Markopoulo Mesogaias

3 Yıldız Markopoulo Mesogaias Otellerini Bulun

En yeni fiyatları ve müsaitlik durumunu kontrol etmek için seyahat tarihlerinizi girin

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Sizin için Markopoulo Mesogaias şehrinde 20 adet 3 Yıldız yıldızlı otel bulduk

En yeni fiyatları görmek için seyahat tarihlerinizi seçin.
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
99+
A&J Διαμερίσματα ή Δωμάτια στο αεροδρόμιο Αθηνών
Markopoulo Mesogaias Otelleri
A&J Apartments or Rooms Athens airport'da konakladığınızda, seyahatle geçen bir günün ardından dinlenmeye hazır olacaksınız. Bu mülk aynı zamanda ücretsiz bavul depolama sunmaktadır. Tesiste ücretsiz tutarında otopark mevcuttur.

"Odalar ve olanaklar mükemmel, ayrıca servis rezervasyonu için iletişime geçmek de kolay ve hızlı."
Harika
75 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 44 €
Müsaitlik Durumuna Bak
69
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Vorres Müzesi noktasına 14 km, McArthurGlen Athens noktasına 15 km mesafede yer alan Aethon Airport Project-FREE SHUTTLE by GK Hospitality Group tesisi, Markopulo Mesogeas şehrinde odalar sağlar. Tesiste ücretsiz servis aracı ve konsiyerj hizmeti olanaklarının yanı sıra tesis genelinde ücretsiz WiFi imkanı da mevcuttur. Sigara içilmez özellikteki tesis, Metropolitan Expo noktasına 12 km mesafede yer alır. Aethon Airport Project-FREE SHUTTLE by GK Hospitality Group tesisindeki tüm birimler su ısıtıcısı ile donatılmıştır. Duş ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmış bir özel banyo olanağı sunan Aethon Airport Project-FREE SHUTTLE by GK Hospitality Group tesisindeki tüm konuk odaları TV (düz ekran) ile klima bulundurur, balkon ise bazı odalarda bulunur. Aethon Airport Project-FREE SHUTTLE by GK Hospitality Group tesisinde nevresim takımı ve havlu her odada mevcuttur. MEC - Mediterranean Exhibition Center, Aethon Airport Project-FREE SHUTTLE by GK Hospitality Group tesisine 16 km uzaklıktayken Glifada Marina 22 km mesafededir. Elefterios Venizelos Havalimanı 4 km uzaklıktadır.

"這次入住體驗非常滿意。酒店環境乾淨整潔,房間寬敞舒適,床品柔軟助眠。前台服務熱情周到,辦理入住高效。位置便利,周邊餐飲豐富,下次還會選擇這家酒店。"
Çok İyi
124 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 91 €
Müsaitlik Durumuna Bak
91
ILION Air Host - Near Athens International Airport
Markopoulo Mesogaias Otelleri
With a stay at ILION Air Host - Near Athens International Airport in Markopoulo Mesogaias (Markopoulo), you'll be a 2-minute drive from Sotiriou Dimosthenous Square and 6 minutes from Frankish Tower. This hotel is 15.2 mi (24.5 km) from Glyfada's Second Beach and 16.5 mi (26.6 km) from Rafina Port. Take in the views from a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Featured amenities include dry cleaning/laundry services, luggage storage, and laundry facilities. Free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 3 air-conditioned rooms featuring Smart televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Conveniences include free tea bags/instant coffee and complimentary bottled water.
Olağanüstü
61 yorum
9,5/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 82 €
Müsaitlik Durumuna Bak
41
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Markopulo Mesogeas şehrinde yer alan AVR Airport Deluxe Suites 6 AIRPORT FREE SHUTLE tesisi; MEC - Mediterranean Exhibition Center noktasına 16 km, Glifada Marina noktasına 23 km mesafededir. Tesis; Metropolitan Expo noktasına yaklaşık 13 km, Vorres Müzesi noktasına yaklaşık 15 km ve McArthurGlen Athens noktasına yaklaşık 16 km mesafededir. Konukevi tipi tesis, hem ücretsiz WiFi hem de ücretsiz havaalanı servis aracı hizmeti imkanı da sağlar. AVR Airport Deluxe Suites 6 AIRPORT FREE SHUTLE tesisindeki tüm konuk odaları kahve makinesi ile donatılmıştır. Duş ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmış bir özel banyo olanağı sunan AVR Airport Deluxe Suites 6 AIRPORT FREE SHUTLE tesisindeki konuk odaları TV (düz ekran) ile klima bulundurur, teras ise seçili odalarda bulunur. AVR Airport Deluxe Suites 6 AIRPORT FREE SHUTLE tesisinde nevresim takımı ve havlu her odaya dahildir. Ethniki Amyna Metro İstasyonu, AVR Airport Deluxe Suites 6 AIRPORT FREE SHUTLE tesisine 25 km uzaklıktayken National Technical University - Zografou Campus 29 km uzaklıktadır. Elefterios Venizelos Havalimanı 5 km mesafededir.

