Shanghai Baoan Hotel
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
Shanghai Baoan Hotel

Shanghai Baoan Hotel

Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Yönetici salonu
Çay odası
Küvet
Lezzetli kahvaltı
Uşak hizmeti
+2 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
Otel çok temiz çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever mükemmel
Çevre
Metro istasyonu: Century Avenue
(580 m)
Alışveriş: 96 Square
(<100 m)
Alışveriş: Century Hui Square
(470 m)
Alışveriş: NO.1 YAOHAN
(760 m)
Alışveriş: China Resources Times Square
(650 m)
Cazibe merkezi: Shanghai Museum East
(1,9 km)
Haritada Görüntüle
6

Orman Aile Süiti

1 Yuvarlak yatak ve 1 Çift kişilik yatak
70 m² | Kat: 16
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
4

Business 2 Yataklı Oda

2 Tek kişilik yatak
28-30 m² | Kat: 6-8
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9

Pembe Prenses Aile Süiti

1 Yuvarlak yatak ve 1 Çift kişilik yatak
70 m² | Kat: 15
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
5

Executive King Oda

1 Queen yatak
30 m² | Kat: 16
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
6

Deluxe Aile Odası

2 Çift kişilik yatak
30 m² | Kat: 7,10
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
5

Business King Oda

1 Queen yatak
28-30 m² | Kat: 7-15
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
8

Business Süit

1 Queen yatak
45 m² | Kat: 6-8,10-14
Penceresi var
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
5

Misafir Odası (Çift kişilik yatak)

1 Queen yatak
18 m² | Kat: 10-15
Sabit pencere
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
4

Özel Oda

1 Tek kişilik yatak
15-20 m² | Kat: 6-13
Sabit pencere
Ücretsiz Wi-Fi
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Mini bar
Oda Ayrıntıları
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle

Doğrulanan Yorumlar
Şanghay içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Misafir Kullanıcı
11 Eylül 2026
Bu konaklamadan gerçekten keyif aldım! Otel sessiz, çok temizdi ve hiç koku yoktu. William çok güler yüzlüydü ve isteklerime hemen yanıt verdi. Oda genişti, banyo malzemeleri tamdı ve rahat bir uyku çektim. Çevrede yemek yemek ve ulaşım çok kolay, hem tatil hem de iş seyahatleri için harika. Beş yıldız!
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
12 Mart 2026
Otel konumu fena değildi, dört yıldızlı olduğunu görünce seçtik. İlk olarak, ön büro personeli hiç güleryüzlü değildi, o gün çok az misafir olmasına rağmen ortalık soğuk ve sessizdi. Giriş yaparken tek kelime etmediler, kaç kişi olduğumuzu sormadılar. İki odaya dört yetişkin ve iki çocukla giriş yapmamıza rağmen, bizi açıkça görmelerine rağmen sadece iki kişiyi kaydettiler. Bizi karşılamadılar, selamlamadılar, asansöre yönlendirmediler, kahvaltı saatini ve yerini bildirmediler. Sorduğumuzda ise çocukların ek ücret ödemesi gerektiğini söylemediler. İkinci olarak, kahvaltıda da az misafir olduğu için çeşit azdı, sanırım maliyet kontrolü yapıyorlardı. Üçüncüsü, odadaki tesisat eskiydi, halılar kirliydi, prizler çok kolay gevşiyordu, bu da eski otellerin genel bir sorunu.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
İ.İ
27 Ağustos 2026
HERZAM KALDIĞIM BİR OTEL AMA OTEL ESKİMİŞ BAŞA BİR SORUN YOK HİZMETİ İYİDİR PERSONEL ÇOK YARDIMCI OLAN BİR OTEL
Anonim Kullanıcı
21 Haziran 2026
Otel çok temiz çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever mükemmel
SEMİH KAPTAN
2 Mayıs 2026
Daha öncede kaldığım bir otelde ***et guzel
Safali Safarli
25 Kasım 2024
Berbat+berbat... odalar kirli+banyo eski+odalar eski++++ Bugün 25 kasım Kış!!! Hava +9 derece ve odada Sıcaklık yani klima çalışmıyor. Bana verdikleri şeye bakın....
mucahitokuyan
1 Kasım 2025
Hizmet kalitesi üst düzeydi. Yorumları hakediyor.
Vehbi koç Ram Metal
31 Mart 2026
Fena değil
Floria S
10 Temmuz 2026
Şanghay'daki ve Asya'daki son günlerimi geçirmek için bu oteli seçtim. Bay John, konaklamam için beni daha büyük bir odaya yükseltti ve bu harika bir deneyim oldu. Otelin internetteki fotoğraflarının çok iyi olmadığını düşünüyorum çünkü otelin içi çok daha güzel ve nostaljik bir havaya sahip. Yatak çok rahattı, her şey çok temizdi. Burada kalmaktan keyif aldım, tek dezavantajı konumu, çünkü etrafta dolaşmak çok kolay değil.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır

Hizmetler ve Olanaklar

Restoran
Mutfak türü: Çin

Konaklama Yerinin Politikaları

Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 14:00 sonrası
Çıkış: 12:00 öncesi

Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24

Misafirler Kabul Edilir
Bu konaklama yeri tüm ülkelerden/bölgelerden gelen misafirleri kabul ediyor

Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Ekstra yatak gerekmiyorsa 0-17 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak konaklayabilir.

