Hải Phòng

Bar İçeren Hải Phòng Otelleri

Bar içeren en iyi Hải Phòng otelini bulmak için tarihlerinizi seçin.

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Bar İçeren En İyi Hải Phòng Otelleri

Bar içeren Hải Phòng otelleri seçkimizi keşfedin
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
99+
Khách sạn Nikko Hai Phong
Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yönetici salonu, Kafe, Spa
Harika
1086 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 47 €
Müsaitlik Durumuna Bak
41
Merci Hoang Huy Riverside Hải Phòng
Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Spa, Sauna, Restoran
Çok İyi
21 yorum
8,9/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 15 €
Müsaitlik Durumuna Bak
65
Melia Vinpearl Hải Phòng Rivera
Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yönetici salonu, Kafe, Spa
Harika
580 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 38 €
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Wink Hai Phong Centre, Unscripted by Hyatt - Lưu trú trọn vẹn 24 giờ
Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yönetici salonu, Kafe, Atıştırmalık büfesi
Harika
119 yorum
9,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 40 €
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Khách sạn Pullman Hai Phong Grand
Gia Vien,Hải Phòng Otelleri
Hai Phong şehrinde, Vincom Plaza Ngo Quyen noktasına 1 km'den az mesafede yer alan Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisi açık yüzme havuzu, ücretsiz özel park yeri, fitness merkezi ve bahçe olanağı sağlar. 5 yıldızlı bu otel tipi tesisteki her birimde şehir manzarası mevcuttur ve konuklar hem teras hem de sauna erişiminden yararlanabilir. Tesis; 24 saat açık resepsiyon, havaalanı transferi, çocuk kulübü ve tesis genelinde ücretsiz WiFi sunar. Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisi konuklarına bide bulunan özel banyo, masa, kahve makinesi, kasa ve TV (düz ekran) imkanı sunan klimalı odalar sağlar. Su ısıtıcısı tüm odalarda mevcuttur; içinde buzdolabı, mikrodalga fırın ve minibar yer alan bir mutfak ise bazı odalarda sunulur. Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisinde nevresim takımı ve havlu tüm odalarda mevcuttur. Tesiste açık büfe, alakart veya kontinental kahvaltı sunulur. Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisinde Amerika mutfağından yemekler, Kanton mutfağından yemekler ve Çin mutfağından yemekler sunan bir restoran bulunur. Ayrıca vejetaryen, süt ürünü içermeyen ve vegan yemek seçenekleri talep edilebilir. Spa merkezi ve talep üzerine masaj uygulamaları dahil olmak üzere spa ile sağlıklı yaşam olanakları, Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisinde konaklayan konukların hizmetindedir. Hai Phong Opera Evi, Pullman Hai Phong Grand Hotel tesisine 1 km'den az uzaklıktayken Tuan Chau Limanı 44 km uzaklıktadır. Cat Bi Uluslararası Havaalanı 8 km mesafededir.

"Great hotel, friendly staff. I love the gym, plenty of space and a separate room for yoga, stretching. Infinity pool is very welcoming. Beds are comfortable, we had some good shut eye. The view of port and the city  from the room was really nice. The only drawback was the automatic bidet seat control board not being cleaned properly. I will still come back the next time I’m in town."
Olağanüstü
356 yorum
9,6/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 69 €
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Hải Phòng Otelleri
Merry House Imperia'da konakladığınızda, Hải Phòng'nin sunduğu her şeyi keşfetmek için mükemmel bir konumda olacaksınız. Tesisin yüzme havuzu havuzunda yüzmeye gidin. Ayrıca manzaralı havuz'a da göz atabilirsiniz. Boş zamanlarınızda bar'da bir içkinizi yudumlayın veya kafe'de bir kahve ile duyularınızı canlandırın. Bu kısa süreli kiralık daire'ta bahçe ve çocuk oyun alanı'ye erişebileceksiniz. Bu mülk aynı zamanda ücretsiz bavul depolama ve çamaşırhane hizmeti sunmaktadır. Arabayla gelen konuklar tesisin otoparkını kullanabilirler.

