Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
1 oda, 2 Yetişkin, 0 Çocuk
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG
Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Lezzetli kahvaltı
Süit
Fitness salonu
İdeal konum
Çamaşır kurutma makinesi
+1 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
7,7/10
Temizlik7,6
Olanaklar7,6
Konum7,7
Hizmet7,7
Çevre
Tren istasyonu: Silver Spring
(890 m)
Cazibe merkezi: Cultural Arts Center, Montgomery College
(130 m)
Cazibe merkezi: Iglesia De Dios Pentecostal
(240 m)
Cazibe merkezi: King Street Community Garden
(130 m)
Cazibe merkezi: International Ethiopian Evangelical Church
(310 m)
Haritada Görüntüle
Odalar
Misafir Yorumları
Hizmetler ve Olanaklar
Politikalar
9
İletişim Erişimli Standart King Size Yatak Odası
1 King yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
8
Standart Oda
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
10
Standart Oda - 2 Kraliçe Boy Yataklı
2 Queen yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
13
Comm Engelli Erişimli İki Kraliçe Boy Yatak Standart Oda ve Engelli Duşu
2 Queen yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
9
Engelli Erişimli İki Queen Boy Yatak Standart Oda (Küvetli)
2 Queen yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Havlu
Kapı zili/Telefon alarmı
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
13
Standard King Room-Communication Accessible with Roll in Shower
1 King yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
7
Ek Oturma Alanlı King Size Yatak Süiti
1 King yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
TV
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
8
Standart King Oda
1 King yatak
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Havlu
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle
Doğrulanan Yorumlar
Silver Spring içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Misafir Kullanıcı
21 Haziran 2024
Pretty nice experience. Huge selection for complimentary breakfast. Rooms were clean. I left some belongings behind and they held it for me so I was able to retrieve them quickly.
Çevir
Misafir Kullanıcı
6 Ocak 2026
Estuvo bueno la ubicación
Çevir
Misafir Kullanıcı
19 Mayıs 2025
위치가 좀 아쉬웠지만 청결하고 서비스가 정말 좋았습니다. 편의시설도 좋고 훌용했습니다.
Çevir
Bixiejian689
22 Mart 2025
離地鐵站口稍遠的,停車場收費每晚要20 刀,毫無性價比
Çevir
ayo
5 Haziran 2026
Stayed in a renovated room (renovation still happening on lower floors) which was clean, bright, with a good size fridge and microwave.
Reservation, room and security staff were helpful and pleasant.
Breakfast was decent but abruptly shut down at 9:30 sharp and snatched away from multiple guests standing over the buffet to get food.
The lighting in the elevators was far too dark!
Çevir
Thomas
1 Haziran 2026
I'm not into rating or reviews, but I must bring to attention a couple of things. Let me first point out that during check in the staff was very helpful and courteous. The young man behind the desk explained everything clearly, including the renovations that the hotel was going thru. The room was flawless. Clean and comfortable. The two things I want to point out is one, around 8:45 am housekeeping entered the room. Not a huge problem, but something that should be addressed. Especially if check out time is 11am. The second incident was a bit more. After leaving, a couple blocks away my girlfriend realized that she thought she left her small purse in the room. We returned and told the young lady behind the front desk, and she escorted us to the room in which we retrieved the purse, but as she passed us and we thanked her I clearly heard her say, this is f-ing bulls**t. I don't know or understand where that came considering that the checkout went as smooth as the checking. I'm not going to get into detail about what should happen or steps that should be taken, but it is another issue that should be addressed. I would like to also say that this incident will not change my mind in the future about staying at this hotel. It's a great hotel with reasonable prices. It wasn't my first stay and it surely won't be my last. Thank you.
Çevir
Robert
31 Mayıs 2026
My room key kept malfunctioning and we had to have a key cards activated each night of our stay. They rooms were handy cleaned and just the over appearances of the building was a turn off. We won’t be staying there again!
Çevir
Jason
26 Mayıs 2026
Great hotel overall. Room was nice and clean. Breakfast was hot and good every morning. Hotel is in great location walking distance to stores and restaurants.
Çevir
Andrew
21 Mayıs 2026
A clean room with a reasonably firm mattress. Overall, the bedroom and the bathroom were about comparable to a European style hotel - rather small by US standards.
