Home
/
Puerto Colom
Puerto Colom
Puerto Colom şehrini keşfedin
Puerto Colom şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Puerto Colom cazibe merkezi
‹
›
Palma de Mallorca konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Cathedral de Mallorca
7,1
Palma de Mallorca · Puerto Colom konumuna uzaklığı 54,9 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 45,36 AED
Llevant konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 1. sırada
Drach Caves
5,4
Manacor · Puerto Colom konumuna uzaklığı 16,6 km
İspanya konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 18. sırada
Palma Aquarium
4,6
Can Pastilla · Puerto Colom konumuna uzaklığı 47 km
Başlangıç Fiyatı: 140,20 AED
Menorca
5,3
Alaior · Puerto Colom konumuna uzaklığı 95,7 km
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
Casa Batlló
10
İspanya · Barselona
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 119,58 AED
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
La Pedrera – Casa Milà
10
İspanya · Barselona
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 103,09 AED
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
Sagrada Familia
10
İspanya · Barselona
Anında giriş
Bugün için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 127,60 AED
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
Park Güell
10
İspanya · Barselona
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 74,23 AED
2026 Avrupa 50 - yapılacak en iyi şeyler
Picasso Museum Barcelona
9,0
İspanya · Barselona
Başlangıç Fiyatı: 57,73 AED
Costa del Maresme konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 6. sırada
Palau de la Música Catalana
9,0
İspanya · Barselona
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 82,47 AED
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Avrupa genelinde geçerli 5G/4G eSIM | Çoklu ağ desteği, Tüm AI ve TikTok uygulamalarını destekler | Günlük 500 MB - toplam 50 GB | 1-90 gün | 24 saat faturalandırma | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Avrupa 4G/5G eSIM | Günlük Plan / Toplam Veri | 1-30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Avrupa (40 Ülke) 5G eSIM | Google Maps/TikTok/ChatGPT Desteği | Günlük / Toplam Veri Planları | Takvim Günü Esaslı Faturalandırma | 1-90 Gün | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Avrupa 45 Ülke 5G eSIM | Tüm AI & TikTok | 1–30 Gün | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Puerto Colom şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Puerto Colom neyiyle ünlüdür?
−
Puerto Colom, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Cathedral de Mallorca
,
Drach Caves
ve
Palma Aquarium
.
Puerto Colom şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Puerto Colom şehrinde
Manacor: Rafa Nadal Müzesi Giriş Bileti
,
Ekspres 1 saatlik Segway Turu
ve
Segway Offroad Deneyimi
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.