Home
/
Aso District
Aso District
Aso District şehrini keşfedin
Aso District şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Aso District cazibe merkezi
‹
›
2026 Global 50 - Kaplıca turistik yerler
Kurokawa Onsen
5,4
Minamioguni · Şehir merkezine uzaklığı 7 km
Kumamoto ili konumundaki Sonbahar manzara turistik yerleri listesinde 3. sırada
Kamishikimi Kumanoza Shrine
4,7
Takamori · Şehir merkezine uzaklığı 4,5 km
Kumamoto ili konumundaki Sonbahar manzara turistik yerleri listesinde 4. sırada
Kusasenri
4,3
Minamiaso · Şehir merkezine uzaklığı 7 km
Ücretsiz cazibe merkezi
Kumamoto ili konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Kumamoto Castle
5,8
Kumamoto · Aso District konumuna uzaklığı 40,9 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 39,66 HK$
Ōita ili konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Hells of Beppu
5,6
Beppu · Aso District konumuna uzaklığı 59,7 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 118,98 HK$
Miyazaki ili konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Takachiho Gorge
5,4
Takachiho · Aso District konumuna uzaklığı 22,7 km
Ücretsiz cazibe merkezi
2026 Global 50 - Kaplıca turistik yerler
Yufuin Onsen
4,6
Yufu · Aso District konumuna uzaklığı 49,6 km
Ücretsiz cazibe merkezi
2026 Global 100 - Gece turistik yerleri
Fukuoka Tower
6,8
Japonya · Fukuoka
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
10% indirim
Başlangıç Fiyatı: 44,62 HK$
Japonya konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 14. sırada
Marine World
6,6
Japonya · Fukuoka
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 123,94 HK$
Fukuoka konumundaki Gece turistik yerleri listesinde 2. sırada
Ohori Park
5,9
Japonya · Fukuoka
Ücretsiz cazibe merkezi
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Japonya SoftBank 4G/5G eSIM | Günlük Plan/Veri Paketi | 24 Saatlik Faturalandırma | 1-180 Gün | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
8 Asya ülkesinde 5G/4G eSIM | Çoklu ağ desteği, ChatGPT ve Google Haritalar desteği | Günlük 500 MB - toplam 50 GB | 1-30 gün | 24 saat faturalandırma | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Japonya 5G eSIM | TikTok & ChatGPT'yi destekler | Günlük veri paketi / Toplam veri paketi | 24 saate göre ücretlendirme | 1–30 gün | QR kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Japonya 5G eSIM | Çift ağ·ChatGPT & Google Maps desteği|500MB/gün- toplam 100GB |1-90 gün|24 saatlik faturalandırma|QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Aso District şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Aso District neyiyle ünlüdür?
−
Aso District, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Kurokawa Onsen
,
Kamishikimi Kumanoza Shrine
ve
Kusasenri
.
Aso District şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Aso District şehrinde
Kumamoto Miyazaki Kyushu Takachiho Kanyonu İsteğe Bağlı Tekne Turu · Gökyüzü Küçük Treni · Aso Dağı Kusa Senri Günübirlik Turu
,
Japonya'nın Fukuoka'sındaki Gizemli Tapınak, Aso Yanardağı, Kusa Senri ve Kurokawa Kaplıcaları Günübirlik Turu | Kumamoto'dan Gidiş-Dönüş
ve
Kyushu Gizli Cennet Günübirlik Turu: Kamishikimi Kumanoimasu Tapınağı + Aso Yanardağı + Kusasenri Çayırları + Kurokawa Kaplıcaları
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.