Home
/
Stanwell Tops
Stanwell Tops
Stanwell Tops şehrini keşfedin
Stanwell Tops şehrinde yapılacaklar
En iyi 10 Stanwell Tops cazibe merkezi
‹
›
Bald Hill lookout
4,9
Stanwell Tops · Şehir merkezine uzaklığı 668 m
Wollongong konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 4. sırada
Grand Pacific Drive
4,7
Stanwell Tops · Şehir merkezine uzaklığı 623 m
Ücretsiz cazibe merkezi
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
Sidney Opera Binası
9,6
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 45,3 km
Başlangıç Fiyatı: 48,28 USD
2026 Global 100 - yapılacak en iyi şeyler
Taronga Zoo Sydney
9,1
Mosman · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 47,8 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
15% indirim
Başlangıç Fiyatı: 33,68 USD
Avustralya konumundaki yapılacak en iyi şeyler listesinde 3. sırada
Sydney Whale Watching Cruise
9,1
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 43 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
Başlangıç Fiyatı: 69,98 USD
2026 Global 100 - aile dostu turistik yer
SEA LIFE Sydney Aquarium
8,3
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 43,5 km
43% indirim
Başlangıç Fiyatı: 27,91 USD
Avustralya konumundaki Gece turistik yerleri listesinde 4. sırada
Sydney Tower Eye
8,2
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 43,7 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
40% indirim
Başlangıç Fiyatı: 16,52 USD
2026 Global 100 - aile dostu turistik yer
Featherdale Sydney Wildlife Park
8,1
Doonside · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 51,5 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
54% indirim
Başlangıç Fiyatı: 15,68 USD
2026 Global 100 - aile dostu turistik yer
WILD LIFE Sydney Zoo
7,9
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 43,5 km
Yarın için hemen rezervasyon yap
29% indirim
Başlangıç Fiyatı: 19,18 USD
2026 Global 50 - Serin su kaçamakları
Darling Harbour
7,6
Sydney · Stanwell Tops konumuna uzaklığı 42,9 km
Ücretsiz cazibe merkezi
Seyahat gereksinimleri
eSIM
Avustralya 5G eSIM | Günlük Paket/Veri Paketi | 1-30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Avustralya 5G eSIM | Günlük/Toplam Veri Paketi | 1–30 Gün | 24 Saatlik Faturalandırma | QR Kod
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Avustralya 5G eSIM | Üç şebeke destekleniyor, ChatGPT ve Google Haritalar destekleniyor | Günlük 500 MB - toplam 100 GB | 1-60 gün | 24 saat faturalandırma | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
eSIM
Asya-Pasifik eSIM | 5G/4G | Yüksek hızlı veri | Günlük veri/veri paketi | 7/24 hizmet | 1-30 gün | QR kodu
Tüm eSIM seçeneklerini görüntüle
Stanwell Tops şehrini haritada keşfedin
Sıkça sorulan sorular
Stanwell Tops neyiyle ünlüdür?
−
Stanwell Tops, çok sayıda cazibe merkezi ve yapılacak şeyle bilinir. İşte öne çıkanlardan birkaçı:
Bald Hill lookout
,
Grand Pacific Drive
ve
Sidney Opera Binası
.
Stanwell Tops şehrinde mutlaka denenmesi gereken etkinlikler nelerdir?
−
Stanwell Tops şehrinde
[Mercedes Transfer Özel Fiyat] Sydney Güney Hattı Özet Günübirlik Turu - Kiama, Jervis Bay & Kanguru Vadisi
,
Sydney Kıyıları Gizli Cennet Günübirlik Turu: Kiama Blowhole + Wollongong Hayvanat Bahçesi + Popüler Turistik Noktalar
ve
Sydney: Mercedes arabayla Kiama ve Symbio Yaban Hayatı Parkı veya Kanguru Vadisi turu
seçeneklerini değerlendirin. Müsaitlik ve seyahat planları değişiklik gösterir, bu nedenle rezervasyon yapmadan önce en güncel ayrıntıları kontrol edin.