Negros Oriental

Spa İçeren En İyi Negros Oriental Otelleri

Spa içeren en iyi Negros Oriental otelini bulmak için tarihlerinizi seçin.

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Spa İçeren En İyi Negros Oriental Otelleri ve Resortları | Trip.com

Spa içeren Negros Oriental otelleri seçkimizi keşfedin
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
72
Negros Oriental Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Masaj odası
Çok İyi
239 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 91 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Negros Oriental Otelleri
Mahi Mahi Dive Resort konaklamanızda Zamboanguita bölgesinde, Malatapay Pazarı ile 3,8 km (2,4 mi) ve Red Rock Kaplıcası ile 32,8 km (20,4 mi) mesafede olacaksınız. Bu otel Pulangbato Şelalesi ile 33,7 km (20,9 mil) ve Balanan Gölü Park ile 37,5 km (23,3 mil) mesafede. Oteldeki masaj ile yorgunluk atın veya açık havuz gibi dinlenme imkânlarından yararlanın. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet ve tur/bilet desteği sunulmaktadır. Otelin restoranı misafirlere öğle yemeği veya akşam yemeği servisi yapıyor. İsteyenler için kahve dükkânında/kafede yemek servisi ve belirli saatlerde oda servisi seçeneği de mevcut. Oteldeki bar/oturma salonu misafirlere içecek servisi yapıyor. Misafirlere her gün 7 ve 10 arasında ücretli kontinental kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için birden fazla dil bilen personel, valiz dolabı ve çamaşırhane mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. Misafirler minibar ve LED televizyon bulunan 11 ayrı ayrı dekore edilmiş odada evlerinin konforunu yaşayabilir. Odalarda özel mobilyalı balkon veya avlu bulunur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için uydu kanalları vardır. Özel banyo, duş kabini, geniş duş başlıkları ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri vardır.

"We had a truly amazing stay, thank you to all the staff, your hospitality/kindness/smiley faces were amazing 👍 The Resort was small and cute,& right on the beach/sea & the attention to detail for all the guests was brilliant.. The rooms were spacious, very clean with all the amenities, including a mini bar. Our introduction to the Scuba Diving course was brilliant, and I would tell anyone who wants to do Scuba Diving for the 1st time to go to this resort. Donde the Dive instructor was brilliant, very efficient & conscious re health/safety, BUT had the best personality to make you feel at ease. Any nerves we may have had in the swimming pool, @ our introduction, were all gone when we were sitting on the Sea Bed watching a Sea Turtle sleep 😂 I never thought at the start of the day, we would end the day having done two amazing Dives, We will definitely be back to do another Dive the ” next” step with Donde👍The Food was also amazing, my husband enjoyed the fresh Tuna tapa👍 Lots of variety, and very well priced including the Vino👍 The Breakfast was the best of all the resorts we've stayed in the Philipines, & that is normally the negative in any of my reviews😂 Thankyou to all the staff we look forward to seeing you all again soon. Keep your smiley faces👍"
Çok İyi
24 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 200 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
48
Negros Oriental Otelleri
Go Hotels Dumaguete, seyahat veya çalışmayla geçen bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Konaklamanız sırasında tesis bünyesindeki spa ziyaretiyle kendinizi şımartın. Bu mülk aynı zamanda bavul depolama sunmaktadır. Tesiste otopark mevcuttur.

