Casablanca Mohamed V. Airport Kalkışlı ve Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Varışlı Ucuz Uçuşlar
Gelecek üç ay içindeki en ucuz Casablanca-Mauritius uçuşlarını keşfedin. Trip.com'un son 7 günlük verilerine göre, tek yön bilet fiyatları 560 USD tutarından, gidiş-dönüş biletler ise 1.310 USD tutarından başlıyor.
- Gidiş-dönüş
- En Ucuz
- Önerilen
- En Hızlı
- Sonraki 7 gün
CMN 12:0019 sa. 10 dk.1 durakMRU 11:10Casablanca - Mauritius | 20 Kas Cum | Royal Air Maroc
MRU 17:4022 sa. 25 dk.1 durakCMN 12:05Mauritius - Casablanca | 24 Kas Sal | Saudia1.310 USD 2.075 USD37% off37% off2.075 USD 1.310 USD
CMN 06:5025 sa. 5 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 7 Ara Pzt | Transavia France
MRU 21:4026 sa. 50 dk.1 durakCMN 20:30Mauritius - Casablanca | 12 Ara Cmt | Corsair International1.338 USD 2.075 USD36% off36% off2.075 USD 1.338 USD
CMN 13:5521 sa. 40 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Saudia
MRU 17:4522 sa.1 durakCMN 11:45Mauritius - Casablanca | 6 Kas Cum | Saudia1.372 USD 2.075 USD34% off34% off2.075 USD 1.372 USD
CMN 06:1525 sa. 40 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 1 Kas Paz | TUI fly Belgium
MRU 21:4019 sa. 40 dk.1 durakCMN 13:20Mauritius - Casablanca | 8 Kas Paz | Corsair International1.410 USD32% off2.075 USD 1.410 USD
CMN 06:4028 sa. 55 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 16 Kas Pzt | Saudia
MRU 17:4522 sa.1 durakCMN 11:45Mauritius - Casablanca | 22 Kas Paz | Saudia1.442 USD31% off2.075 USD 1.442 USD
CMN 01:3033 sa.1 durakMRU 14:30Casablanca - Mauritius | 8 Ara Sal | Lufthansa
MRU 08:3019 sa. 55 dk.1 durakCMN 00:25Mauritius - Casablanca | 14 Ara Pzt | Lufthansa1.462 USD30% off2.075 USD 1.462 USD
CMN 10:2517 sa. 55 dk.1 durakMRU 08:20Casablanca - Mauritius | 7 Ara Pzt | Air France
MRU 22:3522 sa. 30 dk.1 durakCMN 17:05Mauritius - Casablanca | 12 Ara Cmt | Air Mauritius1.527 USD26% off2.075 USD 1.527 USD
CMN 15:4516 sa. 50 dk.1 durakMRU 12:35Casablanca - Mauritius | 20 Kas Cum | Turkish Airlines
MRU 17:4022 sa. 25 dk.1 durakCMN 12:05Mauritius - Casablanca | 24 Kas Sal | Saudia1.599 USD23% off2.075 USD 1.599 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 5 Ara Cmt | Saudia
MRU 17:3526 sa. 55 dk.1 durakCMN 16:30Mauritius - Casablanca | 9 Ara Çar | Saudia1.603 USD23% off2.075 USD 1.603 USD
CMN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakMRU 14:00Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Normal Airline
MRU 15:006 sa.AktarmasızCMN 16:00Mauritius - Casablanca | 4 Kas Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
- En Ucuz
CMN 18:1537 sa. 40 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 9 Ara Çar | Transavia France560 USD 834 USD33% off33% off834 USD 560 USD
CMN 05:5026 sa. 5 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 10 Ara Per | Transavia France562 USD 834 USD33% off33% off834 USD 562 USD
CMN 17:3038 sa. 25 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 9 Ara Çar | Royal Air Maroc632 USD 834 USD24% off24% off834 USD 632 USD
CMN 11:2020 sa. 35 dk.1 durakMRU 11:55Casablanca - Mauritius | 10 Ara Per | Royal Air Maroc632 USD24% off834 USD 632 USD
CMN 05:5025 sa. 5 dk.1 durakMRU 10:55Casablanca - Mauritius | 4 Kas Çar | Transavia France633 USD24% off834 USD 633 USD
CMN 13:5521 sa. 40 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 1 Kas Paz | Saudia682 USD18% off834 USD 682 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 13 Kas Cum | Saudia710 USD15% off834 USD 710 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 11 Ara Cum | Saudia722 USD13% off834 USD 722 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 18 Ara Cum | Saudia727 USD13% off834 USD 727 USD
