8.990 THB tutarından başlayan fiyatlarla tek yön veya gidiş-dönüş Germany uçuşlarını keşfedin
Tek yön veya gidiş-dönüş Germany uçuşları için arama yapın. Aşağıdaki popüler hava yolu şirketleri arasından dilediğinizi seçip sadece 8.990 THB fiyata hemen uçak bileti rezervasyonu yapın!
- Tek Yön
- Gidiş-dönüş
-
- En ucuz aktarmasız
JFK 16:257 sa. 30 dk.AktarmasızFRA 05:55New York - Frankfurt | 8 Kas Paz | Condor Airlines
FRA 11:158 sa. 50 dk.AktarmasızJFK 14:05Frankfurt - New York | 16 Kas Pzt | Condor Airlines17.250 THB 28.860 THB40% off40% off28.860 THB 17.250 THB
EWR 20:507 sa. 30 dk.AktarmasızMUC 10:20New York - Munich | 5 Kas Per | Lufthansa
MUC 16:108 sa. 55 dk.AktarmasızEWR 19:05Munich - New York | 12 Kas Per | Lufthansa25.970 THB 28.860 THB10% off10% off28.860 THB 25.970 THB
EWR 19:3510 sa. 25 dk.1 durakBER 12:00New York - Berlin | 28 Kas Cmt | Icelandair
BER 12:5511 sa. 5 dk.1 durakJFK 18:00Berlin - New York | 6 Ara Paz | Icelandair15.900 THB 28.860 THB45% off45% off28.860 THB 15.900 THB
JFK 19:2510 sa. 45 dk.1 durakFRA 12:10New York - Frankfurt | 4 Ara Cum | Icelandair
FRA 13:0511 sa. 20 dk.1 durakEWR 18:25Frankfurt - New York | 8 Ara Sal | Icelandair16.020 THB44% off28.860 THB 16.020 THB
JFK 16:259 sa. 35 dk.1 durakMUC 08:00New York - Munich | 16 Kas Pzt | Condor Airlines
MUC 08:4511 sa. 20 dk.1 durakJFK 14:05Munich - New York | 23 Kas Pzt | Condor Airlines16.280 THB44% off28.860 THB 16.280 THB
EWR 17:4017 sa.1 durakHAM 16:40New York - Hamburg | 16 Kas Pzt | Scandinavian Airlines
HAM 17:2026 sa. 35 dk.1 durakEWR 13:55Hamburg - New York | 23 Kas Pzt | Scandinavian Airlines18.110 THB37% off28.860 THB 18.110 THB
JFK 17:359 sa. 55 dk.1 durakDUS 09:30New York - Dusseldorf | 6 Kas Cum | Scandinavian Airlines
DUS 10:1011 sa. 30 dk.1 durakJFK 15:40Dusseldorf - New York | 12 Kas Per | Scandinavian Airlines19.190 THB34% off28.860 THB 19.190 THB
JFK 16:3011 sa. 20 dk.1 durakNUE 09:50New York - Nuremberg | 4 Kas Çar | Delta Air Lines
NUE 10:1015 sa. 10 dk.1 durakJFK 19:20Nuremberg - New York | 11 Kas Çar | Delta Air Lines20.150 THB30% off28.860 THB 20.150 THB
JFK 18:3017 sa. 20 dk.1 durakBRE 17:50New York - Bremen | 11 Kas Çar | Air France
BRE 10:5030 sa. 30 dk.1 durakJFK 11:20Bremen - New York | 16 Kas Pzt | Air France21.750 THB25% off28.860 THB 21.750 THB
EWR 20:5010 sa.1 durakHAJ 12:50New York - Hannover | 26 Kas Per | Lufthansa
HAJ 10:2533 sa. 30 dk.1 durakEWR 13:55Hannover - New York | 2 Ara Çar | Austrian Airlines22.510 THB22% off28.860 THB 22.510 THB
EWR 17:3014 sa. 55 dk.1 durakSTR 14:25New York - Stuttgart | 17 Kas Sal | Scandinavian Airlines
STR 10:2511 sa. 15 dk.1 durakJFK 15:40Stuttgart - New York | 24 Kas Sal | Scandinavian Airlines23.070 THB20% off28.860 THB 23.070 THB
JFK 17:3017 sa. 25 dk.1 durakCGN 16:55New York - Cologne | 26 Kas Per | United Airlines
