Home
/
Pang Mapha
Pang Mapha
Pang Mapha şehrini keşfedin
Pang Mapha şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Pang Mapha cazibe merkezi
‹
›
Nam Lod Cave
3,2
Pang Mapha · Şehir merkezine uzaklığı 12,8 km
Ban Luk Khao Lam View Point
2,7
Pang Mapha · Şehir merkezine uzaklığı 8,1 km
Muser Dam village Ban Jabo
2,3
Pang Mapha · Şehir merkezine uzaklığı 5,7 km
Mae Taeng konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 2. sırada
New Elephant Home
6,0
Mae Taeng · Pang Mapha konumuna uzaklığı 89,5 km
Başlangıç Fiyatı: 53,93 CAD
2026 Global 100 - aile dostu turistik yer
Chiang Mai Night Safari
8,0
Tayland · Hang Dong
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
33% indirim
Başlangıç Fiyatı: 8,30 CAD
Northern Thailand konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 4. sırada
Elephant POOPOOPAPER Park Chiang Mai
6,6
Tayland · Mae Rim
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 4,65 CAD
Mae Rim konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 3. sırada
Pongyang Jungle Coaster & Zipline
5,6
Tayland · Mae Rim
Başlangıç Fiyatı: 51,24 CAD
Chiang Mai konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 3. sırada
Tiger Kingdom
6,1
Tayland · Mae Rim
Başlangıç Fiyatı: 20,15 CAD
Chiang Mai'da Tapınak Ziyaretleri
6,8
Tayland · Chiang Mai
Mae Wang konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Elephant Jungle Sanctuary Chiangmai
6,7
Tayland · Mae Wang
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 55,92 CAD
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Tayland 5G eSIM | TikTok & ChatGPT'yi destekler | Günlük veri paketi / Toplam veri paketi | 24 saate göre ücretlendirme | 1–30 gün | QR kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Singapur/Malezya/Tayland/Endonezya (Güneydoğu Asya) için 5G eSIM | Çoklu ağ desteği, popüler uygulamaları destekler | Günlük 500 MB - toplam 50 GB | 24 saat faturalandırma | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
[Tayland] Dtac 5G yerli eSIM|Tayland IP|Posta gerekmez|Tek tıkla kurulum|24 saatlik günlük plan|QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Tayland TrueMove 5G eSIM | Günlük/Toplam Veri Paketi | 1–30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Pang Mapha şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Pang Mapha neyiyle ünlüdür?
−
Pang Mapha, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Nam Lod Cave
,
Ban Luk Khao Lam View Point
ve
Muser Dam village Ban Jabo
.
Pang Mapha şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Pang Mapha şehrinde
Pai İlçesi'nden: Jabo Manzara Noktası ve Nam Lod Mağarası'na Özel Gün Doğumu Turu
,
Chiang Mai Yapışkan Şelale + Fil Kahvesi Yarım Günlük Tur [Hayvanlarla Yakın Temas | Otelden Alım]
ve
DANTEWADA Melekler Şelalesi Parkı ile Yapışkan Şelale Yarım Günlük Turu
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.