CMN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakMRU 14:00Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 17 Kas Sal | Saudia750 USD 1.395 USD46% off46% off1.395 USD 750 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 15 Kas Paz | Saudia756 USD 1.395 USD46% off46% off1.395 USD 756 USD
CMN 13:3517 sa. 50 dk.1 durakMRU 11:25Casablanca - Mauritius | 13 Kas Cum | Royal Air Maroc867 USD 1.395 USD38% off38% off1.395 USD 867 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 22 Kas Paz | Saudia937 USD33% off1.395 USD 937 USD
CMN 13:3518 sa. 25 dk.1 durakMRU 12:00Casablanca - Mauritius | 1 Kas Paz | Royal Air Maroc972 USD30% off1.395 USD 972 USD
CMN 18:0517 sa. 30 dk.1 durakMRU 15:35Casablanca - Mauritius | 29 Kas Paz | Saudia1.198 USD14% off1.395 USD 1.198 USD
CMN 15:4516 sa. 55 dk.1 durakMRU 12:40Casablanca - Mauritius | 10 Kas Sal | Turkish Airlines1.218 USD13% off1.395 USD 1.218 USD
CMN 15:4516 sa. 55 dk.1 durakMRU 12:40Casablanca - Mauritius | 17 Kas Sal | Turkish Airlines1.231 USD12% off1.395 USD 1.231 USD
CMN 15:4516 sa. 50 dk.1 durakMRU 12:35Casablanca - Mauritius | 23 Kas Pzt | Turkish Airlines1.237 USD11% off1.395 USD 1.237 USD
CMN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakMRU 14:00Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
CMN 10:2516 sa. 10 dk.1 durakMRU 06:35Casablanca - Mauritius | 6 Oca Çar | Air France1.455 USD 3.549 USD59% off59% off3.549 USD 1.455 USD
CMN 10:2516 sa. 10 dk.1 durakMRU 06:35Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Air France1.859 USD 3.549 USD48% off48% off3.549 USD 1.859 USD
CMN 10:2516 sa. 10 dk.1 durakMRU 06:35Casablanca - Mauritius | 9 Kas Pzt | Air France2.236 USD 3.549 USD37% off37% off3.549 USD 2.236 USD
CMN 12:2016 sa. 10 dk.1 durakMRU 08:30Casablanca - Mauritius | 14 Kas Cmt | Royal Air Maroc3.004 USD15% off3.549 USD 3.004 USD
CMN 12:2016 sa. 10 dk.1 durakMRU 08:30Casablanca - Mauritius | 7 Kas Cmt | Royal Air Maroc3.004 USD15% off3.549 USD 3.004 USD
CMN 12:2016 sa. 10 dk.1 durakMRU 08:30Casablanca - Mauritius | 11 Kas Çar | Royal Air Maroc3.036 USD14% off3.549 USD 3.036 USD
CMN 12:2016 sa. 10 dk.1 durakMRU 08:30Casablanca - Mauritius | 23 Kas Pzt | Royal Air Maroc3.138 USD12% off3.549 USD 3.138 USD
CMN 12:2016 sa. 10 dk.1 durakMRU 08:30Casablanca - Mauritius | 9 Kas Pzt | Royal Air Maroc3.194 USD10% off3.549 USD 3.194 USD
CMN 15:4516 sa. 55 dk.1 durakMRU 12:40Casablanca - Mauritius | 8 Kas Paz | Turkish Airlines1.050 USD70% off3.549 USD 1.050 USD
CMN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakMRU 14:00Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
CMN 13:3518 sa. 25 dk.1 durakMRU 12:00Casablanca - Mauritius | 1 Kas Paz | Royal Air Maroc972 USD 1.626 USD40% off40% off1.626 USD 972 USD
CMN 15:4516 sa. 55 dk.1 durakMRU 12:40Casablanca - Mauritius | 1 Kas Paz | Turkish Airlines1.302 USD 1.626 USD20% off20% off1.626 USD 1.302 USD
CMN 15:4516 sa. 50 dk.1 durakMRU 12:35Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Turkish Airlines1.463 USD 1.626 USD10% off10% off1.626 USD 1.463 USD
CMN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakMRU 14:00Casablanca - Mauritius | 2 Kas Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Casablanca-Mauritius uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Casablanca Mohamed V. Airport - Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Arası Uçuş Yapan Başlıca Hava Yolu Şirketleri
Casablanca-Mauritius arası uçuşu olan hava yolu şirketlerine göz atın. Fiyatları karşılaştırıp seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan hava yolu şirketini bulun ve kendinizi keyifli bir yolculukla ödüllendirin.










Diğer uçuşları ve hava yolu şirketlerini bul
Casablanca Mohamed V. Airport- Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Uçuş Takvimi
Casablanca-Mauritius uçak biletleri için uçuş takvimine göz atarak seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan uçuşu bulun.