"It’s near Robinsons Mall and other places like bus stations but it is not quiet clean. Sheets seems not washed properly. First floor room smells, I had problems with opening it a few times with my key card too. 🥺"
Harika
196 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 78 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
96
UNWND Boutique Hotel Dumaguete
Negros Oriental Otelleri
Sibulan bölgesindeki UNWND Boutique Hotel Dumaguete konaklamanızda, Ninoy Aquino Freedom Park ve Negros Convention Center ile 5 dakika sürüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu otel Silliman Üniversitesi Ana Kampüsü ile 1,8 mi (2,9 km) ve Rizal Boulevard ile 2,2 mi (3,5 km) mesafede. Açık havuz, sauna ve spor salonu dâhil sunulan dinlenme fırsatlarından yararlanın. Bu otelde misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve atari salonu/oyun odası vardır. Misafirlere öğle yemeği, akşam yemeği veya hafta sonu geç kahvaltı servisi otelin restoranı Mamser Restaurant tarasfından yapılıyor, ayrıca belirli saatlerde oda servisi imkanı mevcut. Oteldeki bar/oturma salonu misafirlere içecek servisi yapıyor. Misafirlere her gün 7 ve 10 arasında ücretsiz alakart kahvaltı servisi yapılmaktadır. Resepsiyon personeli sınırlı saatler içinde hizmet verir. Ücretsiz otopark vardır. Misafirler için 18 klimalı odada Akıllı televizyonlar mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için uydu kanalları vardır. Özel banyo, duş kabini, geniş duş başlıkları ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri vardır. Misafirlere elektrikli su ısıtıcıları ve ücretsiz poşet çay/hazır kahve gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca istek üzerine oda/kat hizmeti verilmektedir.

"Place was amazing. It was near the airport and the facilities are top-notched. It was so easy to get room service, and the staff was great! They have a spa, bar, and pool. This was the best part of my Dumaguete trip 😆"
Harika
49 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 238 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Negros Oriental Otelleri
Dauin bölgesindeki Pura Vida Beach & Dive Resort misafirlere deniz kıyısında, Dauin Kilisesi ve Malatapay Pazarı ile 10 dakika sürüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu plaj olan otel Talinis Dağı ile 7,6 mi (12,3 km) ve Robinsons Dumaguete Shopping Center ile 8,3 mi (13,3 km) mesafede. Spada misafirlerimize masaj sunulmaktadır. Misafirlerimiz için açık havuz, sauna ve spor salonu mevcuttur. Bu otelde ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve banket salonu sunulmaktadır. Restoranda yemek servisi yapılıyor, ayrıca otelde oda servisi sunuluyor. Oteldeki bar/oturma salonu misafirlere içecek servisi yapıyor. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Otelde konferans merkezi ve toplantı odaları vardır. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 27 klimalı oda minibar ve düz ekran televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyo, duş kabini, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve bide vardır. Misafirlere emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"Schöne, sehr gepflegte Anlage. Aufmerksames und gut es Personal, sowie eine verlässliche und schmackhafte Küche. Preise im Vergleich am oberen Ende, auch für die Standardzimmer. Direktbuchung war teurer als auf booking/Trip.com, was etwas ungewöhnlich war. Bequeme Betten, mit der Möglichkeit Matratzen zu tauschen (hart/weich). Habe mich sehr wohl und umsorgt gefühlt."
Çok İyi
58 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 271 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
89
Negros Oriental Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Masaj odası
Çok İyi
59 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 141 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Vida Homes Condo Resort
Negros Oriental Otelleri
Dauin bölgesindeki Vida Homes Condo Resort misafirlere okyanus kıyısında, Dauin Kilisesi ile 1 dakika sürüş mesafesinde ve Malatapay Pazarı ile 12 dakika mesafede konaklama olanağı sunuyor. Bu plaj olan apart otel Belfry ile 13,7 km (8,5 mi) ve St Catherine of Alexandria Cathedral ile 13,7 km (8,5 mi) mesafede. Misafirlerimize tam donanımlı spada masaj ve vücut bakımı sunulmaktadır. Misafirlerimiz için 3 açık yüzme havuzu, sauna ve spor salonu mevcuttur. Bu apart dairede misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet, danışma (concierge) hizmetleri ve otelde hediyelik eşya dükkânı/gazete standı vardır. Uluslar arası mutfak sevenler için Pura Vida ideal, a denize sıfır restoranı misafirlere havuz manzarasına nazır ve açık havada yemek keyfi sunuyor. Ayrıca 24 saat oda servisi imkanı mevcut. Misafirler için içecek servisi yapılan bar/oturma salonu, plaj bar veya havuz kenarı barı vardır. Misafirlere her gün 06.30 ve 09.30 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için limuzin hizmeti, hızlı giriş ve hızlı çıkış mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 29 klimalı oda mikrodalga fırın ve düz ekran televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Banyolarda duş kabini, geniş duş başlıkları ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri bulunur. Misafirlere emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"什麼都貴 spa貴 餐廳貴 早餐不太好吃 但是住着真的舒服 房間很大 挨着沙灘 退潮還能去抓小螃蟹 晚上坐在陽台很安靜 很舒服 租個摩託車 去哪裡都方便 還偶遇了一大堆蝸牛 還有一衹鼩鼱 超級可愛"
Olağanüstü
26 yorum
9,5/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 551 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
57
Negros Oriental Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Ayak banyosu
Çok İyi
88 yorum
8,4/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 169 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
Negros Oriental Otelleri
Dauin şehrinde, Robinsons Place Dumaguete noktasına 17 km mesafede bulunan Infinity Diving Resort and Residences tesisi açık yüzme havuzu, ücretsiz özel park yeri, bahçe ve özel plaj alanı olanağı sunar. 3 yıldızlı bu otel tipi tesis, oda servisi, bagaj muhafaza alanı ve ücretsiz WiFi imkanı sunar. Konuklar, restoranda Afrika mutfağından yemekler ve Amerika mutfağından yemekler yiyebilir ya da bar imkanından faydalanarak kokteyl içebilir. Infinity Diving Resort and Residences tesisi konuklarına bide bulunan özel banyo, masa, su ısıtıcısı, buzdolabı, minibar, kasa, TV (düz ekran) ve veranda imkanı sunan klimalı odalar sağlar. Infinity Diving Resort and Residences tesisinde nevresim takımı ve havlu odalarda mevcuttur. Infinity Diving Resort and Residences tesisinde alakart kahvaltı sunulur. Infinity Diving Resort and Residences tesisi teras sunar. Dumaguete Çan Kulesi, Infinity Diving Resort and Residences tesisine 18 km uzaklıktayken Quezon Park 18 km uzaklıktadır. Sibulan Havaalanı 21 km mesafededir ve tesis, ücretli havaalanı servis aracı hizmeti sunar.

