Home
/
Si Racha
Si Racha
Si Racha şehrini keşfedin
Si Racha şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Si Racha cazibe merkezi
‹
›
Tayland konumundaki aile dostu turistik yer listesinde 18. sırada
Khao Kheow Open Zoo
6,6
Si Racha · Şehir merkezine uzaklığı 14,8 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
18% indirim
Başlangıç Fiyatı: 8,49 USD
2026 Asya 100 - yapılacak en iyi şeyler
The Sanctuary of Truth
8,3
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 21,8 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
10% indirim
Başlangıç Fiyatı: 13,39 USD
Central Thailand konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 4. sırada
The Ancient City
8,1
Samut Prakan · Si Racha konumuna uzaklığı 53,3 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
52% indirim
Başlangıç Fiyatı: 11,31 USD
2026 Global 100 - Gece turistik yerleri
Tiffany's Show Pattaya
8,1
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 24,4 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
17% indirim
Başlangıç Fiyatı: 29,31 USD
2026 Global 100 - aile dostu turistik yer
Nong Nooch Tropical Garden
7,9
Sattahip · Si Racha konumuna uzaklığı 44,4 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
42% indirim
Başlangıç Fiyatı: 10,24 USD
2026 Global 100 - Gece turistik yerleri
Pattaya Floating Market
7,6
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 33,1 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
75% indirim
Başlangıç Fiyatı: 1,46 USD
Eastern Thailand konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 4. sırada
Pattaya Elephant Village
7,4
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 28 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 8,93 USD
2026 Asya 100 - aile dostu turistik yer
Tiger Park Pattaya
7,2
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 32,8 km
24% indirim
Başlangıç Fiyatı: 7,15 USD
Tayland konumundaki Gece turistik yerleri listesinde 20. sırada
99 Show Pattaya
7,1
Pattaya · Si Racha konumuna uzaklığı 24,4 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
Başlangıç Fiyatı: 35,63 USD
2026 Global 50 - Serin su kaçamakları
Koh Larn
7,1
Ko Lan · Si Racha konumuna uzaklığı 31,9 km
Ücretsiz cazibe merkezi
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Tayland 5G eSIM | TikTok & ChatGPT'yi destekler | Günlük veri paketi / Toplam veri paketi | 24 saate göre ücretlendirme | 1–30 gün | QR kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
[Tayland] Dtac 5G yerli eSIM|Tayland IP|Posta gerekmez|Tek tıkla kurulum|24 saatlik günlük plan|QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Singapur/Malezya/Tayland/Endonezya (Güneydoğu Asya) için 5G eSIM | Çoklu ağ desteği, popüler uygulamaları destekler | Günlük 500 MB - toplam 50 GB | 24 saat faturalandırma | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Tayland TrueMove 5G eSIM | Günlük/Toplam Veri Paketi | 1–30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Si Racha şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Si Racha neyiyle ünlüdür?
−
Si Racha, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Khao Kheow Open Zoo
,
The Sanctuary of Truth
ve
The Ancient City
.
Si Racha şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Si Racha şehrinde
Ünlü su aygırı| Pattaya Yeşil Dağ Yaban Hayatı Parkı günlük turu| Otel transferi
,
Vahşi Yeşillikler & Bitkisel Şifa: Khao Kheow Hayvanat Bahçesi ve Geleneksel Yadom Atölyesi
ve
Yeşil Dağ Vahşi Yaşam Parkı Günübirlik Turu
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.