Nasu District

Park Yeri Olan Nasu District Otelleri

Park Yeri içeren en iyi Nasu District otelini bulmak için tarihlerinizi seçin.

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Park Yeri Olan Popüler Nasu District Otelleri

Park Yeri içeren Nasu District otelleri seçkimizi keşfedin
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
99+
グランドメルキュール那須高原リゾート&スパ
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Grand Mercure Nasu Highlands Resort & Spa misafirlere Nasu Rindo Gölü ile 2 dakika sürüş mesafesinde ve Nasu Safari Parkı ile 9 dakika mesafede konaklama olanağı sunuyor. Bu aile dostu otel Fujishiro Seiji Müzesi ile 7 km (4,4 mi) ve Sessho-seki ile 8,6 km (5,3 mi) mesafede. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi ve dinlenebilmesi için kaplıca, sauna ve sezonluk açık havuz bulunmaktadır. Bu otelde misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, atari salonu/oyun odası ve otelde alışveriş vardır. Akşam yemeği için Le SENSORIEL ideal, bu restoranı yerel ve uluslararası mutfak alanında uzmandır. Ayrıca kahve dükkânında/kafede hafif yemek servisi yapılmaktadır. Misafirlere her gün 7 ve 09.30 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Otelde konferans alanı ve 6 toplantı odası vardır. Ücretsiz otopark vardır. Misafirler için düz ekran televizyon olan 189 oda mevcuttur. Odada ücretsiz kablosuz internet vardır. Özel banyo, duş/küvet kombinasyonu, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır. Istek üzerine oda/kat hizmeti sunulur, ütü/ütü masası istenebilir.

"ラウンジがあることを知らずに行ったのですが、 お酒もお菓子も充実していて、 清潔感&高級感もあり、クリスマスツリーもあって、 とってもリラックスして友人とおしゃべりを楽しむことができました! 館内は全て清潔で、文句なしです! お風呂も綺麗で広くて、2時間くらい露天風呂を楽しんじゃいました😆🫶🏻 お風呂上がりのドリンクも美味しいです。 とーっても贅沢に時間の流れるホテルでした。 山の景色も美しいです。 ありがとうございました❤️"
Harika
71 yorum
9,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 853.634 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
ホテル四季の館 那須
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Hotel shiki no yakata NASU konaklamanızda, Nikko Ulusal Parkı ve Nasu Rindo Göl Manzarası ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu spa otel Nasu Highland Parkı ile 7,2 mi (11,6 km) ve Nasu Animal Kingdom (Hayvanat Bahçesi) ile 9,3 mi (14,9 km) mesafede. Spada misafirlerimize masaj sunulmaktadır. Bu otelde misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı vardır. Hotel shiki no yakata NASU misafirlerine restoranda yemek servisi yapılıyor. Oteldeki bar/oturma salonu misafirlere içecek servisi yapıyor. Misafirlere her gün 07.30 ve 09.30 arasında ücretli kontinental kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Misafirler için tren istasyonundan otele ücretsiz transfer mevcuttur. Ayrıca ücretsiz otopark bulunur. 30 odada buzdolabı ve düz ekran televizyon mevcuttur. Odalarda özel balkon bulunur. Odada ücretsiz kablosuz internet vardır. Özel banyoda ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır.