"Only accept Peso, not even USD, credit card, G Cash, not anything. Not providing bottle water bot allow bring any food and drink outside."
Çok İyi
17 yorum
8,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 173 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
88
Negros Oriental Otelleri
Dumaguete bölgesindeki Coco Grande Hotel konaklamanızda, Silliman Üniversitesi Ana Kampüsü ve Silliman University Anthropology Museum ile 15 dakika yürüyüş mesafesinde konaklayacaksınız. Bu otel Rizal Boulevard ile 0,8 mi (1,2 km) ve Negros Convention Center ile 0,9 mi (1,5 km) mesafede. Bu otelde sigara içmek için özel alanlar var. Restoranda yemek servisi yapılıyor, ayrıca otelin kahve dükkânında/kafede hafif yemek servisi yapılıyor. Barda/oturma salonunda misafirlerimize içecek servisi yapılmaktadır. Misafirlere her gün 6 ve 10 arasında ücretsiz kontinental kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. 25 klimalı oda mevcuttur. Odada ücretsiz kablosuz internet vardır.

"I only stayed here one night flying in late and catching a ferry the next morning. The hotel is in a great spot to take a walk along the water that night, and then super easy to walk to the ferry terminal the next morning. Very nice hotel and a huge room. Staff was awesome, too. I will definitely stay here again next time I'm in Dumaguete."
Çok İyi
45 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 148 PLN
Müsaitlik Durumuna Bak
Spa İçeren Tüm Negros Oriental Otellerine Göz Atın

Negros Oriental Otelleri İçin Misafirlerin Yaptığı Yorumları Keşfedin

Tümünü görüntüle
İdeal konaklama yerini bulmanıza yardımcı olması için gerçek seyahatseverlerin özgün puanlarını ve yorumlarını keşfedin

Salaya Beach Houses

9,3/10
Harika
Yayınlanma tarihi17 Şub 2024
Misafir Kullanıcı
Sehr schönes kleines Boutique Hotel mit tollem tropischen Garten und mit 91m2 Apartments. Super gutes Essen, schöne Cocktails und ein sehr guter, immer freundlicher Service. Es ist alles sehr sauber, die Lage ist hervorragend und das Hausriff eignet sich hervorragend zum Schnorcheln.
Gecelik başlangıç fiyatı:1.047 PLN