-
SV378
Casablanca Mohamed V. Airport
6:10 PM
CMN
3:20 AM
JED
- M - W - - SAra -
SV481
King Abdulaziz Intl. Airport
7:45 AM
JED
3:35 PM
MRU
- - T W T - S -
AT938
Casablanca Mohamed V. Airport
11:45 AM
CMN
4:00 PM
VCE
- M - W - F SAra -
AZ1480
Venice Marco Polo Airport
7:25 PM
VCE
8:40 PM
FCO
S M T W T F S -
AZ772
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
10:00 PM
FCO
11:25 AM
MRU
- - T - T - S -
AT764
Casablanca Mohamed V. Airport
11:20 AM
CMN
4:05 PM
ORY
S M T W T F -Ara -
SS958
Paris Orly Airport
9:15 PM
ORY
11:55 AM
MRU
- M T - T F S -
AT570
Casablanca Mohamed V. Airport
6:50 AM
CMN
10:50 AM
TUN
S M T W T F SAra -
AZ867
Tunis Carthage Intl. Airport
7:10 PM
TUN
8:35 PM
FCO
S M T W T F S -
AZ772
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
10:00 PM
FCO
11:25 AM
MRU
- - T - T - S -
TO3123
Casablanca Mohamed V. Airport
5:35 AM
CMN
10:35 AM
ORY
S M T W T F SAra -
SS958
Paris Orly Airport
9:15 PM
ORY
11:55 AM
MRU
- M T - T F S -
3O471
Casablanca Mohamed V. Airport
2:35 PM
CMN
6:55 PM
VCE
- - - W - - SAra -
AZ1462
Venice Marco Polo Airport
3:15 PM
VCE
4:25 PM
FCO
S M T W T F S -
AZ772
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
10:00 PM
FCO
11:25 AM
MRU
- - T - T - S -
AT964
Casablanca Mohamed V. Airport
8:35 AM
CMN
11:45 AM
BCN
S M T W T F SAra -
SV228
Barcelona Intl. Airport
4:25 PM
BCN
10:45 PM
JED
S M T W - F - -
SV481
King Abdulaziz Intl. Airport
7:45 AM
JED
3:35 PM
MRU
- - T W T - S -
HC5001
Casablanca Mohamed V. Airport
8:35 AM
CMN
11:45 AM
BCN
S M T W T F SAra -
SV228
Barcelona Intl. Airport
4:25 PM
BCN
10:45 PM
JED
S M T W - F - -
SV481
King Abdulaziz Intl. Airport
7:45 AM
JED
3:35 PM
MRU
- - T W T - S -
AT954
Casablanca Mohamed V. Airport
6:55 AM
CMN
11:55 AM
MXP
S M T W T F SAra -
SV210
Milan Malpensa Airport
4:05 PM
MXP
10:15 PM
JED
- M T W T F S -
SV481
King Abdulaziz Intl. Airport
7:45 AM
JED
3:35 PM
MRU
- - T W T - S -
TU706
Casablanca Mohamed V. Airport
1:10 AM
CMN
4:35 AM
TUN
S M T W T F SAra -
AZ867
Tunis Carthage Intl. Airport
7:10 PM
TUN
8:35 PM
FCO
S M T W T F S -
AZ772
Fiumicino Leonardo Da Vinci Intl. Airport
10:00 PM
FCO
11:25 AM
MRU
- - T - T - S
Casablanca Mohamed V. Airport - Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Uçuş Bilgileri
| Flight distance | 9,151.95 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 560 USD |
| Cheapest return ticket price | 1.310 USD |
Casablanca Mohamed V. Airport - Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport Uçuşları için SSS
What is the transportation method from the main airport to downtown in Mauritius?
- The distance from Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport to downtown is about 16 km. It takes about 30 minutes by taxi.
What are the cheapest flights from Casablanca Mohamed V. Airport to Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport?
One-way flights from Casablanca Mohamed V. Airport to Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport currently start from 560 USD, and round-trip fares start from 1.310 USD. The current lowest fare is a Transavia France flight departing on 9 Ara Çar; prices may vary depending on availability.What is the average price of a flight from Casablanca Mohamed V. Airport to Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from Casablanca Mohamed V. Airport to Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport is $1,478. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.How do I book flights from Casablanca Mohamed V. Airport to Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport on Trip.com?
Enter Casablanca Mohamed V. Airport and Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Gidilebilecek en popüler yer
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Tunus-Kartaca Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kahire Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Antalya Havalimanı uçak bileti
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı uçak bileti
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı İstanbul Havalimanı uçak bileti
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Agadir Varışlı
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Mersin Varışlı
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Kahire Varışlı
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Antalya Varışlı
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve İstanbul Varışlı
- V. Muhammed Uluslararası Havalimanı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- İndira Gandi Uluslararası Havalimanı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Berlin Brandenburg Havalimanı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Cape Town Uluslararası Havalimanı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- İstanbul Havalimanı Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Yeni Delhi Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Kazablanka Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Cape Town Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- Berlin Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti
- İstanbul Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport uçak bileti