"アテネ空港近くで宿を探しており、男3人で泊まりました。 空港送迎をして頂いたのですが空港到着後の出迎えはこちらから連絡を取り、空港まで来て頂く対応でした。 空港までの送迎を前日お願いしたのですが予定の時間に来ていなかったのが残念です。 それ以外は清潔感がある室内でしたし満足でした。"
Harika
108 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 94 €
Müsaitlik Durumuna Bak
28
Markopoulo Mesogaias Otelleri
GK Mediterranean Village -AirportShuttle by GK Hospitality Group misafirlere Markopoulo Mesogaias (Markopoulo) bölgesinde, Factory Outlet Airport ve Sotiriou Dimosthenous Meydanı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu pansiyon Glyfada Plajı ile 14,5 mi (23,4 km) ve Rafina Limanı ile 16,1 mi (25,8 km) mesafede. Zemin katta teras ile manzaranın tadını çıkartın. Misafirler için ücretsiz gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi istek üzerine hizmet vermektedir. Misafirler için 5 klimalı odada düz ekran televizyon mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır.

"This is my second stay here. Room is very clean as previously. Love that there is a small little kitchen to cook if you want. You’ll have to contact the GK Mediterranean Village in advance to arrange for complimentary airport transfer. It seems common for the driver to be late due to heavy traffic in Athens. This place is within walking distance to restaurants and grocery shops. 7mins walk to town center. Sound isolation isn’t great but so are quite a few other hotels I’ve stayed in Greece. Lovely courtyard at the property."
Çok İyi
139 yorum
8,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 78 €
Müsaitlik Durumuna Bak
16
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Daire misafirlere Markopoulo Mesogaias (Markopoulo) bölgesinde, Factory Outlet Airport ve Sotiriou Dimosthenous Meydanı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu apart daire Glyfada Plajı ile 14,8 mi (23,9 km) ve Rafina Limanı ile 16,2 mi (26 km) mesafede. Zemin katta teras ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın. Misafirler için ücretsiz gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat hizmet vermektedir. Klimalı bu dairede küçük mutfak, tam boy buzdolabı/dondurucu ve mikrodalga fırın var. Keyifli vakit geçirmeniz için ücretsiz kablosuz internet ve düz ekran televizyon var. Misafirlerin konforu için kahve/çay makinesi sunulmaktadır ve kat hizmetleri günlük olarak verilmektedir.
Çok İyi
41 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 92 €
Müsaitlik Durumuna Bak
47
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Double M misafirlere Markopoulo Mesogaias (Markopoulo) bölgesinde, Factory Outlet Airport ve Sotiriou Dimosthenous Meydanı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu pansiyon Glyfada Plajı ile 14,7 mi (23,7 km) ve Rafina Limanı ile 16,3 mi (26,3 km) mesafede. Bahçe ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet ve otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın. Misafirler için hızlı giriş, hızlı çıkış ve valiz dolabı mevcuttur. Misafirler için havaalanından otele transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. Misafirler için 2 klimalı odada düz ekran televizyon mevcuttur. Odada ücretsiz kablosuz internet vardır. Banyolarda duş kabini ve saç kurutma makinesi vardır. Misafirlerimize kahve/çay makinesi gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca istek üzerine oda/kat hizmeti verilmektedir.