Beşikler ve Ekstra Yataklar
Tüm oda türlerinde odaya beşik eklenebilir. Ekstra yatak politikaları oda türüne göre değişiklik gösterir. Lütfen ilgili oda türünün politikasını inceleyin.
Ekstra yatak ve beşik ücretleri toplam tutara dahil değildir ve otelde ödenmelidir.
YaşÜcret
2 yaş ve altı çocuklar
Beşik ekleme: Ücretsiz

Kahvaltı
Mutfak TürüWestern,Chinese
StilAçık büfe
Çalışma saatleri[Pzt - Paz] 06:30-10:00 Açık
BoyÜcret
Boyu 1,2 metreden kısa çocuklar
Kişi başına 64,00 CNY(yaklaşık 474,43 TL)
Boyu 1,2 metreden uzun çocuklar
Kişi başına 128,00 CNY(yaklaşık 948,85 TL)
Yetişkin
Açık büfe:Kişi başına 128,00 CNY(yaklaşık 948,85 TL)
Ekstra kahvaltı ücretleri toplam tutara dahil değildir ve konaklama yerinde ödenmelidir.

Depozito Politikası
DepozitoDepozito gerekiyor
Depozito Alma YöntemleriDepozito tutarı konaklama sürenize göre belirlenir. Gecelik 300,00 CNY (yaklaşık 2.223,87 TL) tahsil edilir.

Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez

Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.

Otelde Ödeme

  • Nakit

Konaklama Yeri Açıklaması

Yerel otel adı: 上海宝安大酒店
  • Açılış tarihi:2003
  • Yenilenme tarihi:2019
  • Oda sayısı:228
Telefon:+86-21-61159888
Shanghai Baoan Hotel is located near Pudong's burgeoning financial district, Lujiazui, and is near several public transport links. Metro Line 2, 4, 6 and 9 are a 5-minute walk away. The hotel is about a 30-minute drive from both Pudong International Airport and Hongqiao Airport.
Baoan hotel offers 228 guestrooms and suites, all equipped with state-of-the-art facilities including satellite TVs, mini-bars and Internet access.
The Baoan boasts a Chinese restaurant and a number of recreational options, including a sauna to relax in, karaoke to enjoy and a gym to stay in fit shape.
The hotel also provides several meeting rooms and, able to be rearranged depending on the event. The business center is also open to provide secretarial and other essential professional services to any business traveler in need.

Öğrenmek isteyebileceğiniz konular

Shanghai Baoan Hotel için giriş ve çıkış saatleri ne?

Shanghai Baoan Hotel için giriş saati 14:00 ve çıkış saati 12:00.

Shanghai Baoan Hotel yüzme havuzu içeriyor mu?

Hayır, Shanghai Baoan Hotel havuz içermiyor.

Shanghai Baoan Hotel evcil hayvan kabul ediyor mu?

Hayır, Shanghai Baoan Hotel evcil hayvan kabul etmiyor.

Shanghai Baoan Hotel kahvaltı sunuyor mu?

Evet, Shanghai Baoan Hotel misafirlerine konaklamaları boyunca kahvaltı sunuyor. Kahvaltı seçenekleri şunları içeriyor: Batı stili, Çin.

Shanghai Baoan Hotel konaklaması ne kadar?

Shanghai Baoan Hotel için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.

En yakın havalimanı ile Shanghai Baoan Hotel arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?

En yakın havalimanı, otelden arabayla yaklaşık 1 saat 16 dakika (18,8 km) uzaklıktaki Şanghay Hongqiao Uluslararası Havalimanı.

Shanghai Baoan Hotel rezervasyonlarının iptal politikası ne?

Shanghai Baoan Hotel rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.

Bu Konaklama Yeri Hakkında

En Yakın HavalimanıŞanghay Hongqiao Uluslararası Havalimanı
Havalimanına Uzaklığı23.21KM
En Yakın Tren İstasyonuShanghai Railway Station
Tren İstasyonuna Uzaklığı10.38KM
En Yakın Metro İstasyonuCentury Avenue
Metro İstasyonuna Uzaklığı0.56KM
Ortalama Başlangıç FiyatıTRY9199
Otel Yıldız Derecesi4