"温泉が沢山あって気持ちよかったそうです"
Harika
3 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 3.555.039 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
ウェルネスの森 那須
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Wellness Forest NASU konaklamanızda, Nikko Ulusal Parkı ve Nasu Highland Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu otel Nasu Animal Kingdom (Hayvanat Bahçesi) ile 9,6 mi (15,5 km) ve Emile Galle Müzesi ile 0,6 mi (0,9 km) mesafede. Bahçe ile manzaranın tadını çıkartın ve ücretsiz kablosuz İnternet ve banket salonu gibi imkânlardan/kolaylıklardan yararlanın. Misafirlere her gün 07.30 ve 09.30 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, resepsiyonda emanet kasası ve Otomatik satış makinesi mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 47 klimalı oda buzdolabı ve düz ekran televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyo, ayrı küvet ve duş, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi vardır. Misafirlerimiz için telefon bulunmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"少し遅かったかなと思ながら那須紅葉を見に、折角だからそのまま一泊。という事でウェルネスの森 那須に宿泊しました。 施設的には古い施設ですがどこも清潔に保たれている様でした、傷や打痕は流石に仕方なしとやや古さは感じられました。 アメニティサービスは省力化でロビーから必要なものを持っていく最近の流れ、しかしアメニティー自体は安価な安物では有りませんでした。 安いビジホでは時々シェーバーで自傷する慌て者ですが、少し注意すれば防げました(自嘲) 風呂(貸切も有)、食堂、スタッフ、コスト 総じて良い印象でした。 夕食は外食して行ったので判りませんが、朝食は種類が多くて小食夫婦で松の彼は大変なくらいでした。 タイミングが良かったのか貸切風呂も楽しめましたし、大浴場にも入り内湯外湯と共に疲れを癒すことが出来ました。 宿泊日は北風が強く駐車は道路(北)側の駐車場所だったので、分ってはいましたが翌朝車の松の枯れ葉除去が大変でした。"
Çok İyi
28 yorum
8,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.643.642 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
SANU 2nd Home 那須1st
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki kulübe konaklamanızda, Nikko Ulusal Parkı ve Nasu Highland Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız. Bu kabin Nasu Keiryu Parkı ile 1,7 mi (2,8 km) ve Nasu Safari Parkı ile 2,1 mi (3,3 km) mesafede. Zemin katta teras ile manzaranın tadını çıkartın. Misafirler için birden fazla dil bilen personel ve çamaşırhane vardır. Ücretsiz otopark vardır. Klimalı bu kabinde mutfak, buzdolabı ve fırın var. Size özel, balkon vardır. Keyifli vakit geçirmeniz için ücretsiz kablosuz internet sunuluyor. Misafirlerin konforu için masa ve mikrodalga fırın sunulmaktadır.
Mükemmel
3 yorum
10/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 3.199.801 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
SANU 2nd Home 那須3rd
Nasu District Otelleri
SANU 2nd Home Nasu 3rd, seyahat veya çalışmayla geçen bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Tesisin 14 ücretsiz kaplıca'larını ziyaret ederek kendinizi ödüllendirin. Pillerinizi şarj etmek veya sadece rahatlamak için tesisin sauna adresini ziyaret edin. Bu daire'ta ayrıca barbekü dahil tesisler bulacaksınız. Tesise giderken ücretsiz otoparkını kullanabilirsiniz.

"如果不開車不會日語千萬別選這家,首先它需要網上checkin,還要加入會員,非常麻煩!還有就是我們選的是三人入住,之前我們三人住過新野,市三張單獨的床,這家是給你兩張1.4米的床,睡起來不舒服!但是房間的的東西倒是一應俱全!"
Çok İyi
5 yorum
8,5/10
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
リゾナーレ那須
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Hoshino Resorts RISONARE Nasu konaklamanızda, Nasu Highland Parkı ile 3 dakika sürüş mesafesinde ve Nikko Ulusal Parkı ile 8 dakika mesafede olacaksınız. Bu otel Nasu Animal Kingdom (Hayvanat Bahçesi) ile 11,2 mi (18,1 km) ve Nasu Keiryu Parkı ile 2,8 mi (4,5 km) mesafede. Otelde misafirlere masaj, vücut bakımı ve yüz bakımı sunulmaktadır. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı sunulmaktadır. Bu otelde, 2 restoran ve kahve dükkânı/kafe dâhil olmak üzere, yemek servisi yapılan çok sayıda mekan var. Misafirler için her gün ücretsiz resepsiyon mevcuttur. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, birden fazla dil bilen personel ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. Misafirler için 43 odada ısıtmalı zemin ve LCD televizyon vardır. Odalarda özel balkon bulunur. Odada ücretsiz kablosuz internet vardır. Misafirlerimize emanet kasası, kahve/çay makinesi ve telefon ile ücretsiz şehir içi telefon görüşmesi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır.

