Home
/
Jinyun İlçesi
Jinyun İlçesi
Jinyun İlçesi şehrini keşfedin
Jinyun İlçesi şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Jinyun İlçesi cazibe merkezi
‹
›
Zhejiang konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 14. sırada
Xiandu Scenic Area
7,9
Jinyun İlçesi · Şehir merkezine uzaklığı 4,9 km
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
Başlangıç Fiyatı: 671,15 TL
Lishui konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 7. sırada
Heyang Ancient Dwellings
5,9
Jinyun İlçesi · Şehir merkezine uzaklığı 10,9 km
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
Başlangıç Fiyatı: 261,00 TL
Xiandu Scenic Area konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Dinghu Peak
5,8
Jinyun İlçesi · Şehir merkezine uzaklığı 6,2 km
Lishui konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 4. sırada
Jiaolong Grand Canyon
5,6
Jinyun İlçesi · Şehir merkezine uzaklığı 16,8 km
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
35% indirim
Başlangıç Fiyatı: 574,20 TL
2026 Asya 100 - aile dostu turistik yer
Hengdian World Studios
8,1
Dongyang · Jinyun İlçesi konumuna uzaklığı 58,3 km
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
26% indirim
Başlangıç Fiyatı: 1.633,11 TL
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
West Lake
10
Çin · Hangzhou
Ücretsiz cazibe merkezi
Zhejiang konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 3. sırada
Lingyin Temple
8,8
Çin · Hangzhou
Ücretsiz cazibe merkezi
2026 Asya 100 - aile dostu turistik yer
OMG Heartbeat Park
7,7
Çin · Tonglu İlçesi
Başlangıç Fiyatı: 604,03 TL
Zhejiang konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 2. sırada
Hangzhou Songcheng Show Park
8,3
Çin · Hangzhou
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
20% indirim
Başlangıç Fiyatı: 595,83 TL
2026 Global 100 - Gece turistik yerleri
Wangxian Valley
9,0
Çin · Shangrao
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
Başlangıç Fiyatı: 1.044,00 TL
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Çin 5G eSIM | Günlük Paket/Veri Paketi | 1-30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Çin Anakarası · Hong Kong · Makao 5G eSIM | 5 Mobil Operatör · AI & TikTok | 1–365 Gün | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Çin Anakarası 5G eSIM | Üç Şebeke Desteği, ChatGPT ve Google Haritalar Desteği | Günlük 500 MB - Toplam 100 GB | 1-60 Gün | 24 Saat İçinde Faturalandırma | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Çin/Hong Kong/Makao 5G eSIM | Günlük Plan / Toplam Veri | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Jinyun İlçesi şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Jinyun İlçesi neyiyle ünlüdür?
−
Jinyun İlçesi, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Xiandu Scenic Area
,
Heyang Ancient Dwellings
ve
Dinghu Peak
.
Jinyun İlçesi şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Jinyun İlçesi şehrinde
Zhejiang Lishui Heyang Antik Köyü + Jinyun İlçesi Xiandu + Dinghu Zirvesi 1 Günlük Tur (Çince/İngilizce hizmet mevcut, biletler dahil değildir)
,
[Lishui'den Özel Araçlı Tur] Lishui Xiandu Manzarası (Çin'in İmparator Huangdi Kültür Dağı) Saf Keyif Özel Araçlı Tur
ve
Özel Araç | İsteğe Bağlı İngilizce Rehber | Hangzhou'dan Kalkış: Jinyun İlçesi Xiandu Manzara Alanı
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.