Nehe otelleri

Nehe Konaklamanızı Bulun

En yeni fiyatları ve müsaitlik durumunu kontrol etmek için seyahat tarihlerinizi girin

Daha fazlasını görüntülemek için aşağı kaydırın
Filtrele:
Otel yıldız derecesi
≤2345
Misafir Puanı
Muhteşem 9+Harika 8+Çok İyi 7+İyi 6+
Nehe için popüler filtreler
Sigara içilmeyen odalarSaatlik Ücretli OdalarAsansörÖzel tuvaletOtelKahvaltı Dahil Ücretsiz İptal2 YatakOrtak alanlarda Wi-FiSigara içilen oda
Kalınan Yerin Özellikleri
OtelAile yanında konaklamaHan
Konaklama Yerinin Özellikleri ve Hizmetleri
Bavul depolamaAsansörOrtak alanlarda Wi-Fi24 saat resepsiyonPark yeri varÜcretsiz park yeriUyandırma servisiRestoranAraç kiralamaÇamaşır odasıEvcil hayvanlar kabul ediliyorSigara içilen alanToplantı odasıAraç şarj istasyonları

Sizin için 9 adet Nehe oteli bulduk

En yeni fiyatları görmek için seyahat tarihlerinizi seçin.
En Popüler
En Düşük Fiyat
Şehir Merkezine En Yakın
En İyi Yorum Alan
Luohe Lujia Hotel Nehe otelleri
Luohe Lujia Hotel Nehe otelleriLuohe Lujia Hotel Nehe otelleriLuohe Lujia Hotel Nehe otelleriLuohe Lujia Hotel Nehe otelleriLuohe Lujia Hotel Nehe otelleriLuohe Lujia Hotel Nehe otelleri
61
Nehe Otelleri
Bavul depolama
Ortak alanlarda Wi-Fi
"房間很寬敞,衞生特別好,服務特別貼心,半夜到的,給熱心的推薦周邊的可以吃飯的燒烤!離車站也不遠,交通很方便,樓下很好打車!總之,很好很好,值得推薦!"
Çok İyi
112 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.062 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Qiaojia Hotel Nehe otelleri
Qiaojia Hotel Nehe otelleriQiaojia Hotel Nehe otelleriQiaojia Hotel Nehe otelleriQiaojia Hotel Nehe otelleriQiaojia Hotel Nehe otelleri
22
Nehe Otelleri
Park Yeri
Bavul depolama
Uyandırma servisi
+2
"這次出行選擇的酒店體驗超棒!位置絕佳,就在商圈附近,周邊美食、便利店一應俱全,出行超方便。酒店大堂寬敞明亮,裝修現代時尚,服務人員熱情周到,辦理入住手續迅速。房間乾淨整潔,佈置温馨,床品柔軟舒適,衞生間乾濕分離,洗漱用品品質也不錯。設施方面,空調、電視、Wi-Fi都很穩定。性價比超高,下次來還會選擇這裏!"
101 yorum
8,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 663 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Nehe Zuoyi Hotel Nehe otelleri
Nehe Zuoyi Hotel Nehe otelleriNehe Zuoyi Hotel Nehe otelleriNehe Zuoyi Hotel Nehe otelleriNehe Zuoyi Hotel Nehe otelleriNehe Zuoyi Hotel Nehe otelleriNehe Zuoyi Hotel Nehe otelleri
44
Nehe Otelleri
Halka Açık Park Yeri
Ortak alanlarda Wi-Fi
"縣城裡麪這個標準感覺就已經很不錯了,房間的空間中等,但是整體裝修應該是比較新的,設備也都不錯。就是沒有早餐,很遺憾。"
63 yorum
8,8/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.089 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Xiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleri
Xiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleriXiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleriXiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleriXiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleriXiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleriXiaohonglou Hotel, Luohe Nehe otelleri
64
Nehe Otelleri
Park Yeri
Bavul depolama
Ortak alanlarda Wi-Fi
+4
"房間比較大,床也睡得比較舒服。就是這個設施有點老舊,衞生間的門關不上。睡覺的時候發現頂棚裝飾快掉的樣子。"
Çok İyi
62 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 654 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Mingjia Business Hotel Nehe otelleri
Mingjia Business Hotel Nehe otelleriMingjia Business Hotel Nehe otelleriMingjia Business Hotel Nehe otelleriMingjia Business Hotel Nehe otelleriMingjia Business Hotel Nehe otelleriMingjia Business Hotel Nehe otelleri
46
Nehe Otelleri
Restoran
Park Yeri
Bavul depolama
+2
"房間很乾凈寬敞 還送了兩份早餐和水果飲料 每個人的服務都非常貼心 下次還會選擇👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍"
93 yorum
8,9/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 1.298 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Xinze Hotel Nehe otelleri
Xinze Hotel Nehe otelleriXinze Hotel Nehe otelleriXinze Hotel Nehe otelleriXinze Hotel Nehe otelleriXinze Hotel Nehe otelleriXinze Hotel Nehe otelleri
33
Nehe Otelleri
1 gece
Başlangıç fiyatı: 835 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Typhoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleri
Typhoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleriTyphoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleriTyphoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleriTyphoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleriTyphoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleriTyphoon Shelter Theme Hotel Nehe otelleri
99+
Nehe Otelleri
Park Yeri
Bavul depolama
Ortak alanlarda Wi-Fi
"老闆服務很好,我找不到位置,老闆親自來車站接我,還幫我拿行李,位置在小羣裏,和普通的旅店一樣,重在服務好"
Çok İyi
23 yorum
9,2/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 599 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Wenxin Hotel, Luohe Nehe otelleri
Wenxin Hotel, Luohe Nehe otelleriWenxin Hotel, Luohe Nehe otelleriWenxin Hotel, Luohe Nehe otelleriWenxin Hotel, Luohe Nehe otelleriWenxin Hotel, Luohe Nehe otelleriWenxin Hotel, Luohe Nehe otelleri
64
Nehe Otelleri
Araç şarj istasyonları
Bavul depolama
Ortak alanlarda Wi-Fi
+2
The Wenxin Hotel, Luohe is an ideal spot for travelers wanting to discover the city. The Wenxin Hotel, Luohe offers a pleasant stay in Nehe for those traveling for business or leisure. The hotel is conveniently located a short 3km drive from Nehe Railway Station. With multiple attractions nearby including Nehe Museum, Yuting Park and Errenzhuan Grand Stage, guests will find plenty to keep themselves occupied. In their spare time, guests can explore the hotel's surroundings.
1 yorum
7,7/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 572 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Inne spring express hotel Nehe otelleri
Inne spring express hotel Nehe otelleriInne spring express hotel Nehe otelleriInne spring express hotel Nehe otelleriInne spring express hotel Nehe otelleriInne spring express hotel Nehe otelleriInne spring express hotel Nehe otelleri
75
Nehe Otelleri
Bavul depolama
Uyandırma servisi
Ortak alanlarda Wi-Fi
"一進屋,一股濃濃的煙味,還好沒封窗户,開了倆小時才散乾淨。窗户一個有紗窗,一個沒有紗窗。廁所內有上一個客人用剩下的沐浴液。暖氣片,晾乾東西比較快。樓下吃燒烤的地方挺多,也有公交站,我是沒找着站牌,反正地圖上標註的有,我打車過來的,距離火車站不是特別遠,住一晚還是可以的。"
12 yorum
8,3/10
1 gece
Başlangıç fiyatı: 481 PHP
Müsaitlik Durumuna Bak
Tüm Nehe Otellerini Görüntüleyin