"포코포코도 멋있고. 오토 세트도 멋있어요!!! 조용하고 친절하고 맛있고 멋집니다!!! 비싸지만 않다면 더 좋겠지요?? ㅎㅎㅎㅎ"
Harika
12 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 5.922.415 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
ホテルフロラシオン那須 日帰り温泉
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Hotel Floracion Nasu konaklamanızda, Nikko Ulusal Parkı ve Nasu Cam Resimleri Müzesi ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu otel Nasu Highland Parkı ile 7,4 mi (11,9 km) ve Hazine Taşı Avı Parkı ile 2,8 mi (4,4 km) mesafede. Misafirler kaplıca gibi dinlenme fırsatlarından yararlanabilir veya zemin katta teras ve bahçe keyfiyle manzaranın tadını çıkartabilir. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve ortak alanda televizyon sunulmaktadır. Hotel Floracion Nasu misafirlerine restoranda yemek servisi yapılıyor. Misafirlere Hafta içi 07.30 ve 09.30 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, 24 saat açık resepsiyon ve asansör mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. 50 odada buzdolabı ve düz ekran televizyon mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için uydu kanalları vardır. Banyolarda saç kurutma makinesi ve terlik vardır. Misafirlere emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"位置較偏僻,眼見主要日本遊客,房間寬敞,但裝修比較舊式,早餐晚餐一般,酒店附近風景優美,還可以睇到日出,所有職員服務態度10分好,整體價錢實惠,不可以要求過高,但係到那須附近景點亦比較方便,到Teddy Bear 博物館亦只需大概20分鐘路程。 "
Çok İyi
40 yorum
8,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.155.852 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
43
薪サウナ貸切|BBQセットも込み|那須の一棟貸し|nasu room
Nasu District Otelleri
Barrel Sauna & BBQ All-Inclusive Stay | nasu room'da konakladığınızda, Nasu'nin sunduğu her şeyi keşfetmek için mükemmel bir konumda olacaksınız. Pillerinizi şarj etmek veya sadece rahatlamak için tesisin sauna adresini ziyaret edin. Bu yazlık'ta barbekü erişimine sahip olacaksınız. Tesiste otopark mevcuttur.
Olağanüstü
9,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 4.042.830 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99
ホテル森の風那須
Nasu District Otelleri
Nasu bölgesindeki Hotel Mori No Kaze Nasu konaklamanızda, Nasu Rindo Göl Manzarası ve Emile Galle Müzesi ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu otel Nasu Highland Parkı ile 7,2 mi (11,6 km) ve Nasu Rindo Gölü ile 1,2 mi (2 km) mesafede. Oteldeki masaj ile yorgunluk atın veya sauna gibi dinlenme imkânlarından yararlanın. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve otomatik satış makinesi sunulmaktadır. Hotel Mori No Kaze Nasu içindeki 2 restoran yemek servisi yapmaktadır. Oteldeki bar/oturma salonu misafirlere içecek servisi yapıyor. Misafirlere her gün 7 ve 9 arasında ücretli Japon kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için lobide ücretsiz gazete servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Misafirler için tren istasyonundan otele ücretsiz transfer mevcuttur. Ayrıca ücretsiz otopark bulunur. 90 odada buzdolabı ve düz ekran televizyon mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyoda ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır. Misafirlere masa ve elektrikli su ısıtıcıları gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"親子で宿泊しました。まだホテルが出来てから7年と新しいホテルであることもありますが、ロビー、お部屋、お風呂、レストランもよく清掃されていて綺麗でした。 アメニティも充実していて、クレンジング、洗顔、フェイスローション、フェイスミルクのボトルもお部屋にありました。DHCのホテル用アメニティで使い心地も良かったです。 飲み物も、緑茶、ほうじ茶、紅茶、アップルティー、コーヒーと種類も豊富で、おしゃれなデロンギの電気ケトルも良かったです。 夕食、朝食はどちらも和食をいただきましたが、とても美味しかったですし、レストランの方達の対応も良くて満足でした。 夕食は、1つ1つのお料理は少量ずつですが、種類が多いので、女性はデザートが来るまでにお腹がいっぱいになって来ます。沢山食べる男性には少し足りないかもしれないので、おかわり出来る炊き込みご飯を食べたり、お夜食処の麺を食べたらいいのかなと思います。 お野菜もお魚もあり、体にも良さそうなご飯ですが、好き嫌いが多いお子様にはバイキングのあるホテルがいい部分があると思います。 売店のお土産は、那須のお菓子や、フルーツパーク森の風のジャム、お酒、キーホルダー、子供のおもちゃなどがありますが、最低限の品揃えという感じ。 お土産を見ることが好きな私には少し物足りなかったですが、観光中には色々なお店があるので、ホテルでは温泉やお部屋でゆっくり過ごせるようにとホテル側の意図があるのだと思いました。 温泉は、部屋から持って行くバスタオルやフェイスタオル、濡れたタオルを入れられるビニール袋や靴下も濡れても大丈夫な籠が部屋に用意されていて便利でした。 内風呂、露天風呂、様々な温泉に浸かることが出来て、気持ち良かったし、楽しかったです。 天気が悪くて、夜は星空が見えなかったことが残念でしたが、そこは運次第。 お風呂上がりには無料のアイスキャンディーやフルーツビネガードリンクが用意されていました。 評価が良くて行ったら、思っていたほどではなくてガッカリした経験がありますが、こちらのホテルは落ち着いた雰囲気のホテルで、大人には本当に最高のホテルでした。 また行きたいと思います。"
Çok İyi
18 yorum
8,9/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 2.089.016 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Rakuten STAY VILLA 那須
Nasu District Otelleri
Rakuten STAY VILLA Nasu, seyahat veya çalışmayla geçen bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Pillerinizi şarj etmek veya sadece rahatlamak için tesisin sauna adresini ziyaret edin. Bu aile yanında konaklama'ta otomat erişimine sahip olacaksınız. Arabayla gelen konuklar tesisin otoparkını kullanabilirler.