"Nikos, havalimanı ile otel arasındaki ulaşımı sağlayacak. Tek yön 20€. Sizinle WhatsApp aracılığıyla iletişime geçeceğiz, dolayısıyla uygulamanız yoksa yüklemelisiniz! Saç kurutma makineleri kıyafetleri kurutmak içindir ve saçları kurutmak uzun zaman alır. Havaalanına arabayla 10 dakikadan biraz fazla sürede ulaşabileceğiniz için tavsiye edilir."
Çok İyi
112 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 63 €
Müsaitlik Durumuna Bak
47
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Markopulo Mesogeas noktasında, Metropolitan Expo noktasına 11 km ve Vorres Müzesi noktasına 13 km mesafede yer alan K&C Rooms- Apartments tesisi, ücretsiz WiFi ile teras olanaklı konaklama imkanı sağlar. Tüm birimler özel banyo, klima, TV (düz ekran) ve buzdolabı içerir. Birimlerin bazılarında fırın, mikrodalga fırın ve set üstü ocak ile donatılmış bir mutfak da bulunur. McArthurGlen Athens, K&C Rooms- Apartments tesisine 14 km uzaklıktayken MEC - Mediterranean Exhibition Center 15 km uzaklıktadır. Elefterios Venizelos Havalimanı 4 km mesafededir ve tesis, ücretli havaalanı servis aracı hizmeti sunar.

"Otel, havaalanının hemen yanındaki küçük bir kasabada yer alıyor (Çin'de köy bile denilemez). Gidiş-dönüş tamamen taksi veya Uber ile yapılıyor (tek yön 18-20 avro, yaklaşık 15 dakika). 500 yuandan fazla bir paraya 1 banyo, 1 mutfak, oturma odası ve 2 yatak odalı bir daire aldım. Donanım olanakları oldukça yeterli olup inşaat alanı yaklaşık 80 metrekaredir. Hijyen de ***et iyi, temiz, sessiz, her yerde kokulu mumlar var. Kadın patron, oteline karşı oldukça duygusal davranıyor. Ben misafir olarak oraya yabancıyım ve yerel güvenlik hakkında hiçbir bilgim yok. Bir gece kalmanızda sakınca yoktur. Kızlar için uygun değil ama erkekler tek başına yapabilir. Yerel bir kasabada bulunan ve otele dönüştürülmüş bir evdir. Gece yatağa girdiğimde bütün pencere ve kapıları kilitliyorum, ayrıca pencerelerdeki demir kapıları da kapatıyorum. Biraz huzursuzum. Ama gerçekte şafak vaktine kadar derin bir uyku çektim. Kamu güvenliği beklediğimden çok daha iyiydi. Otelin çevresinde birkaç küçük market ve kebapçı var ve bir öğünün fiyatı 7-13 avro arasında değişiyor. Havaalanında Burger King'de yemek yemekten daha uygun fiyatlı ve tadı daha güzel. Eğer Atina'da birkaç gün kalmayı planlıyorsanız bu oteli tavsiye etmiyorum, sadece şehirde kalın. Eğer siz de benim gibiyseniz ve Atina'da sadece bir gün kalıp sonra başka ülkelere taşınmayı düşünüyorsanız, erkekler bunu düşünebilir. Kız çocuklarının güvenlikleri açısından şehre gitmeleri tavsiye ediliyor."
Harika
84 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 71 €
Müsaitlik Durumuna Bak
61
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Varaba Country House misafirlere Markopoulo Mesogaias bölgesinde, banliyöde, Factory Outlet Airport ve Frank Kulesi ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu apart otel Syntagma Meydanı ile 19,3 mi (31 km) ve Akropol Müzesi ile 19,8 mi (31,8 km) mesafede. Zemin katta teras ve bahçe ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın. Misafirler için her gün ücretsiz resepsiyon mevcuttur. Misafirler için valiz dolabı, çamaşırhane ve lobide kahve servisi mevcuttur. Gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi ücretlidir. Misafirler için düz ekran televizyon olan 6 oda mevcuttur. Misafirlerimize ücretli kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için uydu kanalları vardır. Banyolarda saç kurutma makinesi ve terlik vardır.

