Amman Civil Airport - Jeddah için Düşük Fiyatlı Uçuşlar
Amman Civil Airport kalkışlı Jeddah uçuşlarını arayıp uygun fiyatlı tek yön ve gidiş-dönüş uçuş seçeneklerine göz atın.
-
Tek Yön
-
Gidiş-dönüş
-
-
En ucuz aktarmasız
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 30 Eki Cum | Flynas
JED 14:352 sa. 5 dk.AktarmasızADJ 16:40Jeddah - Amman | 6 Kas Cum | FlynasPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-ADJEconomy class
Dahil
48.676 PKR 85.930 PKR43% off43% off85.930 PKR 48.676 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 26 Eki Pzt | Flynas
JED 14:352 sa. 5 dk.AktarmasızADJ 16:40Jeddah - Amman | 30 Eki Cum | FlynasPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-ADJEconomy class
Dahil
51.035 PKR 85.930 PKR41% off41% off85.930 PKR 51.035 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 2 Kas Pzt | Flynas
JED 07:007 sa. 25 dk.1 durakAMM 14:25Jeddah - Amman | 5 Kas Per | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi47.020 PKR 85.930 PKR45% off45% off85.930 PKR 47.020 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 14 Kas Cmt | Flynas
JED 07:007 sa. 25 dk.1 durakAMM 14:25Jeddah - Amman | 19 Kas Per | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)RUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi54.760 PKR36% off85.930 PKR 54.760 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 8 Kas Paz | Flynas
JED 08:0013 sa. 10 dk.1 durakAMM 21:10Jeddah - Amman | 14 Kas Cmt | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-AMM
Dahil
55.257 PKR36% off85.930 PKR 55.257 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 15 Kas Paz | Flynas
JED 01:0013 sa. 25 dk.1 durakAMM 14:25Jeddah - Amman | 20 Kas Cum | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi56.789 PKR34% off85.930 PKR 56.789 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 9 Kas Pzt | Flynas
JED 15:006 sa. 10 dk.1 durakAMM 21:10Jeddah - Amman | 15 Kas Paz | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi56.871 PKR34% off85.930 PKR 56.871 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 22 Kas Paz | Flynas
JED 12:009 sa. 10 dk.1 durakAMM 21:10Jeddah - Amman | 27 Kas Cum | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi57.078 PKR34% off85.930 PKR 57.078 PKR -
ADJ 16:209 sa. 35 dk.1 durakJED 01:55Amman - Jeddah | 11 Eki Paz | flyadeal
JED 08:006 sa. 25 dk.1 durakAMM 14:25Jeddah - Amman | 17 Eki Cmt | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-RUHEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)RUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi58.279 PKR32% off85.930 PKR 58.279 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 1 Kas Paz | Flynas
JED 07:007 sa. 30 dk.1 durakAMM 14:30Jeddah - Amman | 3 Kas Sal | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi58.279 PKR32% off85.930 PKR 58.279 PKR -
ADJ 16:007 sa. 40 dk.1 durakJED 23:40Amman - Jeddah | 1 Kas Paz | flyadeal
JED 07:007 sa. 30 dk.1 durakAMM 14:30Jeddah - Amman | 3 Kas Sal | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-RUHEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi60.638 PKR28% off85.930 PKR 60.638 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 14 Kas Cmt | Saudia
JED 01:0013 sa. 25 dk.1 durakAMM 14:25Jeddah - Amman | 17 Kas Sal | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi60.638 PKR28% off85.930 PKR 60.638 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 15 Kas Paz | Saudia
JED 23:0013 sa. 20 dk.1 durakAMM 12:20Jeddah - Amman | 20 Kas Cum | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-JEDEconomy class
Dahil
ReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi60.762 PKR28% off85.930 PKR 60.762 PKR -
ADJ 16:207 sa. 55 dk.1 durakJED 00:15Amman - Jeddah | 10 Eki Cmt | flyadeal
JED 06:006 sa. 20 dk.1 durakAMM 12:20Jeddah - Amman | 15 Eki Per | SaudiaPrice detailsDepartureADJ-RUHEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy class
Dahil
USB bağlantı noktası ve elektrik priziReturnJED-RUHEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)RUH-AMMEconomy class
Dahil
Uçak sırasında yemek servisi mevcutWi-Fi (ek ücret)USB bağlantı noktası ve elektrik prizi61.010 PKR28% off85.930 PKR 61.010 PKR -
AMM 13:0017 sa. 25 dk.1 durakJED 14:00Amman - Jeddah | 26 Eyl Cmt | Normal Airline
JED 15:006 sa.AktarmasızAMM 16:00Jeddah - Amman | 28 Eyl Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
-
En ucuz aktarmasız
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 21 Kas Cmt | Flynas
38.411 PKR 72.523 PKR47% off47% off72.523 PKR 38.411 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 8 Kas Paz | Flynas
39.943 PKR 72.523 PKR45% off45% off72.523 PKR 39.943 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 20 Kas Cum | Flynas
39.984 PKR 72.523 PKR45% off45% off72.523 PKR 39.984 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 14 Kas Cmt | Flynas
40.398 PKR44% off72.523 PKR 40.398 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 15 Kas Paz | Flynas
40.522 PKR44% off72.523 PKR 40.522 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 4 Kas Çar | Flynas
46.648 PKR36% off72.523 PKR 46.648 PKR -
ADJ 17:302 sa.AktarmasızJED 19:30Amman - Jeddah | 18 Kas Çar | Flynas
51.491 PKR28% off72.523 PKR 51.491 PKR -
ADJ 16:209 sa. 35 dk.1 durakJED 01:55Amman - Jeddah | 29 Eki Per | flyadeal
