Amdo İlçesi

Evcil Hayvan Dostu Amdo İlçesi Otelleri

En yeni Evcil Hayvan Kabul Edilen Alan otel fiyatları ve Amdo İlçesi şehrindeki müsaitlik durumları için tarihlerinizi girin.

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Evcil Hayvan Dostu Popüler Amdo İlçesi Otelleri

Seyahat stilinize uygun bu otellere göz atın
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
66
云水际·未来酒店(安多店)
Amdo İlçesi Otelleri
Evcil hayvanlara izin verilir (önceden talep edilmelidir)
İzin verilen evcil hayvan türleri: köpekler, kediler
Ücret: Ücretsiz
Kusursuz
600 yorum
9,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 3.283 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
68
安多优米富氧酒店
Amdo İlçesi Otelleri
Evcil hayvanlara izin verilir (önceden talep edilmelidir)
İzin verilen evcil hayvan türleri: köpekler, kediler
Ücret: Ücretsiz
202 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.687 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
42
安多智好酒店
Amdo İlçesi Otelleri
Evcil hayvanlara izin verilir
Ücret: Ücretsiz
39 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.852 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
26
安多城轩酒店
Amdo İlçesi Otelleri
Evcil hayvanlara izin verilir
İzin verilen evcil hayvan türleri: köpekler, kediler
Ücret: Ücretsiz
İyi
74 yorum
9,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.605 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
23
安多佳诚富氧酒店
Amdo İlçesi Otelleri
Evcil hayvanlara izin verilir (önceden talep edilmelidir)
İzin verilen evcil hayvan türleri: köpekler, kediler, diğer evcil hayvanlar
Ücret: Ücretsiz
Çok İyi
126 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.742 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Amdo İlçesi Şehrindeki Tüm Evcil Hayvan Kabul Edilen Alan Otellerine Göz Atın

Sıkça Sorulan Sorular

Amdo İlçesi içindeki popüler Pet friendly otelleri hangileri?

Amdo İlçesi içindeki Pet friendly oteller için ortalama fiyat ne kadar?

Amdo İlçesi içindeki Pet friendly oteller için hafta içi ortalama fiyat 2.783 PHP, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 2.783 PHP.

Amdo İlçesi şehrindeki hangi Pet friendly otellerde kahvaltı sunuluyor?

Amdo İlçesi içindeki Pet friendly otellerde hangi fırsatlar sunuluyor?

Trip.com, Pet friendly oteller için çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'daki güncel promosyonları görmek için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Evcil Hayvan Kabul Edilen Alan Temalı Amdo İlçesi Otelleri Hakkında Bilgiler

Otel Sayısı5
Yorum Sayısı1,003
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)2.783 PHP
Ortalama Fiyat (Hafta içi)2.783 PHP