Nehe ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Popüler Nehe otelleri hangileri?

Nehe birçok popüler otel içeriyor. İster iş ister tatil seyahatleri için Luohe Lujia Hotel (Başlangıç fiyatı: 807 PHP), Nehe Zuoyi Hotel (Başlangıç fiyatı: 1.343 PHP) ve Inne spring express hotel (Başlangıç fiyatı: 526 PHP) ideal birer otel seçimi.

Nehe otelleri için ortalama fiyat ne kadar?

Nehe otelleri için hafta içi ortalama fiyat 1.178 PHP, hafta sonu (Cuma-Cumartesi) ortalama fiyat ise 1.176 PHP.

Hangi Nehe oteli kaliteli kahvaltılar sunuyor?

Mingjia Business Hotel (Başlangıç fiyatı: 989 PHP) kaliteli kahvaltı sunuyor. Güne enfes bir kahvaltıyla başlayın!

Hangi Nehe otelleri evcil hayvanlara izin veriyor?

Inne spring express hotel (Başlangıç fiyatı: 526 PHP) evcil hayvanlara izin veriyor. Seyahatinizde evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayın!

Hangi Nehe oteli ücretsiz Wi-Fi bağlantısı sunuyor?

İster iş ister tatil için seyahat ediyor olun, internet bağlantısına sahip olmak her zaman önemlidir. Luohe Lujia Hotel (Başlangıç fiyatı: 807 PHP), Nehe Zuoyi Hotel (Başlangıç fiyatı: 1.343 PHP) ve Inne spring express hotel (Başlangıç fiyatı: 526 PHP) ücretsiz Wi-Fi sunan popüler birer otel.

Hangi Nehe otelleri denemeye değer spa deneyimleri sunuyor?

Seyahat etmekten yorgun mu düştünüz? Luohe Lujia Hotel (Başlangıç fiyatı: 807 PHP) yüksek puanlı spa hizmetleri sunuyor.

Nehe otel promosyonları neler?

Trip.com, kullanıcılarına yıl boyunca çeşitli promosyonlar ve indirimler sunuyor. Trip.com'da sunulan promosyonlar için promosyonlar sayfasına göz atabilirsiniz.

Nehe Otelleri Hakkında Bilgiler

Yorum Sayısı
1,734
Otel Sayısı
9
Ortalama Fiyat (Hafta içi)
1.178 PHP
Ortalama Fiyat (Hafta sonu)
1.176 PHP
En popüler otel
Luohe Lujia Hotel