Price detailsADJ-RUHEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik prizi38.287 PKR47% off72.523 PKR 38.287 PKR -
ADJ 16:0014 sa. 55 dk.1 durakJED 06:55Amman - Jeddah | 18 Kas Çar | flyadeal
Price detailsADJ-RUHEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik prizi40.812 PKR44% off72.523 PKR 40.812 PKR -
ADJ 16:009 sa. 15 dk.1 durakJED 01:15Amman - Jeddah | 4 Kas Çar | flyadeal
Price detailsADJ-RUHEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik prizi41.515 PKR43% off72.523 PKR 41.515 PKR -
ADJ 16:009 sa. 15 dk.1 durakJED 01:15Amman - Jeddah | 15 Kas Paz | flyadeal
Price detailsADJ-RUHEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik prizi43.047 PKR41% off72.523 PKR 43.047 PKR -
ADJ 16:009 sa. 15 dk.1 durakJED 01:15Amman - Jeddah | 8 Kas Paz | flyadeal
Price detailsADJ-RUHEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik priziRUH-JEDEconomy classUSB bağlantı noktası ve elektrik prizi43.916 PKR39% off72.523 PKR 43.916 PKR -
AMM 13:0017 sa. 25 dk.1 durakJED 14:00Amman - Jeddah | 26 Eyl Cmt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
-
Gösterilen Amman Civil Airport-Jeddah uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Amman Civil Airport ile Jeddah arası belirli hava yolu şirketleri
Saudia
Flynas
Royal Jordanian
Qatar Airways
Amman Civil Airport- Jeddah Uçuş Takvimi
Amman Civil Airport kalkışlı Jeddah uçak biletleri için uçuş takvimine göz atarak seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan uçuşu bulun.
-
XY552
Amman Queen Alia Airport
5:20 PM
AMM
7:25 PM
JED
S M T W T F SAra -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3147
Riyadh Airport
8:55 PM
RUH
10:40 PM
JED
S M T W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
XY053
Riyadh Airport
9:25 PM
RUH
11:15 PM
JED
S M T W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3151
Riyadh Airport
9:45 PM
RUH
11:30 PM
JED
S - T W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3153
Riyadh Airport
10:50 PM
RUH
12:35 AM
JED
- - - - - F - -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3155
Riyadh Airport
11:40 PM
RUH
1:25 AM
JED
S - T W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3157
Riyadh Airport
10:30 PM
RUH
12:15 AM
JED
S M T W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3161
Riyadh Airport
12:15 AM
RUH
1:55 AM
JED
S - - W T F S -
F3544
Amman Civil Airport
4:20 PM
ADJ
6:40 PM
RUH
- - T W - F SAra -
F3159
Riyadh Airport
1:10 AM
RUH
2:55 AM
JED
S M T W T F S
Amman Civil Airport - Jeddah Rotasıyla İlgili Uçuş Bilgileri
| Cheapest round-trip ticket price | PKR 42,260 |
|---|---|
| Cheapest one-way flight price | PKR 23,552 |
| Off-season for travel | October |
| Peak season for travel | June |
Amman Civil Airport - Jeddah Uçuşları için SSS
-
When is peak season for travel to Jeddah?
The peak travel time for visiting Jeddah is October. During this time, flights from Amman Civil Airport to Jeddah are the most expensive. Cheap tickets can still be booked on Trip.com. -
What is the transportation method from the main airport to downtown in Jeddah?
- The distance from King Abdulaziz International Airport to downtown is about 15 km. It takes about 30 minutes by taxi.
-
What are the cheapest flights from Amman Civil Airport to Jeddah?
The cheapest one-way flight from Amman Civil Airport to Jeddah currently starts from 38.287 PKR, with round-trip fares from 47.020 PKR. The lowest fare is offered by flyadeal departing on 29 Eki Per; prices are subject to availability. -
Which airlines fly from Amman Civil Airport to Jeddah?
Currently, multiple airlines offer flights from Amman Civil Airport to Jeddah, including: Flynas The selected airlines are based on Trip.com user booking data from the past 90 days. -
What is the average flight ticket price from Amman Civil Airport to Jeddah?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days, the average one-way fare from Amman Civil Airport to Jeddah is PKR 51,284, and the average round-trip fare is PKR 78,662. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability. -
What are the budget airlines from Amman Civil Airport to Jeddah?
Flynas are the most popular budget airlines flying from Amman Civil Airport to Jeddah. Basic fares start from 38.287 PKR. Before comparing final prices, watch out for baggage, seat selection, and payment surcharges.
Gidilebilecek en popüler yer
- Amman Civil Airport Kalkışlı ve Ankara Varışlı
- Amman Civil Airport Kalkışlı ve İzmir Varışlı
- Amman Civil Airport Kalkışlı ve Milano Varışlı
- Amman Civil Airport Kalkışlı ve Medina Varışlı
- Amman Civil Airport Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- Amman Civil Airport Abdulaziz International Airport uçak bileti
- Amman Civil Airport Hamad Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Amman Civil Airport Gaziantep Havalimanı uçak bileti
- Amman Civil Airport Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Amman Civil Airport Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Kahire Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- Ankara Esenboğa Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- Kral Halid Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- İstanbul Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- Ankara Cidde uçak bileti
- Kahire Cidde uçak bileti
- Riyad Cidde uçak bileti
- Trabzon Cidde uçak bileti
- İstanbul Cidde uçak bileti