CGN 14:3513 sa. 50 dk.1 durakJFK 22:25Cologne - New York | 4 Ara Cum | British Airways25.380 THB12% off28.860 THB 25.380 THB
JFK 16:4020 sa.1 durakDTM 18:40New York - Dortmund | 11 Kas Çar | ITA Airways
DTM 16:1532 sa. 40 dk.1 durakJFK 18:55Dortmund - New York | 18 Kas Çar | Wizz Air Malta25.780 THB11% off28.860 THB 25.780 THB
JFK 16:2511 sa. 20 dk.1 durakLEJ 09:45New York - Leipzig | 20 Kas Cum | Condor Airlines
LEJ 10:3033 sa. 35 dk.1 durakJFK 14:05Leipzig - New York | 25 Kas Çar | Lufthansa25.950 THB10% off28.860 THB 25.950 THB
SIN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakFRA 14:00Singapore - Frankfurt | 2 Kas Pzt | Normal Airline
FRA 15:006 sa.AktarmasızSIN 16:00Frankfurt - Singapore | 4 Kas Çar | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
- En ucuz aktarmasız
JFK 20:157 sa. 35 dk.AktarmasızFRA 09:50New York - Frankfurt | 9 Kas Pzt | Singapore Airlines12.450 THB 18.300 THB32% off32% off18.300 THB 12.450 THB
EWR 17:508 sa. 5 dk.AktarmasızBER 07:55New York - Berlin | 9 Kas Pzt | United Airlines16.470 THB 18.300 THB10% off10% off18.300 THB 16.470 THB
EWR 23:0027 sa.1 durakBER 08:00New York - Berlin | 6 Kas Cum | French Bee Airlines8.990 THB 18.300 THB51% off51% off18.300 THB 8.990 THB
JFK 18:0516 sa. 45 dk.1 durakMUC 16:50New York - Munich | 8 Ara Sal | Norse Atlantic Airways9.160 THB50% off18.300 THB 9.160 THB
JFK 18:0532 sa. 35 dk.1 durakFRA 08:40New York - Frankfurt | 4 Ara Cum | Norse Atlantic Airways9.540 THB48% off18.300 THB 9.540 THB
JFK 18:0514 sa. 25 dk.1 durakDUS 14:30New York - Dusseldorf | 7 Kas Cmt | Norse Atlantic Airways9.640 THB47% off18.300 THB 9.640 THB
EWR 23:0017 sa. 15 dk.1 durakHAM 22:15New York - Hamburg | 5 Kas Per | French Bee Airlines10.100 THB45% off18.300 THB 10.100 THB
JFK 08:0020 sa. 5 dk.1 durakNUE 10:05New York - Nuremberg | 11 Kas Çar | Virgin Atlantic10.690 THB42% off18.300 THB 10.690 THB
JFK 08:4522 sa. 10 dk.1 durakCGN 12:55New York - Cologne | 13 Kas Cum | Jetblue Airways11.060 THB40% off18.300 THB 11.060 THB
JFK 21:1529 sa.1 durakBRE 08:15New York - Bremen | 6 Kas Cum | American Airlines11.060 THB40% off18.300 THB 11.060 THB
JFK 16:2520 sa. 50 dk.1 durakHAJ 19:15New York - Hannover | 23 Kas Pzt | United Airlines11.190 THB39% off18.300 THB 11.190 THB
JFK 18:0014 sa. 50 dk.1 durakDTM 14:50New York - Dortmund | 11 Kas Çar | Virgin Atlantic11.220 THB39% off18.300 THB 11.220 THB
JFK 17:3013 sa. 25 dk.1 durakDRS 12:55New York - Dresden | 29 Ara Sal | United Airlines11.250 THB39% off18.300 THB 11.250 THB
JFK 18:0514 sa. 35 dk.1 durakSTR 14:40New York - Stuttgart | 24 Kas Sal | Norse Atlantic Airways12.430 THB32% off18.300 THB 12.430 THB
SIN 13:0017 sa. 25 dk.1 durakFRA 14:00Singapore - Frankfurt | 2 Kas Pzt | Normal AirlineDaha Fazla Uçuş BulDaha Fazla Uçuş Bul
Gösterilen Germany varışlı uçuş fiyatları, en güncel Trip.com veri tabanına göre, hava yolu şirketlerinin önümüzdeki 3 aylık ortalama fiyatlarını temel alır.