Lavanya Beach and Dive Resort

9,1/10
Harika
Yayınlanma tarihi28 Nis 2023
Misafir Kullanıcı
Lavagni Beach and Dive Resort In April, we rested at the Lavania Hotel. I really enjoyed the city of Zambogita within walking distance. Shops, market, pharmacy, fruit. All in all, there's everything for a cute getaway Wonderful and caring hosts Ron and Kim. Great scuba diving and diving under the direction of the hotel owners! I recommend this corner of the Philippines to tourists
Gecelik başlangıç fiyatı:177 PLN

Atmosphere Resorts & Spa

8,9/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi11 Oca 2023
Misafir Kullanıcı
On the pricier side, but worth it. It's wonderful; staff, diving options, location, massages, the design of the resort, and the room/house you stay in, all of it.
Gecelik başlangıç fiyatı:912 PLN

Coast Wise Hotel Dumaguete

8,8/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi27 Kas 2025
Misafir Kullanıcı
The location of the hotel is close to the pier, walking distance to rizal boulevard and siliman university  if you wanna stroll around the city. The hotel is new, staff were nice and friendly, rooms were big enough to stay for 4 people in 1 room, comfy beds, bathroom was good size and worth the money. 
Gecelik başlangıç fiyatı:150 PLN

Villa in Blue

8,5/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi9 Nis 2026
Valchef
Good place for diving but we are not divers no beach absolutely no 6/10
Gecelik başlangıç fiyatı:232 PLN

Dumaguete Springs Apartment

8,2/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi17 Şub 2026
Misafir Kullanıcı
Большая квартира, 80 кв. Большая площадь с детьми это отличный вариант. Единственное что не работала микроволновая печь, но она была и не нужна. Есть газовая плита и холодильник. Кондиционер работает хорошо
Gecelik başlangıç fiyatı:158 PLN

Liquid Dive Resort

7,7/10
İyi
Yayınlanma tarihi3 Eki 2023
Misafir Kullanıcı
Резорт для драйверов ПЛЮСЫ: 1.Если хотите отоспаться и уединится от окружающих,то этот резорт для вас! 2. Живописность самого резорта, это просто красота, постоянно поддерживают чистоту и порядок внутри резорта 3. Персонал это просто душки и лапусики, очень дружелюбные, сервис на высшем уровне 4 вода в неограниченном количестве 5 еда офигенно вкусная и сравнительно недорогая 6. Кондиционеры работают отлично МИНУСЫ: 1. вода в душе грязная 2. Нет пляжа возле резорта 3. Отдален от центра 4. Дорога к резорту ужасная, но на 2 день уже не кажется такой страшной!
Gecelik başlangıç fiyatı:164 PLN

Sıkça Sorulan Sorular

Spa içeren popüler Negros Oriental otelleri hangileri?

Negros Oriental seyahatiniz ister iş ister gezi amaçlı olsun, Hotel Essencia (Başlangıç fiyatı: 99 PLN) , Go Hotels Dumaguete (Başlangıç fiyatı: 97 PLN) ve Sierra Hotel (Başlangıç fiyatı: 153 PLN) ideal birer otel seçeneği.

Spa içeren Negros Oriental otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

Spa içeren Negros Oriental otelleri için hafta içi ortalama fiyat 450 PLN, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 452 PLN.

Spa içeren lüks Negros Oriental otelleri hangileri?

Spa içeren Negros Oriental otellerinin çoğu lüks bir ortam sunuyor. Salaya Beach Houses çok popüler.

Spa içeren hangi Negros Oriental otelleri evcil hayvanlara izin veriyor?

Mahi Mahi Dive Resort (Başlangıç fiyatı: 265 PLN) evcil hayvanlara izin veriyor. Seyahatinizde evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayın!

Negros Oriental şehrindeki Spa içeren oteller için hangi promosyonlar var?

Trip.com, kullanıcılarına yıl boyunca çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'da sunulan promosyonlar için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Spa İçeren Negros Oriental Otelleri Hakkında Bilgiler

Otel Sayısı21
Yorum Sayısı963
En Yüksek Fiyat9.084 PLN
En Düşük Fiyat109 PLN
Ortalama Fiyat (Hafta içi)450 PLN
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)452 PLN