> > > > >
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport uçuşu
Al Maktoum International Airport Kalkışlı ve Barcelona Intl. Airport Varışlı Ucuz Uçuşlar
Gelecek üç ay içindeki en ucuz Dubai-Barcelona uçuşlarını keşfedin. Trip.com'un son 7 günlük verilerine göre, tek yön bilet fiyatları 67.194 PKR tutarından, gidiş-dönüş biletler ise 211.054 PKR tutarından başlıyor.
- Gidiş-dönüş
- En Ucuz
- En Hızlı
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | LOT Polish Airlines
BCN 18:5018 sa. 45 dk.1 durakDXB 16:35Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | LOT Polish Airlines211.054 PKR 1.063.008 PKR80% off80% off1.063.008 PKR 211.054 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Airbaltic
BCN 14:0514 sa. 55 dk.1 durakDXB 08:00Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Airbaltic234.864 PKR 1.063.008 PKR78% off78% off1.063.008 PKR 234.864 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 4 Kas Çar | Luxair
BCN 16:2022 sa.1 durakDWC 17:20Barcelona - Dubai | 9 Kas Pzt | Luxair290.173 PKR 1.063.008 PKR73% off73% off1.063.008 PKR 290.173 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Air France
BCN 06:0014 sa. 20 dk.1 durakDXB 23:20Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Air France675.795 PKR36% off1.063.008 PKR 675.795 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | Air France
BCN 20:209 sa. 40 dk.1 durakDXB 09:00Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | Air France695.866 PKR35% off1.063.008 PKR 695.866 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Emirates
BCN 15:306 sa. 30 dk.AktarmasızDXB 01:00Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Emirates713.651 PKR33% off1.063.008 PKR 713.651 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 2 Ara Çar | Emirates
BCN 20:256 sa. 30 dk.AktarmasızDXB 05:55Barcelona - Dubai | 5 Ara Cmt | Emirates746.728 PKR30% off1.063.008 PKR 746.728 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Austrian Airlines
BCN 09:3515 sa. 5 dk.1 durakDXB 03:40Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Austrian Airlines798.920 PKR25% off1.063.008 PKR 798.920 PKR
DWC 09:3030 sa. 40 dk.1 durakBCN 13:10Dubai - Barcelona | 18 Kas Çar | Lufthansa
BCN 07:3021 sa.1 durakDXB 07:30Barcelona - Dubai | 25 Kas Çar | Lufthansa812.217 PKR24% off1.063.008 PKR 812.217 PKR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal Airline
BCN 15:006 sa.AktarmasızDXB 16:00Barcelona - Dubai | 31 Eki Cmt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
- En Ucuz
DWC 07:0518 sa. 45 dk.1 durakBCN 22:50Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Norwegian Air Shuttle ASA67.194 PKR 157.803 PKR56% off56% off157.803 PKR 67.194 PKR
DWC 07:0513 sa. 40 dk.1 durakBCN 17:45Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Norwegian Air Sweden71.349 PKR 157.803 PKR55% off55% off157.803 PKR 71.349 PKR
DWC 07:2017 sa. 25 dk.1 durakBCN 21:45Dubai - Barcelona | 24 Ara Per | Norwegian Air Sweden79.369 PKR 157.803 PKR50% off50% off157.803 PKR 79.369 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 22 Kas Paz | Luxair85.810 PKR46% off157.803 PKR 85.810 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 6 Ara Paz | Luxair86.724 PKR45% off157.803 PKR 86.724 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 29 Kas Paz | Luxair98.484 PKR38% off157.803 PKR 98.484 PKR
DWC 09:3030 sa. 35 dk.1 durakBCN 13:05Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Luxair102.016 PKR35% off157.803 PKR 102.016 PKR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Scandinavian Airlines105.465 PKR33% off157.803 PKR 105.465 PKR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 7 Kas Cmt | Scandinavian Airlines126.242 PKR20% off157.803 PKR 126.242 PKR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
DWC 07:0513 sa. 40 dk.1 durakBCN 17:45Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Norwegian Air Sweden71.349 PKR 157.803 PKR55% off55% off157.803 PKR 71.349 PKR
DWC 07:2017 sa. 25 dk.1 durakBCN 21:45Dubai - Barcelona | 24 Ara Per | Norwegian Air Sweden79.369 PKR 157.803 PKR50% off50% off157.803 PKR 79.369 PKR
DWC 07:0518 sa. 45 dk.1 durakBCN 22:50Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Norwegian Air Shuttle ASA67.194 PKR 157.803 PKR56% off56% off157.803 PKR 67.194 PKR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 19 Ara Cmt | Scandinavian Airlines105.465 PKR33% off157.803 PKR 105.465 PKR
DWC 11:0027 sa. 35 dk.1 durakBCN 11:35Dubai - Barcelona | 7 Kas Cmt | Scandinavian Airlines126.242 PKR20% off157.803 PKR 126.242 PKR
DWC 09:3030 sa. 35 dk.1 durakBCN 13:05Dubai - Barcelona | 16 Ara Çar | Luxair102.016 PKR35% off157.803 PKR 102.016 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 22 Kas Paz | Luxair85.810 PKR46% off157.803 PKR 85.810 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 6 Ara Paz | Luxair86.724 PKR45% off157.803 PKR 86.724 PKR
DWC 09:3033 sa.1 durakBCN 15:30Dubai - Barcelona | 29 Kas Paz | Luxair98.484 PKR38% off157.803 PKR 98.484 PKR
DXB 13:0017 sa. 25 dk.1 durakBCN 14:00Dubai - Barcelona | 29 Eki Per | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Dubai-Barcelona uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Arası Uçuş Yapan Başlıca Hava Yolu Şirketleri
Dubai-Barcelona arası uçuşu olan hava yolu şirketlerine göz atın. Fiyatları karşılaştırıp seyahat ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan hava yolu şirketini bulun ve kendinizi keyifli bir yolculukla ödüllendirin.

Norwegian Air Shuttle ASA
Kalkış Noktası: 67.194 PKR

Norwegian Air Sweden
Kalkış Noktası: 71.349 PKR

Luxair
Kalkış Noktası: 85.810 PKR

Scandinavian Airlines
Kalkış Noktası: 105.465 PKR
Diğer uçuşları ve hava yolu şirketlerini bul
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Uçuş Bilgileri
| Flight distance | 5,187.36 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 67.194 PKR |
| Cheapest return ticket price | 211.054 PKR |
Al Maktoum International Airport - Barcelona Intl. Airport Uçuşları için SSS
What are the cheapest flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport?
One-way flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport currently start from 67.194 PKR, and round-trip fares start from 211.054 PKR. The current lowest fare is a Norwegian Air Shuttle ASA flight departing on 16 Ara Çar; prices may vary depending on availability.What is the average price of a flight from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport is PKR 112,091. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.How do I book flights from Al Maktoum International Airport to Barcelona Intl. Airport on Trip.com?
Enter Al Maktoum International Airport and Barcelona Intl. Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Gidilebilecek en popüler yer
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kahire Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı İndira Gandi Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kral Halid Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Kuwait City Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve İstanbul Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Cidde Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Malé Varışlı
- El-Mektum Uluslararası Havalimanı Kalkışlı ve Taşkent Varışlı
- Milano-Malpensa Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Atina Eleftherios Venizelos Uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Leonardo da Vinci–Fiumicino Airport Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Sabiha Gökçen uluslararası Havalimanı Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- İstanbul Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Atina Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Milano Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Roma Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti
- Paris Barselona Uluslararası Havalimanı uçak bileti