Fuji Matsuzono Hotel
Tarih seç
-
Tarih seç
1 gece
1 oda, 2 Yetişkin, 0 Çocuk
Fuji Matsuzono Hotel
Fuji Matsuzono Hotel
Haritada göster
Fiyatları Eşleştiriyoruz
Öne Çıkanlar
Dağ manzarası
Özel Tasarımlı Kaplıca
Gün doğumu
İdeal konum
Küvet
+4 daha
Olanaklar
Tüm Olanaklar
Konaklama Yeri Açıklaması
Daha Fazla Göster
9,0/10
Temizlik9,0
Olanaklar8,8
Konum9,3
Hizmet9,0
Çevre
Havalimanı: Tokyo Uluslararası Havalimanı
(85,0 km)
Tren: Fujikyu-Highland Station
(13,8 km)
Tren: Kawaguchiko Station
(13,9 km)
Cazibe Noktası: Lake Yamanakako Pleasure Boat "Swan Lake"
(450 m)
Cazibe Noktası: Yamanakako Hoko Festival Fireworks Festival
(680 m)
Cazibe Noktası: キャンプ・アンド・キャビンズ山中湖
(820 m)
Haritada Görüntüle
Odalar
Misafir Yorumları
Hizmetler ve Olanaklar
Politikalar
1
Dağ Manzaralı Japon Tarzı Oda 25 Sq M
2 Tek kişilik yatak ve 1 Yer yatağı
25 m² | Kat: 2-3,5
Penceresi var
Sigara içilmez
Küvet
Günlük oda hizmeti
LCD TV
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
7
Standart Göl Manzaralı İki Kişilik Oda 21 Sq M
2 Tek kişilik yatak
21 m² | Kat: 2-3,5
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Poşet çay
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Geleneksel Süit, 2 Yatak Odası, Sigara İçilmeyen, Dağ Manzaralı
1. Yatak Odası:2 Tek kişilik yatak ve 2 Yer yatağı
Sigara içilmez
Küvet
TV
Günlük oda hizmeti
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Dağ Manzaralı Yarı Batı Tarzı Oda 50Sq M
2 Tek kişilik yatak ve 3 Yer yatağı
50 m² | Kat: 2-3,5
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
3
Dağ Manzaralı Kaplıca Süiti 50Sq M
1. Yatak Odası:2 Küçük çift kişilik yatak
50 m² | Kat: 5
Penceresi var
Sigara içilmez
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Göl manzarası
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
3
Göl Manzaralı Kaplıca Süiti 50Sq M
1. Yatak Odası:2 Küçük çift kişilik yatak
50 m² | Kat: 5
Penceresi var
Sigara içilmez
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Göl Manzaralı, Kaplıca Banyolu Süit
2 Tek kişilik yatak ve 3 Yer yatağı
Penceresi olmayabilir
Sigara içilmez
Özel Banyo
Günlük oda hizmeti
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
1
Ana Bina Düzenli Kat Ekonomi, Japon Stili Banyo, Göl Manzarası
2 Tek kişilik yatak
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
Günlük oda hizmeti
Göl manzarası
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
3
Standart Dağ Manzaralı İkiz Oda 21M²
2 Tek kişilik yatak
21 m² | Kat: 3,5
Penceresi var
Sigara içilmez
Klima
Özel Banyo
Buzdolabı
Diş fırçası
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Ana Bina Normal Kat Deluxe, Japon-Batı Karışık Banyolu, Dağ Manzaralı
2 Tek kişilik yatak
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
Günlük oda hizmeti
Dağ manzarası
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Deluxe Oda, 2 Yatak Odalı, Sigara İçilmeyen
1. Yatak Odası:2 Tek kişilik yatak ve 3 Yer yatağı
Sigara içilmez
TV
Günlük oda hizmeti
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
3
Ana Bina Normal Kat Deluxe, Japon-Batı Karışıkı Banyolu, Göl Manzaralı
2 Tek kişilik yatak ve 3 Yer yatağı
Penceresi var
Sigara içilmez
Günlük oda hizmeti
Göl manzarası
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Ana Bina Üst Kat Süit, Banyolu Bitişik Japon-Batı Karışık, Dağ Manzarası
2 Tek kişilik yatak ve 3 Yer yatağı
Penceresi var
Sigara içilmez
Günlük oda hizmeti
Dağ manzarası
Farklı giriş çeşitlerine sahip elektrik prizi
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
7
ROH Japon Stili Oda 25 m² 3 kişi
25 m² | Kat: 2-3,5