"Very clean apartment with wonderful views, bed was very comfortable, tea and coffee facilities in the room and a tv. The breakfast was varied and filling with excellent service. The staff were friendly and very helpful with a taxi service which was superb. We would definitely return for a lovely, quiet relaxing stay. It is a little’out of the way’ but definitely worth the stay ."
Harika
111 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 106 €
Müsaitlik Durumuna Bak
49
Markopoulo Mesogaias Otelleri
Located in Markopoulo Mesogaias (Markopoulo), Galotel Agnoudas near Airport is within a 10-minute drive of Factory Outlet Airport and Markopoulo Olympic Equestrian Centre. This guesthouse is 5.1 mi (8.3 km) from Sanctuary of Artemis at Brauron and 7.3 mi (11.7 km) from Metropolitan Expo. Take in the views from a terrace and a garden and make use of amenities such as complimentary wireless internet access. Grab a bite from the grocery/convenience store, or stay in and take advantage of the guesthouse's room service (during limited hours). A roundtrip airport shuttle is provided for a surcharge (available on request), and free self parking is available onsite. Make yourself at home in one of the 4 air-conditioned guestrooms. Complimentary wireless internet access is available to keep you connected. Bathrooms have showers and hair dryers. Conveniences include a turndown service and fans, and housekeeping is provided on request.
Çok İyi
35 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 66 €
Müsaitlik Durumuna Bak
Tüm 3 Yıldız Markopoulo Mesogaias Otellerine Göz Atın

Sizin gibi seyahatseverlerin Markopoulo Mesogaias otelleriyle ilgili düşüncelerine göz atın

Tümünü görüntüle
İdeal konaklama yerini bulmanıza yardımcı olması için gerçek seyahatseverlerin özgün puanlarını ve yorumlarını keşfedin

Incorso • Smart Luxury Stay • Near Airport • 24HR Check IN

9,8/10
Mükemmel
Yayınlanma tarihi19 Şub 2026
Misafir Kullanıcı
Clean and well maintained
Gecelik başlangıç fiyatı:125 €

Allagiannis Group Apartments

9,4/10
Olağanüstü
Yayınlanma tarihi29 Tem 2024
Misafir Kullanıcı
Апартаменты были чистые , я смогла отдохнуть здесь одну ночь после долгого перелета . Цена была завышена , я считаю . Но хозяева решили мою главную проблему - транспортировка от аэропорта до апартаментов за 20 евро . Я приехала ночью , и мне не хотелось искать такси .
Gecelik başlangıç fiyatı:52 €

Lemon Tree Inn

9,0/10
Harika
Yayınlanma tarihi20 Haz 2024
Misafir Kullanıcı
The accomodation is perfectIt met my requirements. It is just that i sought help to book a day tour of Altens. If that could be arranged, it could be ideal.
Gecelik başlangıç fiyatı:91 €

Villa Sophia

8,5/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi15 Eyl 2024
Global-traveller
What a great comfortable villa type place close to Porto Rafti beach. Awe had a wonderful experience with my family. And Sophia was a great host.
Gecelik başlangıç fiyatı:98 €

GK Airport Suites - Free Shuttle by GK Properties

7,7/10
İyi
Yayınlanma tarihi15 Mar 2026
Misafir Kullanıcı
Firmamızı temsilen fuara katılım amacı ile konakladık. Havaalanına ve fuar alanına yakınlığı güzel. Odalar temiz ve geniş. Teşekkür ederiz
Gecelik başlangıç fiyatı:84 €

Sıkça Sorulan Sorular

3 yıldızlı popüler Markopoulo Mesogaias otelleri hangileri?

3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri için hafta içi ortalama fiyat 117 €, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 117 €.

Hangi 3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otellerinde bar bulunuyor?

Bar içeren 3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri arasında Villa Sophia (Başlangıç fiyatı: 102 €) and Sea Sight Boutique Hotel (Başlangıç fiyatı: 109 €) çok popüler birer seçenek.

Hangi 3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otellerinde kahvaltı sunuluyor?

Sea Sight Boutique Hotel (Başlangıç fiyatı: 109 €) leziz bir kahvaltı sunuyor. Güne kaliteli bir kahvaltıyla başlayın!

Hangi 3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor?

Hangi 3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri evcil hayvanlara izin veriyor?

3 yıldızlı Markopoulo Mesogaias otelleri için hangi fırsatlar sunuluyor?

Trip.com, 3 yıldızlı oteller için çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'daki güncel promosyonları görmek için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Yerel Seyahat Bilgileri

En Yüksek Fiyat142 €
En Düşük Fiyat46 €
Yorum Sayısı1,220
Otel Sayısı20
Ortalama Fiyat (Hafta içi)117 €
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)117 €