> > > > >
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport uçuşu
Al Maktoum International Airport Kalkışlı ve Barcelona Intl. Airport Varışlı Ucuz Uçuşlar
Gelecek üç ay içindeki en ucuz Dubai-Barcelona uçuşlarını keşfedin. Trip.com'un son 7 günlük verilerine göre, tek yön bilet fiyatları 992 MYR tutarından, gidiş-dönüş biletler ise 3.114 MYR tutarından başlıyor.
- Gidiş-dönüş
- En Ucuz
- En Hızlı
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | LOT Polish Airlines
BCN 18:5018 sa. 45 dk.1 durakDXB 16:35Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | LOT Polish Airlines3.114 MYR 15.683 MYR80% off80% off15.683 MYR 3.114 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Airbaltic
BCN 14:0514 sa. 55 dk.1 durakDXB 08:00Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Airbaltic3.465 MYR 15.683 MYR78% off78% off15.683 MYR 3.465 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 4 Kas Çar | Luxair
BCN 16:2022 sa.1 durakDWC 17:20Barcelona - Dubai | 9 Kas Pzt | Luxair4.281 MYR 15.683 MYR73% off73% off15.683 MYR 4.281 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Air France
BCN 06:0014 sa. 20 dk.1 durakDXB 23:20Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Air France9.970 MYR36% off15.683 MYR 9.970 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | Air France
BCN 20:209 sa. 40 dk.1 durakDXB 09:00Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | Air France10.266 MYR35% off15.683 MYR 10.266 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Emirates
BCN 15:306 sa. 30 dk.AktarmasızDXB 01:00Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Emirates10.529 MYR33% off15.683 MYR 10.529 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | Emirates
BCN 20:256 sa. 30 dk.AktarmasızDXB 05:55Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | Emirates11.017 MYR30% off15.683 MYR 11.017 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Austrian Airlines
BCN 09:3515 sa. 5 dk.1 durakDXB 03:40Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Austrian Airlines11.787 MYR25% off15.683 MYR 11.787 MYR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Lufthansa
BCN 07:3021 sa.1 durakDXB 07:30Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Lufthansa11.983 MYR24% off15.683 MYR 11.983 MYR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal Airline
BCN 15:006 sa.AktarmasızDXB 16:00Barcelona - Dubai | 31 Eki Cmt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
- En Ucuz
DWC 07:0518 sa. 45 dk.1 durakBCN 22:50Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Norwegian Air Shuttle ASA992 MYR 2.329 MYR56% off56% off2.329 MYR 992 MYR
DWC 07:0513 sa. 40 dk.1 durakBCN 17:45Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Norwegian Air Sweden1.053 MYR 2.329 MYR55% off55% off2.329 MYR 1.053 MYR
DWC 07:2017 sa. 25 dk.1 durakBCN 21:45Dubai - Barcelona | 24 Ara Per | Norwegian Air Sweden1.171 MYR 2.329 MYR50% off50% off2.329 MYR 1.171 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 22 Kas Paz | Luxair1.266 MYR46% off2.329 MYR 1.266 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 6 Ara Paz | Luxair1.280 MYR45% off2.329 MYR 1.280 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 29 Kas Paz | Luxair1.453 MYR38% off2.329 MYR 1.453 MYR
DWC 09:3030 sa. 35 dk.1 durakBCN 13:05Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Luxair1.505 MYR35% off2.329 MYR 1.505 MYR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Scandinavian Airlines1.556 MYR33% off2.329 MYR 1.556 MYR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 7 Kas Cmt | Scandinavian Airlines1.863 MYR20% off2.329 MYR 1.863 MYR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
DWC 07:0513 sa. 40 dk.1 durakBCN 17:45Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Norwegian Air Sweden1.053 MYR 2.329 MYR55% off55% off2.329 MYR 1.053 MYR
DWC 07:2017 sa. 25 dk.1 durakBCN 21:45Dubai - Barcelona | 24 Ara Per | Norwegian Air Sweden1.171 MYR 2.329 MYR50% off50% off2.329 MYR 1.171 MYR
DWC 07:0518 sa. 45 dk.1 durakBCN 22:50Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Norwegian Air Shuttle ASA992 MYR 2.329 MYR56% off56% off2.329 MYR 992 MYR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Scandinavian Airlines1.556 MYR33% off2.329 MYR 1.556 MYR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 7 Kas Cmt | Scandinavian Airlines1.863 MYR20% off2.329 MYR 1.863 MYR
DWC 09:3030 sa. 35 dk.1 durakBCN 13:05Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Luxair1.505 MYR35% off2.329 MYR 1.505 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 22 Kas Paz | Luxair1.266 MYR46% off2.329 MYR 1.266 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 6 Ara Paz | Luxair1.280 MYR45% off2.329 MYR 1.280 MYR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 29 Kas Paz | Luxair1.453 MYR38% off2.329 MYR 1.453 MYR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Dubai-Barcelona uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Arası Uçuş Yapan Başlıca Hava Yolu Şirketleri
Dubai-Barcelona arası uçuşu olan hava yolu şirketlerine göz atın. Fiyatları karşılaştırıp seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan hava yolu şirketini bulun ve kendinizi keyifli bir yolculukla ödüllendirin.

Norwegian Air Shuttle ASA
Kalkış Noktası: 992 MYR

Norwegian Air Sweden
Kalkış Noktası: 1.053 MYR

Luxair
Kalkış Noktası: 1.266 MYR

Scandinavian Airlines
Kalkış Noktası: 1.556 MYR
Diğer uçuşları ve hava yolu şirketlerini bul
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Uçuş Bilgileri
| Flight distance | 5,187.36 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 992 MYR |
| Cheapest return ticket price | 3.114 MYR |
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Uçuşları için SSS
What are the cheapest flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport?
One-way flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport currently start from 992 MYR, and round-trip fares start from 3.114 MYR. The current lowest fare is a Norwegian Air Shuttle ASA flight departing on 16 Ara Çar; prices may vary depending on availability.What is the average price of a flight from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport is MYR 1,654. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.How do I book flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport on Trip.com?
Enter Al Maktoum International Airport and Barcelona Intl. Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Gidilebilecek en popüler yer
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kahire Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı İndira Gandi Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kral Halid Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Malé Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Taşkent Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve İstanbul Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Kuwait City Varışlı
- Atina Eleftherios Venizelos Uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Milano-Malpensa Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Atina Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Paris Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Roma Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Milano Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti