Chon Buri

3 Yıldız Chon Buri Otellerini Bulun

En yeni fiyatları ve müsaitlik durumunu kontrol etmek için seyahat tarihlerinizi girin

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+

Sizin için Chon Buri şehrinde 84 adet 3 Yıldız yıldızlı otel bulduk

En yeni fiyatları görmek için seyahat tarihlerinizi seçin.
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
99+
โรงแรมโก ชลบุรี ที่เซ็นทรัล ชลบุรี
Samet,Chon Buri Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Toplantı odası, Atıştırmalık büfesi, Ortak mutfak
Harika
678 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 86 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
55
เอ็น24 ชลบุรี
Nong Mai Daeng,Chon Buri Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Buzdolabı
Harika
51 yorum
9,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 60 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
โรงแรมเอสทู
Saen Suk,Chon Buri Otelleri
S2 Hotel misafirlere Chonburi (Ban Bang Saen (1)) bölgesinde, Bangsaen Plajı ve Bangsaen Roundabout Anıtı ile 10 dakika yürüme mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu plaj olan otel Laemtong Bangsaen Alışveriş Merkezi ile 0,6 mi (1 km) ve Burapha Üniversitesi ile 0,8 mi (1,3 km) mesafede. Açık havuz ve kapalı havuz dâhil dinlenme olanaklarından mutlaka yararlanın. Bu otelde misafirler için ayrıca ücretsiz kablosuz İnternet ve banket salonu vardır. Kawna, S2 Hotel misafirlerine yemek servisi yapıyor. Misafirlere Hafta sonu 6 ve 11 arasında ücretli açık büfe kahvaltı servisi yapılmaktadır. Misafirler için kuru temizleme/çamaşır yıkama servisi, 24 saat açık resepsiyon ve valiz dolabı mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. Misafirler için buzdolabı olan 105 oda mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Özel banyo, duş kabini, ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri ve saç kurutma makinesi vardır. Misafirlere emanet kasası ve masa gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca istek üzerine oda/kat hizmeti verilmektedir.
Harika
56 yorum
9,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 110 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
21
โคซี่ ซึวิว
Saen Suk,Chon Buri Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yüzme Havuzu, Deniz manzarası, Halk plajı
Harika
112 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 118 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
80
โรงแรม เดอะ ซี บางแสน
Saen Suk,Chon Buri Otelleri
Chonburi (Ban Bang Saen (1)) bölgesindeki The Sea Bangsaen Hotel Bangsaen Plajı ve Bangsaen Roundabout Anıtı ile 5 dakika yürüyüş mesafesinde konaklama fırsatı sunuyor. Bu otel Burapha Üniversitesi ile 0,5 mi (0,7 km) ve Laemtong Bangsaen Alışveriş Merkezi ile 0,8 mi (1,4 km) mesafede. Bu otelde sigara içmek için özel alanlar var. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, valiz dolabı ve asansör mevcuttur. Ücretsiz otopark vardır. Misafirler için 68 klimalı odada düz ekran televizyon mevcuttur. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Banyolarda duş kabini vardır. Misafirlerimize telefon ve ücretsiz şişe su gibi imkânlar ve kolaylıklar sunulmaktadır. Ayrıca günlük olarak oda/kat hizmeti verilmektedir.

"Very Convenient for Tourists ,Not Far From Center.There Are So many Restaurants Nearby Walking Distant Only.And 7-11 Just Right in Front, Quiet and Peaceful."
Çok İyi
371 yorum
8,0/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 79 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
83
โรงแรมไคท์ บางแสน บายโคโค่
Saen Suk,Chon Buri Otelleri
Ban Laem Thaen şehrinde, Bang Saen Plajı noktasına 200 m mesafede yer alan The Kite Hotel Bangsaen by Koko tesisi bahçe, ücretsiz özel park yeri ve teras olanağı sağlar. The Kite Hotel Bangsaen by Koko tesisi konuklarına masa, su ısıtıcısı, buzdolabı, kasa, TV (düz ekran), balkon ve içinde bide yer alan bir özel banyo imkanı sunan klimalı odalar sağlar. Konuk odaları gardırop içerir. Suvarnabhumi Havaalanı 69 km uzaklıktadır.

"เป็นโรงแรมใหม่ สะอาด ที่จอดรถเยอะ ใกล้หาดบางแสน ชอบเพราะห่างไกลจากเส้นที่รถติด ขับรถไปไหนมาไหนสะดวก แต่ห้องเพดานค่อนข้างเตี้ย ไม่โปร่ง ไม่มีอาหารเช้า ไม่มีสระว่ายน้ำ ถ้าเทียบกับราคาที่จองวันเข้าพัก เริ่มต้น2,000 ถือว่าแรงไป แต่เทียบกับโรงแรมในพื้นที่กับความใหม่ ก็ยอมจ่ายค่ะ เตียงนุ่มมากๆ ฝักบัวแรงสะใจ ห้องหอม แต่ช่วงที่ไปมีช่างมาซ่อม ช่วงเช้า10.00 จะได้ยินเสียงรบกวนดังมากๆจนตื่น"
Harika
204 yorum
9,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 104 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
64
โรงแรมบีทู อมตะนคร พรีเมียร์
Don Hua Lo,Chon Buri Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yüzme Havuzu, Fitness salonu, Park Yeri
Çok İyi
787 yorum
8,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 69 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
40
Ban Suan,Chon Buri Otelleri
Chon Buri'nin Ban Suan bölgesinde yer alan paradiseinn chonburi, eğlence veya iş amacıyla seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde konumlandırılmıştır. Arabayla gelen konuklar tesisin otoparkını kullanabilirler.
2 yorum
7,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 65 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
99+
โรงแรมบางแสนวิลล่า
Saen Suk,Chon Buri Otelleri
Öne çıkan olanaklar:Yüzme Havuzu, Toplantı odası, Çamaşırhane hizmeti
Çok İyi
36 yorum
8,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 82 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
38
อนัญญา เรสซิเดนซ์ เซอร์วิส อพาร์ตเมนต์
Don Hua Lo,Chon Buri Otelleri
Chonburi (Don Hua Lo) bölgesindeki Ananya Residence Service Apartment misafirlere Chonburi Hastanesi ve Amata Nakorn Endüstri Parkı ile 15 dakika sürüş mesafesinde konaklama olanağı sunuyor. Bu otel CentralPlaza Chonburi ile 15,1 km (9,4 mil) ve Ang Sila Budist Tapınağı ile 18,5 km (11,5 mil) mesafede. Misafirlerimiz için açık havuz ve sauna bulunmaktadır. Bu otelde misafilere ücretsiz kablosuz İnternet ve tur/bilet desteği sunulmaktadır. Restoranda yemek servisi yapılıyor, ayrıca otelde belirli saatlerde oda servisi sunuluyor. Misafirler için 24 saat açık resepsiyon, çamaşırhane ve resepsiyonda emanet kasası mevcuttur. Misafirler için gidiş-dönüş havaalanı transfer servisi 24 saat ücretli olarak hizmet vermektedir, ayrıca otelde ücretsiz otopark vardır. Misafirler için 40 klimalı odada buzdolabı ve mikrodalga fırın mevcuttur. Yemeklerinizi ortak/genel mutfakta hazırlayın. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz internet sunulmaktadır. Misafirlerimizin iyi vakit geçirebilmesi için kablolu TV kanalları vardır. Banyolarda duş/küvet kombinasyonu, geniş duş başlıkları ve ücretsiz banyo/kozmetik ürünleri bulunur.

"ห้องสะอาดดีแยกสัดส่วนชัดเจนครับ มีอุปกรณ์ เช่น ตู้เย็น กาต้มน้ำร้อน เตาอบไมโครเวฟ ให้ใช้ด้วย ดีครับ"
Çok İyi
97 yorum
8,1/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 53 AED
Müsaitlik Durumuna Bak
Tüm 3 Yıldız Chon Buri Otellerine Göz Atın

Sizin gibi seyahatseverlerin Chon Buri otelleriyle ilgili düşüncelerine göz atın

Tümünü görüntüle
İdeal konaklama yerini bulmanıza yardımcı olması için gerçek seyahatseverlerin özgün puanlarını ve yorumlarını keşfedin

Baan I Un Pool Villa

9,9/10
Mükemmel
Yayınlanma tarihi28 Şub 2025
Misafir Kullanıcı
Fantastic stay at this small resort we moved here after booking at another hotel for 2 nights at twice the price but we were fooled by the pictures and the false information about the location so looking on Trip.com whilst having a meal we managed to find this gem of a place only had one night stay but wish I had found this earlier you can order food from the menu Thai and European food etc pool with jacuzzi was a dream and rooms although classed as standard I have stayed in deluxe rooms not as good as these and 4 rooms on ground floor so if you are mobility impaired you can request these rooms all in all it was so good I have booked next week for 4 nights I would award 7 out of 5 stars I am not one for pictures but I attach 1 of the bed on arrival
Gecelik başlangıç fiyatı:123 AED

Bbg Seaside Luxurious Service Apartment

9,1/10
Harika
Yayınlanma tarihi26 Şub 2025
Misafir Kullanıcı
Most important is to replace the pillows with on hats on and on soft on for guests. Now cannot sleep well and have to use big towels to get the comfort. Bed and Pillows are important to give comfort to the customers nowadays in any hotels. Take a look of the Centara group or other hotel groups, they have their standards for the mix of the further or artificial materials inside. The lights location in the ceiling disturbs guests in sleeping. There should be floor lighting. Guests are mot get use to the environment. They need basic lighting feel security and going to wash room at night.
Gecelik başlangıç fiyatı:184 AED

Sunrise good view @ East Ville Bangsaen

8,9/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi26 Kas 2025
TRIN.N
Condominium room for daily rental Easy to chick in and check out by yourself. Homey and comfortable to take a rest with fully necessary amenities. A few minutes to Bang Saen beach by car or Grab. Easy to go back to Bangkok via both Chonburi Outer Ring road or Bang Saen beach side road with seaview on Chonlamakwithi Bridge. This morning I had enough time to have a cup of coffee at Amazon Cafe' Chonlamakwithi Bridge branch and a dish of BBQ'n Crispy Pork Rice with Red Sauce at Na Genk Old Market. (Last 4 photos) 35 minutes to Bang Phlee Noi in the morning via Burapawithi Toll road, not bad for working day. If you need to try Air BNB for overseas travelling, try this !
Gecelik başlangıç fiyatı:83 AED

Coco Beach Resort Bangsaen

8,9/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi3 Ağu 2023
Anonim Kullanıcı
Very clean. Good location. Attentive staff and service. Comfy bed (though the pillows could use some improvement)
Gecelik başlangıç fiyatı:126 AED

Blu Monkey Boutique Bangsaen

8,7/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi19 Tem 2025
แรบบิท
ปกติพักกับพี่ลิงอยู่แล้ว ส่วนตัวชอบหมอนกับที่นอนมากๆ กับราคาที่ไม่แพงมาก เหมาะสมกับราคาที่จ่ายแลกกับการนอนสบาย โลเคชั่นก็ไม่ไกลมาก มีพนักงาน รปภ บริการดี
Gecelik başlangıç fiyatı:106 AED

B2 Bang Saen Premier Hotel

8,6/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi17 Ara 2025
Abdulwariz
Low Service - Deposit 500THB cash only. I saw another guest no cash and have to go ATM machine outside. - Key card provide for guest 1 room 1 key. Key card have to tab in lift for security. If you stay in the room and your friend have to go outside so you have to move your key card from electric control box to pick up your friend or family to return. I already requested but front desk had refused… very very uncomfortable. - YouTube and Netflix are not easy to connect so I compare with other hotels from my experience. - Breakfast is a small bread or roll and a cup of hot drink only. - I did not see tissue paper in the room.
Gecelik başlangıç fiyatı:89 AED

Le Casa Bangsaen

8,6/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi23 Şub 2025
VinhTourlegg
Located far from beach and main road, no restaurant and massage shop is near hotel. This hotel assimilate to family resort. Center of garden has swimming pool and many tropical trees, guest room surround the garden. Guest room is old and classical and wide.
Gecelik başlangıç fiyatı:124 AED

NARITA@amata

8,3/10
Çok İyi
Yayınlanma tarihi26 May 2025
Anonim Kullanıcı
โรงเเรมสะอาด เตียงนอนนุ่มหลับสบายมาก ไม่มีกลิ่น โอเคร ดีมาก พนักงานบริการดีเป็นมิตรยินดีให้บริการมีที่จอดรถกว้างขวาง เดินทางสะดวกสบายโรงเเรมหาค่อนข้างง่าย
Gecelik başlangıç fiyatı:120 AED

Sıkça Sorulan Sorular

3 yıldızlı popüler Chon Buri otelleri hangileri?

3 yıldızlı Chon Buri otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

3 yıldızlı Chon Buri otelleri için hafta içi ortalama fiyat 400 AED, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 467 AED.

Hangi 3 yıldızlı Chon Buri otelleri yüzme havuzuna sahip?

Hangi 3 yıldızlı Chon Buri otellerinde fitness olanakları sunuluyor?

Hangi 3 yıldızlı Chon Buri otellerinde bar bulunuyor?

Bar içeren 3 yıldızlı Chon Buri otelleri arasında GO Hotel Chonburi at Central Chonburi (Başlangıç fiyatı: 100 AED) and Blu Monkey Hub & Hotel Bangsaen (Başlangıç fiyatı: 186 AED) çok popüler birer seçenek.

Hangi 3 yıldızlı Chon Buri otellerinde kahvaltı sunuluyor?

Hangi 3 yıldızlı Chon Buri otelleri ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor?

3 yıldızlı Chon Buri otelleri için hangi fırsatlar sunuluyor?

Trip.com, 3 yıldızlı oteller için çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'daki güncel promosyonları görmek için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Yerel Seyahat Bilgileri

En Yüksek Fiyat1.817 AED
En Düşük Fiyat81 AED
Yorum Sayısı4,414
Otel Sayısı84
Ortalama Fiyat (Hafta içi)400 AED
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)467 AED