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
2
Göl Manzaralı Yarı Batı Tarzı Oda 50Sq M
1. Yatak Odası:2 Tek kişilik yatak
50 m² | Kat: 5
Penceresi var
Sigara içilmez
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Göl manzarası
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
3
Göl Manzaralı Japon Stili Oda 25 m²
2 Tek kişilik yatak ve 1 Yer yatağı
25 m² | Kat: 2-3,5
Penceresi var
Sigara içilmez
Özel Banyo
Küvet
Buzdolabı
Günlük oda hizmeti
Müsaitlik Durumunu Kontrol Et
Oda Türlerini Gizle
Doğrulanan Yorumlar
Yamanakako içindeki benzer konaklama yerlerin ortalaması
Yorumlar sıkça bahsediyor
Misafir Kullanıcı
15 Nisan 2026
Şahsen fiyat/performans oranı gerçekten çok yüksek buldum. Odadan manzara harika! Ulaşım çok rahat, TBS Ryomae istasyonu sadece birkaç adım ötede, ister Gotemba'ya ister Kawaguchiko'ya gitmek olsun çok uygun. Resepsiyon personeli de çok iyi, sıcakkanlı ve yardımseverdi.
Orijinal MetinÇeviriler AI tarafından sağlanmıştır
Misafir Kullanıcı
7 Haziran 2026
Otelin konumu, kendi aracınızla seyahat ediyorsanız çok iyi.
Odamın manzarası, pencere perdesini açtığımda tam olarak Fuji Dağı manzarasıydı. Personel güler yüzlü ve yardımseverdi. Otelin ortak onsen'i (kaplıca) özel bir deneyimdi.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
BMIKA
10 Mayıs 2025
Yağmurlu günlerde nasıl meşgul olacağınızı bilmeniz gereken küçük bir kasabada, çok iyi konumlanmış bir otel. Personel her zaman güler yüzlü. Otelde yeterli sayıda müşteri olmaması nedeniyle (Mayıs ayının başı olmasına rağmen) kahvaltı verilmedi. Odalar geniş ve aydınlık, Japon gibi uyumayı bilmeniz gerekiyor. Kaplıca bütünü tamamlar. Yakınlarda birkaç restoran var ancak otelde herhangi bir restoran bulunmuyor. Birkaç gün kalmak için çok güzel bir yer.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
22 Mayıs 2024
Bu otelin hijyeni gerçekten kötü. Nasıl dört yıldız aldığını bilmiyorum. Gerçekten kirli.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Misafir Kullanıcı
4 Ekim 2024
Fuji Dağı'nı görebilen odaların onu göremeyebilmesi mümkündür.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Haiyanqingningjiaotangxiaobuding
31 Ocak 2024
Çift kişilik odada yalnızca bir kişi konaklayabilir; ilave kişilerin ekstra ücret ödemesi gerekmektedir.
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
Anonim Kullanıcı
31 Mayıs 2024
Tekrar sipariş vermeyeceğim
Orijinal MetinÇeviri Google tarafından sağlanır
GgggTttt
27 Temmuz 2026
Really pricey / posh hotel at mt fuji, service was impeccable Japanese standards even though the staff aren’t all Japanese.
Only downside is the place is kind of old but I guess it fits the ryokan theme room that we got, the open air bath screen was slightly falling off.
We also got the meal plan but to be honest I wouldn’t recommend since the portion and food wasn’t the best. Could probably get better options in restaurants nearby.
Çevir
Anonim Kullanıcı
24 Mayıs 2026
The hotel has an onsite outdoor and indoor Onsen. Our room is 25sq m and spacious. The layout of the room is separated into sleeping area and entrance with basic amenities. This hotel is supposed to be able to view the beautiful Mr Fuji but because it has been raining and cloudy the past few days, we were not able to see Mt Fuji from this hotel but our room faces the great ocean and that was good. The breakfast spread was great with a wide spread of many varieties. I was hoping for a late night snack of Hot ramen soup as with many Japanese hotels with Onsen but sadly this hotel don’t provide this service.
