konaklamaları boyunca kahvaltı sunuyor.
Kahvaltı seçenekleri şunları içeriyor: Batı stili, Japon. Kyoto Umekoji Kadensho kahvaltı sunuyor mu?
Kyoto Umekoji Kadensho konaklaması ne kadar?
Kyoto Umekoji Kadensho için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.Kyoto Umekoji Kadensho konaklaması ne kadar?
Kyoto Umekoji Kadensho rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Kyoto Umekoji Kadensho rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.Kyoto Umekoji Kadensho rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Bu Konaklama Yeri Hakkında
| En Yakın Havalimanı | Osaka Itami Havalimanı |
|---|---|
| Havalimanına Uzaklığı | 45.63KM |
| En Yakın Tren İstasyonu | Umekōji-Kyōtonishi Station |
| Tren İstasyonuna Uzaklığı | 0.09KM |
| En Yakın Metro İstasyonu | Kyoto |
| Metro İstasyonuna Uzaklığı | 1.84KM |
| Ortalama Başlangıç Fiyatı | TRY17962 |
| Otel Yıldız Derecesi | 4 |






