"Place was superficially clean but still had quite a bit of mold around the shower. Not sure why it’s so hard to take a little bleach and make sure it’s at least visibly clean. Not really a problem for a guy but my partner did not appreciate it very much. I probably will be looking for different accommodations if I need them again."
Çok İyi
5 yorum
8,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 25 €
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Khách sạn Mercure Hải Phòng
Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yönetici salonu, Kafe, Spa
Harika
190 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 41 €
Müsaitlik Durumuna Bak
79
Cat Hai,Hải Phòng Otelleri
Cat Ba şehrinde yer alan Cat Ba SOL Beach tesisinde ücretsiz bisiklet, bahçe, yüzme havuzu bulunan güneşlenme terası ve alakart kahvaltı mevcuttur. Xuan Dam Plajı noktasına birkaç adım, Ben Beo Harbour noktasına 8,6 km mesafede yer alan tesis, hem özel plaj alanı hem de bar sağlar. Vietnam mutfağından yemekler servis eden bir restoran ve ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Cat Ba SOL Beach tesisinde veranda odalarda bulunur. Klima tüm odalarda mevcuttur ve Cat Ba SOL Beach tesisindeki belirli birimler balkon olanağına sahiptir. Cat Ba SOL Beach tesisinde bilardo oynamak mümkündür ve bölgede doğa yürüyüşü ile bisiklete binme popülerdir. Resepsiyon çalışanları İngilizce ve Vietnamca konuşmaktadır. Cannon Fort, Cat Ba SOL Beach tesisine 8,6 km uzaklıktayken Hospital Cave 8,8 km mesafededir. Cat Bi Uluslararası Havaalanı 43 km uzaklıktadır ve tesis ücretli havaalanı servis aracı hizmeti sunar.
Çok İyi
5 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 6 €
Müsaitlik Durumuna Bak
20
相逢居
An Hai,Hải Phòng Otelleri
Cozy Embassy Garden'da konaklarken, An Hai bölgesini keşfetmek için mükemmel bir konumda olacaksınız. Bu mülkte, manzaralı havuz dahil olmak üzere bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran'ta Asya mutfağının lezzetlerini deneyimleyin. Boş zamanlarınızda bar'da bir içkinizi yudumlayın veya kafe'de bir kahve ile duyularınızı canlandırın. Bu yazlık'ta ayrıca barbekü, bahçe ve çay odası gibi tesisleri de bulacaksınız. Arabayla gelen konuklar tesisin otoparkını kullanabilirler.

"環境相當不錯"
Olağanüstü
9 yorum
9,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 18 €
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Khách sạn The Tray Hải Phòng
Gia Vien,Hải Phòng Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Kafe, Spa, Sauna
Harika
82 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 34 €
Müsaitlik Durumuna Bak
Bar İçeren Tüm Hải Phòng Otellerine Göz Atın

Hải Phòng Otelleri İçin Misafirlerin Yaptığı Yorumları Keşfedin

Tümünü görüntüle
İdeal konaklama yerini bulmanıza yardımcı olması için gerçek seyahatseverlerin özgün puanlarını ve yorumlarını keşfedin

The Oversleep Catba Hostel & Pool Bar

9,5/10
Olağanüstü
Yayınlanma tarihi9 Ağu 2025
PhongTruong
Really recommended this hotel for solo or foreigners. This hotel is new and the facilities are very good, they have pool and restaurant too. This is my first experience staying at dorm room and is better than I thought, I have a large, private space and the bed and curtains are clean. Just remind you to bring your own toothbrush and toothpaste, or bring your own shampoo because their's same as other hotel, not so good. Anyway, cant not demand too much for a price like that. Next time to Cat Ba I definitely come back here.
Gecelik başlangıç fiyatı:5 €

Catba View Hotel

9,5/10
Olağanüstü
Yayınlanma tarihi26 Ara 2025
Misafir Kullanıcı
We stayed for 2 nights here in the top floor family room. We had a nice large terrace facing the mountain. The room was spotlessly clean, the mattress was good and there was enough lighting all around. Plenty of free bottled water was provided. The bathroom was huge with both a shower and bathtub. Breakfast was fresh and delicious, with pancake and pho and fresh fruits. The service was very good, whenever we had a query, we were promptly addressed via WhatsApp with the owner. The location is just right for us, who want to be a few mins walking distance to the main street and restaurant and is quiet enough away from loud music from the tourist bars and restaurants. We highly recommend this place for anyone staying in Catba. Thank you to the owner!
Gecelik başlangıç fiyatı:32 €

Sheraton Hai Phong

9,0/10
Harika
Yayınlanma tarihi15 Şub 2025
Misafir Kullanıcı
Upon arrival, guests are greeted by a warm and friendly staff, eager to assist with any needs. The lobby exudes elegance, setting the tone for the rest of the hotel. The rooms are spacious, well-appointed, and feature stunning views of the surrounding city or waterfront. Comfortable beds and modern amenities ensure a restful stay. Dining options at the hotel are impressive, with a variety of cuisines available. The on-site restaurant serves delicious local and international dishes, and the bar is a perfect spot to unwind with a drink after a long day. The hotel also boasts excellent facilities, including a fitness center, spa, and swimming pool. These amenities provide guests with plenty of opportunities to relax.
Gecelik başlangıç fiyatı:63 €