"Easy to find with parking, located a short drive from many of the attractions in Nasu. Ample parking and in-room check-in with room PIN code E-mailed to you before hand. Spacious and clean, with projector in the room and TV outside. The 'artificial' Onsen is a nice touch and all the essentials were there."
Harika
48 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.988.277 IDR
Müsaitlik Durumuna Bak
Park Yeri İçeren Tüm Nasu District Otellerine Göz Atın

Nasu District Otelleri İçin Misafirlerin Yaptığı Yorumları Keşfedin

Tümünü görüntüle
İdeal konaklama yerini bulmanıza yardımcı olması için gerçek seyahatseverlerin özgün puanlarını ve yorumlarını keşfedin
9,9/10
Mükemmel
HHappy ChanServices very good and breakfast & dinner are very good taste
Nasuonsen Shinshunnokago/Hewitt Resort

Nasuonsen Shinshunnokago/Hewitt Resort

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:6.086.779 IDR
9,6/10
Olağanüstü
AAnonim KullanıcıAmazing place within a peaceful neighbourhood. The hotel has several unique activities to try and not to mention the amazing staff they have. Loved every bit of it!
Iizukatei

Iizukatei

Nakagawa Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:2.592.713 IDR
8,9/10
Çok İyi
MMisafir Kullanıcı部屋が綺麗と広かった。 温泉も気持ちよかった。すごく良い泊まりでした。
Resort Hotel Raki House Nasu