Çevir
Hizmetler ve Olanaklar
Restoran
Ek bilgi yok
Konaklama Yerinin Politikaları
Giriş ve Çıkış Saatleri
Giriş: 15:00–22:00
Çıkış: 10:00 öncesi
Resepsiyonun çalışma saatleri: 7/24
Çocuklara İlişkin Politikalar
Bu konaklama yerinde her yaştan çocuk konaklayabilir.
Mevcut yatakları kullanacak çocuklar için ek ücretler alınabilir. Daha doğru bir fiyat görmek için çocuk sayısını ekleyin.
Beşikler ve Ekstra Yataklar
Hiçbir oda türünde odaya beşik veya ekstra yatak eklenemez.
Kahvaltı
Kahvaltı sunulmaz.
Depozito Politikası
DepozitoKonaklama yeri depozito istemiyor
Evcil Hayvanlar
Evcil hayvanlara izin verilmez
Yaş Gereklilikleri
Giriş yapan ana misafir en az 18 yaşında olmalıdır.
Otelde Ödeme
- Nakit
Konaklama Yeri Açıklaması
Yerel otel adı: 富士松園ホテル
- Oda sayısı:94
Telefon:+81-555-625210
E-posta:info@fujimatsugroup.com
Yamanakako bölgesindeki Fujimatsuzono Hotel konaklamanızda, Yamanaka Gölü ve Oshino Hakkai ile 10 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Fuji Dağı ile 6,4 mi (10,2 km) ve Fuji-Q Highland ile 7,8 mi (12,5 km) mesafede.
Kaplıca gibi dinlenme imkânlarından/kolaylıklarından yararlanın veya bahçe ile manzaranın tadını çıkartın. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı ve otomatik satış makinesi sunulmaktadır.
Misafirler için ücretsiz kablolu İnternet, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır.
Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 112 klimalı oda buzdolabı ve düz ekran televizyon bulunmaktadır. Ücretsiz kablolu ve kablosuz internet erişimi vardır. Özel banyo, duş/küvet kombinasyonu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır. Misafirlerimize telefon, masa ve elektrikli su ısıtıcıları gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.
Öğrenmek isteyebileceğiniz konular
Fuji Matsuzono Hotel için giriş ve çıkış saatleri ne?
Fuji Matsuzono Hotel için giriş saati 15:00-22:00 ve çıkış saati 10:00.Fuji Matsuzono Hotel için giriş ve çıkış saatleri ne?
Fuji Matsuzono Hotel evcil hayvan kabul ediyor mu?
Hayır, Fuji Matsuzono Hotel evcil hayvan kabul etmiyor.Fuji Matsuzono Hotel evcil hayvan kabul ediyor mu?
Fuji Matsuzono Hotel kahvaltı sunuyor mu?
Hayır, Fuji Matsuzono Hotel kahvaltı sunmuyor. Fuji Matsuzono Hotel kahvaltı sunuyor mu?
Fuji Matsuzono Hotel konaklaması ne kadar?
Fuji Matsuzono Hotel için oda fiyatları tarihlere, otel politikasına ve diğer etkenlere göre değişiklik gösteriyor. Fiyatları görmek için lütfen otelde konaklamak istediğiniz tarihlerle arama yapın.Fuji Matsuzono Hotel konaklaması ne kadar?
En yakın havalimanı ile Fuji Matsuzono Hotel arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
En yakın havalimanı, otelden doğru hat mesafesi: 85,0 km uzaklıktaki Tokyo Uluslararası Havalimanı.En yakın havalimanı ile Fuji Matsuzono Hotel arasında nasıl ulaşım sağlayabilirim?
Fuji Matsuzono Hotel rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Fuji Matsuzono Hotel rezervasyonlarının iptal politikası, oda türüne ve rezervasyon koşullarına göre değişiklik gösteriyor.Fuji Matsuzono Hotel rezervasyonlarının iptal politikası ne?
Bu Konaklama Yeri Hakkında
| En Yakın Tren İstasyonu | Mt.Fuji Station |
|---|---|
| Tren İstasyonuna Uzaklığı | 9.85KM |
| Ortalama Başlangıç Fiyatı | TRY10478 |
| Otel Yıldız Derecesi | 4 |






