Featured airlines flying to Germany
Lufthansa
Eurowings
easyJet
Condor Airlines
Turkish Airlines
Pegasus Airlines
AJet
Ryanair
Air China
Wizz Air
EgyptAir
Wizz Air Malta
Thai Airways
Etihad Airways
Singapore Airlines
Qatar Airways
Scandinavian Airlines
TAP Air Portugal
British Airways
Gulf Air
Gelecek 12 Haftanın Fiyat Eğilimleri
Popüler Germany şehirlerine yapılan uçuşların fiyat trendi tablolarına göz atarak uygun fiyatlı bilet rezervasyonu için en iyi zamanı keşfedin.
-
Frankfurt
-
Berlin
-
Munich
-
Dusseldorf
-
Hamburg
-
Stuttgart
Cheapest flights
From price
Ara
Bu fiyat trendi, Trip.com'da önümüzdeki 10 hafta boyunca Germany konumundaki popüler şehirlere yönelik en düşük ortalama ücretleri temel almaktadır.
Germany Uçuşlarıyla İlgili Önemli Bilgiler
| Cheapest one-way flight price | THB 11,430 |
|---|---|
| Off-season for travel | October |
| Peak season for travel | January |
| Popular airline | Condor |
| Cheapest month | October |
SSS
How much is a flight to Germany?
The average price of a round-trip flight to Germany from United States is THB 15,900, while a one-way flight costs THB 6,310.What's the cheapest return flight to Germany in the next 30 days?
The cheapest round-trip flight to Germany from United States is on the route from Columbus to Frankfurt, with prices starting at THB 15,900 between 2026-11-28 and 2026-12-06.Which city has the cheapest flights when traveling from United States to Germany?
Over the next 3 months, the cheapest city to fly to Germany from United States is Columbus, with an average round-trip price of THB 15,900.Where can I fly to Germany from United States?
There are direct flights from United States to Germany. Frankfurt, Munich, and Berlin are all popular destinations in Germany.What are the best places to visit in Germany?
Based on Trip.com data, Frankfurt attracts most tourists in Germany. Berlin, Munich, Hamburg, and Dusseldorf are all popular cities for tourism in Germany.What's the top tourist attraction in Germany?
Neuschwanstein Castle attracted the most visitors last year, followed by BMW Museum, and Munich Residence.Which airlines offer flights to Germany from United States?
Condor are airlines that fly frequently from United States to Germany. The overall price will vary depending on your destination and travel dates. Budget airlines generally offer lower prices to Germany, but they may have limited baggage allowance, reduced onboard services, and longer commuting times to secondary airports.
Popüler Uçuşlar
- İstanbul Köln uçak bileti
- Ankara Regierungsbezirk Stuttgart uçak bileti
- İstanbul Münih uçak bileti
- İstanbul Berlin uçak bileti
- İstanbul Frankfurt uçak bileti
- İstanbul Hamburg uçak bileti
- İstanbul Düsseldorf uçak bileti
- İstanbul Regierungsbezirk Stuttgart uçak bileti
- İzmir Düsseldorf uçak bileti
- Ankara Düsseldorf uçak bileti