Hotel parking was limited, but there was a public garage adjacent to the property.
Çevir
Hizmetler ve Olanaklar
Konaklama Yerinin Politikaları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 15:00 sonrası
Çıkış: 11:00 öncesi
Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24
Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.
Beşikler ve Ekstra Yataklar
Ekstra yatak ve beşik politikaları oda türüne göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen oda türüne ilişkin ayrıntıları inceleyin.
Kahvaltı
StilAçık büfe
Çalışma saatleri [Pzt - Cum] 06:30-09:30 Açık
[Cts - Paz] 07:00-10:00 Açık
| Yaş | Ücret |
|---|---|
Yetişkin | Ücretsiz |
Ekstra kahvaltı ücretleri toplam tutara dahil değildir ve konaklama yerinde ödenmelidir.
Depozito Politikası
DepozitoDepozito gerekiyor
Depozito Alma Yöntemleri100,00 USD (yaklaşık 4.865,68 TL) değerinde sabit bir tutar tahsil edilir.
Depozito Ödeme YöntemleriBu konaklama yeri şu ödeme yöntemlerini kabul ediyor
Depozito İadesiDepozito, çıkış yaptıktan sonraki 14 gün içinde ödeme yapılan orijinal hesaba iade edilecek.
Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez
Rehber Hayvanlar
Rehber hayvanlara izin verilir
Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.
Otelde Ödeme
- Nakit
Konaklama Yeri Açıklaması
Yerel otel adı: Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG
- Açılış tarihi:1956
- Oda sayısı:127
Telefon:+1-301-5653444
E-posta:hiex@ihmproperties.com
Silver Spring (Silver Spring Merkez) bölgesinde yer alan Holiday Inn Express Washington DC N-Silver Spring by IHG konaklamanızda Montgomery College sadece birkaç adım ötenizde, Gateway to NOAA Sergisi ise 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde olacak. Bu otel AFI Silver Tiyatrosu ile 1,3 km (0,8 mil) ve Ellsworth Place Alışveriş Merkezi ile 1,4 km (0,9 mil) mesafede.
Misafirlerimiz için spor salonu, ücretsiz kablosuz İnternet ve danışma (concierge) hizmetleri bulunmaktadır. Bu otelde misafirler için ayrıca otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı, düğün organizasyonu hizmeti ve ortak alanda televizyon vardır.
Holiday Inn Express Washington DC N-Silver Spring by IHG misafirlerine yemek servisi yapan market vardır. Ücretsiz açık büfe kahvaltı servisi hafta içi 06.30 ve 09.30, hafta sonu 7 ve 10 arasında yapılmaktadır.
Misafirler için 24 saat açık ofis, hızlı çıkış ve kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi mevcuttur. (ücretli) otopark vardır.
Misafirler için 129 klimalı odada buzdolabı ve mikrodalga fırın mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyo, duş/küvet kombinasyonu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi vardır. Misafirlerimize emanet kasası, masa ve telefon ile ücretsiz şehir içi telefon görüşmesi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.
Öğrenmek isteyebileceğiniz konular
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG için giriş ve çıkış saatleri ne?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG için giriş saati 15:00 ve çıkış saati 11:00.Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG için giriş ve çıkış saatleri ne?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG evcil hayvan kabul ediyor mu?
Hayır, Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG evcil hayvan kabul etmiyor.Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG evcil hayvan kabul ediyor mu?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG konaklaması ne kadar?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG konaklaması ne kadar?
En yakın havalimanı ile Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
En yakın havalimanı, otelden doğru hat mesafesi: 15,2 km uzaklıktaki Ronald Reagan Washington National Airport.En yakın havalimanı ile Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.Holiday Inn Express WASHINGTON DC N-SILVER SPRING by IHG rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Bu Konaklama Yeri Hakkında
| En Yakın Havalimanı | Ronald Reagan Washington National Airport |
|---|---|
| Havalimanına Uzaklığı | 20.46KM |
| En Yakın Tren İstasyonu | Silver Spring |
| Tren İstasyonuna Uzaklığı | 1KM |
| En Yakın Metro İstasyonu | Silver Spring |
| Metro İstasyonuna Uzaklığı | 0.95KM |
| Ortalama Başlangıç Fiyatı | TRY7191 |
| Otel Yıldız Derecesi | 3 |



