Lan Homestay

8,9/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi8 Eki 2025
Misafir Kullanıcı
The hotel is located in a fantastic and beautiful place, in a small village surrounded by mountains. It is very quiet and peaceful here. The rooms meet all the basic requirements, the staff is very kind and helpful, and the food is delicious.
Gecelik başlangıç fiyatı:22 €

Cat Ba Countryside Homestay

8,7/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi7 Ağu 2025
Misafir Kullanıcı
Excelente hotel. Está un poco lejos del centro pero puedes alquilar moto o te facilitan taxis. Puedes reservar excursiones con ellos directamente. El restaurante fenomenal. Todo lo que comimos estuvo delicioso. Muy amables todos el personal.
Gecelik başlangıç fiyatı:13 €

Cat ba Paradise Hotel - Sky Bar & Massage

8,3/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi24 Kas 2024
Bec Tryon
The hotel was very nice. Great location and view (sunset from the rooftop bar is fantastic). If it wasn't for the construction in front of the hotel, this hotel would be the bees knees. It is close to our tour operator and mini markets. The staff so helpful and informative. Jong, one of the managers, organised a taxi for us to take us from our tour in the harbour to our speedboat to take us to Ha Long City. The speedboat driver organised the taxi driver to take us to our hotel in Ha Long City. It was well organised for us at half the price that we paid to get to Cat Ba Island. We were taken advantage of in the beginning of the Cat Ba Island adventure as unknowledgeable tourists, but we were treated so well on our departure trip from Cat Ba Island thanks to Jong.
Gecelik başlangıç fiyatı:63 €

Tung Quang Hotel

8,2/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi3 Mar 2025
Nolwenn R
Bon hôtel pour le prix. Petit déjeuner moyen mais bon c’est pas cher donc il faut s’y attendre ! Attention, salle de sport inexistante (contrairement à ce qui est écrit).
Gecelik başlangıç fiyatı:43 €

Roza Palace

8,1/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi18 Eyl 2025
Shardale
I needed a place to stay when the ferries closed due to a typhoon and this was a neat spot to find on short notice. The comment I am making is based on the amount of money being paid for Vietnamese standards so the room has everything you need and the bed is comfortable, however I felt the blanket was quite thin. The menu for food was only in Vietnamese. There are snacks and drinks in the room that are cheap, but I was hesitant on the bottled water when I had seen it was opened already and I wondered if it was just refilled instead of being a new bottle? The reception staff were very kind, helpful and lovely to speak with. The breakfast was small in variety and the English Breakfast I got was what I feel a way to save costs by giving ham instead of bacon? Again only due to the price being paid did I expect something of better quality in some regards. However I am grateful for a place to stay when I was stuck. There are restaurants nearby, a very good western bar with good food and lovely local vietnamese seafood spots. It is in walking distance to the beach.
Gecelik başlangıç fiyatı:41 €

Merci Vinhomes Marina Hai Phong

8,0/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi27 Haz 2025
Misafir Kullanıcı
Nhân viên nhiệt tình. Phòng khá mới sạch sẽ. Nằm trong Vinhomes nên xung quanh rất chill 😊
Gecelik başlangıç fiyatı:15 €

Rose Hotel

6,4/10
Yayınlanma tarihi3 May 2024
MAKOTO 8155
Most positive point is very useful location! This hotel is closely from bus line, and easy to go to drink to somewhere! So cost and performance is very great! And following picture's bar was very good. I recommend this place to go to drink somewhere.
Gecelik başlangıç fiyatı:8 €

Sıkça Sorulan Sorular

Bar içeren popüler Hải Phòng otelleri hangileri?

Bar içeren Hải Phòng otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

Bar içeren Hải Phòng otelleri için hafta içi ortalama fiyat 67 €, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 70 €.

Bar içeren lüks Hải Phòng otelleri hangileri?

Bar içeren hangi Hải Phòng otelleri evcil hayvanlara izin veriyor?

Cat Ba Serena Homestay And Swimming Pool (Başlangıç fiyatı: 30 €) evcil hayvanlara izin veriyor. Seyahatinizde evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayın!

Hải Phòng şehrindeki Bar içeren oteller için hangi promosyonlar var?

Trip.com, kullanıcılarına yıl boyunca çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'da sunulan promosyonlar için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Bar İçeren Hải Phòng Otelleri Hakkında Bilgiler

Otel Sayısı83
Yorum Sayısı5,483
En Yüksek Fiyat669 €
En Düşük Fiyat21 €
Ortalama Fiyat (Hafta içi)67 €
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)70 €