Resort Hotel Raki House Nasu

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:1.375.888 IDR
8,8/10
Çok İyi
LLingke LawTraditional Onsen Hotel! Staffs were friendly, food were nice! Onsen with landscaping, not big but pretty nice!
Nasu Onsen Sanraku

Nasu Onsen Sanraku

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:5.819.024 IDR
8,6/10
Çok İyi
TTCkY22Excellent service. Nice facilities with great quality of onsen(indoor as well outdoors). Food is very good served with Japanese traditional cuisines .
Ohmaru Onsen Ryokan

Ohmaru Onsen Ryokan

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:1.683.408 IDR
8,5/10
Çok İyi
DdunhkThe buffet, public bath area, room, staff and etc. are all perfect!!! Especially the game center, swimming pool and the musical performance at the night. You can simply spend a few days in the resort! It is close to the attractions so the place is perfect!
Hotel Epinard Nasu

Hotel Epinard Nasu

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:2.160.594 IDR
8,5/10
Çok İyi
MMisafir KullanıcıAURA 투명 돔을 경험하기 위해 일부러 찾았습니다. 느낌이 좋았습니다. 다양한 형태의 독립된 객실이 있습니다만, AURA 돔에서 잘 때는 화장실, 욕실이 공용공간을 사용해야 합니다. 붙어있는 하이랜드 파크 무료 입장이 가능해서 선물을 받은 느낌입니다.
Towa Pure Cottages

Towa Pure Cottages

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:4.477.600 IDR
8,1/10
Çok İyi
LLesSimRoom is big and clean for familly. Only toilet, no bath in our room. You can bath at the public bath Have a pool table, 2 table tennis table for booking. Free to use.. Note if u select included breakfast and dinner, you will be only get frozen bento. Same selection for dinner and breakfast. No restaurants.
YU-FURI NASU-TAKAO ONSEN LODGE

YU-FURI NASU-TAKAO ONSEN LODGE

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:593.832 IDR
7,7/10
İyi
Kkazunori niheiサウナ付きお風呂でゆっくりできました。朝ご飯のバイキングもたいへん美味しく頂きました、ホールの方には丁寧に接して頂きすごく気持ちよかったです、ありがとうございました!
Hotel Laforet Nasu

Hotel Laforet Nasu

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:1.055.112 IDR
7,1/10
00350****房間乾淨規範,服務熱心。早餐結束時間記錯了,收檔時候才進去。不但請我開始,還給我指引。大家都默默地等着,我抓緊打了飯菜,示意她們可以收了。但都等到我離開,才開始收。第三次入住,確實放心
Blancvert Nasu Onsen Hotel

Blancvert Nasu Onsen Hotel

Nasu Otelleri
Gecelik başlangıç fiyatı:1.039.206 IDR

Sıkça Sorulan Sorular

Parking içeren popüler Nasu District otelleri hangileri?

Parking içeren Nasu District otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

Parking içeren Nasu District otelleri için hafta içi ortalama fiyat 6.068.672 IDR, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 6.768.201 IDR.

Parking içeren hangi Nasu District otelleri romantik bir ortam sunuyor?

Parking içeren çiftler için uygun birçok Nasu District oteli var. Örneğin Hotel Floracion Nasu (Başlangıç fiyatı: 1.328.169 IDR) yıl dönümü kutlamak için ideal bir otel.

Parking içeren lüks Nasu District otelleri hangileri?

Nasu District şehrindeki Parking içeren oteller için hangi promosyonlar var?

Trip.com, kullanıcılarına yıl boyunca çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'da sunulan promosyonlar için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Park Yeri İçeren Nasu District Otelleri Hakkında Bilgiler

Otel Sayısı71
Yorum Sayısı645
En Yüksek Fiyat13.347.967 IDR
En Düşük Fiyat1.413.002 IDR
Ortalama Fiyat (Hafta içi)6.068.672 IDR
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)6.768.201 IDR